Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfeltöltés saját zsírral - tapasztalatok fórum

Arcfeltöltés saját zsírral - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


26. beautyprinz (válaszként erre: 24. - A Làny)
2020. ápr. 24. 01:39

Szia, te hol csináltattad az elsőt?


Kit ajánlanátok arcfeltöltésre ?

2019. dec. 27. 16:23
Csajok, kit ajánlanátok fenékfeltöltésre zsírral?
2019. aug. 29. 07:54

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem,hogy kit tudnàtok ajànlani sajàt zsír arcbetöltèsre aki azért nem "Túlzó" - áron csinalnà.!?

Azèrt èn nem szeretnèk sok szàzezret ilyen beavatkozásèrt fizetni !

Koràbban volt nekem.,úgy 7 ève saját zsír betoltesem(34 èves vagyok)

Azzal Nagyon meg vagyok elégedve..az a betöltött zsír megmaradt ! (Viszont annál a plasztikai központnál eléggé borsos árban volt ez)

Akkor egy-egy pont volt ahovà töltött..és az arcom többi része bizony sajnos öregszik :/

Kellene egy totàl,egész arcon történő arcfrissitès zsírból..ami megmaradna ugyancsak ,de nyilván nem tennènk olyan sokat ;mint anno mikor konkrét reszeket emeltünk ki !

Mindenféle gondolatnak örülnèk :)

2019. ápr. 28. 09:31

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy van-e valaki, akinek mostanában volt arcfeltöltése saját zsírral? (Táskás szem eltüntetése volt a cél, nem maga a teljes arc)..Mik a tapasztalatok a beavatkozás utáni időszakról? Az ötödik napnál tartok és annyira fel van dagadva az arcom, hogy nem merek emberek közé menni és nem látom, hogy csökkenne...köszi

22. Ryana (válaszként erre: 21. - Timcsi100)
2019. febr. 17. 22:22
Nekem nem sok maradt meg, de érdemes kipróbálni.
2019. febr. 14. 14:09

Sziasztok!

Nemsokára lesz egy mellplasztika műtétem, és ha már plasztikai sebészhez készülök gondoltam a ráncaimmal is kezdhetnénk valamit. Saját zsír feltöltésére gondoltam, de csak a sebészeti eljárásról találok információkat. Esetleg van valakinek ilyen tapasztalata?

20. Ditta2 (válaszként erre: 18. - Huuli)
2019. jan. 18. 13:17
Engem is nagyon érdekelne az eredmény és az is, hogy ki csinálta. A hyaluron 3 napig sem marad meg a számban.
19. Velvet67 (válaszként erre: 18. - Huuli)
2019. jan. 15. 13:02

Sajnos úgy van ahogy a doki mondja... 40-50% felszívódik, szerintem 2-3 hónapra áll be...

Ha jan 9-én volt az még nagyon friss, kell két hét mire lemegy az ödéma. Hány ml töltött... tudsz feltenni előtte-utána fotót a szádról? Kinél voltál?


Nekem tavaly 2x volt és készülök 3x is menni, mert alig maradt valami, de az enyém nem volt egyáltalán túl töltve anno :(

18. Huuli
2019. jan. 15. 12:44
Sziasztok. Jan 9 en toltettem a szamba sajat zsirral amit a combombol vettek. Kicsit assximetrikus a szam es nagyon nagy meg mindig. Az orvos szerint ne aggodjak, mert ennek a 40-50 szazaleka felszivodik 6 heten belul. Nekem meg alig valtozott. Ketsegbe vagyok esve, nagyon frusztral a mostani merete. Kicsit turelmetlen vagyok ugyan. Sajat zsir szajba tolteserol vajmi keveset olvastam itt. Tapasztalatok?
17. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 16. - Suska)
2018. nov. 23. 09:43

Szia!

Nekem volt szálbehúzásom többször is. Szerintem nagyon jó.

Amit először bőrgyógyász húzott be az nem lett jó, de amiket utána plasztikai sebész, az igen.

Olvasd el a hozzászólásaimban. Ha még marad kérdésed, szívesen válaszolok.

16. suska (válaszként erre: 7. - Margócica53)
2018. nov. 23. 08:55

Szia !Légyszi írd meg , hogy kinél voltál szálbehúzáson. !!!!S.O.S. Már van időpontom, csak bizonytalan vagyok,szívesebben ennék olyan dokihoz, akiről van infó.

Ja, és mennyi a felépülési idő ? Köszönöm.

15. suska
2018. nov. 20. 14:53

Sziasztok ! Kombinált arcfiatalitást tervezek, saját zsírral feltölteni és bioszállal felemelni. A Budapesti Plasztikai Intézetben, Gacs Jánoshoz van időpontom konzira.

Ha valaki tudd róla valamit, irjátok meg !!! Köszi.

14. suska (válaszként erre: 7. - Margócica53)
2018. nov. 13. 08:31

Kedves Margócica !Örömmel olvastam, hogy végre van valami,ami igazán jó! Én hasonló korú vagyok és most keresem a megoldást a megereszkedett bőrömre.Arcfeltöltés

saját zsírral és szálbehúzás kombinációjára gondoltam.

Légyszi írd meg, hogy kinél voltál,hány szálat húztak be és a lényeg,mennyiért ?

Válaszodat előre is köszönöm.

13. Velvet67 (válaszként erre: 12. - Furikake)
2018. máj. 9. 20:27

anno nem is tudom, hol, de olvastam és hallottam is, hogy cog szálakat főleg megelőzésre ajánlják azoknak, akiknek minimális megereszkedése van.

Nekem is volt próbakép 4-4 cog szál, plusz 6-6 sima szál alátámasztásnak. Nem volt rossz, minimális látszatja volt, de nem hozta a várt eredményt, hogy a kollagéntermelés beindul. Persze ahhoz lehet kell 80 száll.

Ami hátulütője ennek az eljárásnál és ezért nem is vállalkoztam nagyobb beavatkozásra, hogy max 2-3x ajánlott csak csináltatni, mivel hegesedést okoz és a későbbiek során befolyásolhatja egy plasztikai műtét eredményét.


Nekem is lett zsír beültetve, mivel a hialuron 2 hónap alatt elszáll...

hogy kell elképzelni, hogy az orcádnál a töltött zsír egy idő után olyan mintha be lenne durranva a fogad? közben nem tölti ki a bőrt és plötyi???

39 évesen csak nem tragikus a helyzet... ne csináld :)

2018. máj. 8. 09:30

Sziasztok,


Nekem volt mindkettő. Nazálisba saját zsí + a bal arcomon a pozsga alá (ott volt egy lyuk, nem egyenletesen változik az arcom két fele, gondolom, mert a bal oldalon alszom), a nazális baromi jó lett, még mindig tart 3 éve, de az orca alatti nem, mert közben az orcámból egyre fogyott az eredeti zsír, így még jobban látszott, hogy ott van az utólagos alatta, néha olyan volt (fény függő) mintha belenne durranva a fogam, vagy lenne valami a pofazacskómba:). Most hialuronnal töltögettetem az orcámat, hogy eggyensúlyozzam az alatta lévő dudort, de látszik némi erősebb ereszkedés azon az oldalon, gondolom az implantált zsír súlya miatt. A hialuronon felül most az arcom mindkét fele kapott 40-40 felszívódó szálat, ma másfél hetes, de még mindig olyan mintha állon vágtak volna a kék-zöld foltok miatt.

Eddigi tapasztalatom, hogy remek, ruganyos a bőröm, de majd meglátjuk. 39 éves vagyok, szerintem ebben a korban érdemes elkezdeni a szálazást vagy kicsit korábban. Mert ahogy Kolbi, a fórumok bőrgyógyásza írta valahol, ami végig gondolva tényleg igaz lehet, hogy kinyúlt anyagot hiába húzunk fel, az anyag attol még ott marad. Kódoltan leírom, hogy rajtam kik ügyködtek, egyik a szikének, míg a másik a soft eljárásoknak a híres nevezetes orvosa, aki tájékozott tudni fogja ebből is:) Zsírbetöltést Laci Zsozsi míg a szálazást Dr Cs., de nem a pszichológus:) csinálta.

11. Etus57 (válaszként erre: 7. - Margócica53)
2018. márc. 1. 09:00
Szia! Kinél voltál szálbehúzásos kezelésen? Ez engem is érdekelne.
10. kori54 (válaszként erre: 8. - Laila0209)
2018. jan. 31. 20:50

Hol olvastál a plazmáról, hogy kamu ? -érdekelne...

írtam privit!

2017. jan. 31. 10:11
[link] a csajok sok kezelésen voltak van tapasztalat,,,kérdezzetek.
2017. jan. 31. 09:35

Jó volna végre egy kezelésről hallani ami tényleg jó, és főleg nem ront a helyzeten. HIFUT sajna en is kipróbáltam tavaly, mert nem jártam utana. Először jó volt, de fel év múlva u olyan rossz lett, és még örülhetnek hogy nem rosszabb. Pár éve voltam ket orvosi dermarolleren is. Szart se ért. Aztán utana olvastam a feltoltesnek hyaluronnal, és teljesen elkeseredtem. Van ebben a világban valami ami nem hazugság??? És ami egy hétköznapi ember számára is elérhető?

Kozmetikusok most vesz Gigi plazma gépet. De még mégsem jött , és már olvasom hogy kamu.,

SOS könyörgöm!! Merre tovább??

2017. jan. 31. 08:52
Én 2016 augusztusban voltam HIFU-n, (63 éves vagyok) ezért javasoltak még egyet (legalább !) Nem mentem, mert nagyon kellemetlen volt a kezelés. Valamit ugyan látszott, de utána nem győztem fogorvoshoz járni mert gyulladásokat generált a foggyökereknél. Novemberben szántam rá magam ( elsőre is ezt kellett volna !) kb egy évi utána olvasás , konzultáció, stb a bioliftinges szálbehúzásra és ez szuper. Először az arcomat vállaltam be, most januárban a nyakamat. Rendkívül látványos, nagyon jól korrigálja a bőr megereszkedését és a lényeg, hogy az arcvonásaim nem változnak, mint egy plasztikai műtét esetében.
6. tanti59 (válaszként erre: 4. - Plavalaguna)
2017. jan. 30. 08:42
Aki ezt csinálta,,ha egyáltalán Ő csinálta,nagyon jó passzban lehetett,,mint tudjuk elég sok s@@@@@@@rt csinál,,,,,alsó szemhéjplasztikám hála neki 8 korrekció követett:(
5. tanti59 (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2017. jan. 30. 08:16
Semmit nem ér +a HIFU sem,,örülhetsz ha nem ront,,,a biztos a szsír,,,,
4. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Laila0209)
2017. jan. 29. 20:54

nem ezt csinálták Nóci nevű celebnek? neki szép lett... előtte úgy nézett ki mint egy massziv alkesz, utána meg helye kis kerek pofija lett megint...


[link]

3. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Laila0209)
2017. jan. 29. 20:33
főleg a felszívódó kollagénszálas beinjekciózás való volumenpótlásra,sztem ennek érdemes első körben utána olvasnod ,sok sikert.
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Laila0209)
2017. jan. 29. 20:31

én tiszta szívből tudom neked ajánlani a dermaroller kezelést,vagy a felszívódó szálbeinjekciózást,sőt,egyes lézeres kezelések is "telítik "az arcot,minden ami kollagéntermelődéssel jár 1ütt!!

de ezt a feltöltéses témát én nem támogatom ,pláne ha diétázolsportolsz v mindkettő,az eredmény nem sokáig fog tartani,nekem nem volt ugyan ilyen,de plasztikai sebész mondta.Arról nem beszélve hogy nem is egyfordulós a beavatkozás,hanem többször kell ismételni és irto költséges....nekem nem kellene,millió hatékonyabb szépészeti kezelés létezik már

2017. jan. 29. 20:19
Szeretnék tapasztalatokat gyűjteni a témában. nem szeretnék többet beleugrani még egy ígéretes krém vásárlásába se anélkül,hogy előtte ne nézzek utána. Nagyon sok rosz tapasztalatom van,kence,kezelés,vagy éppen táplálék kiegészítő témában. Nagyon ritka hogy valami azt tudja is mint amit ígér. Sőt több estben késöbb az ellenkezője derül ki,miszerint még esetleg ártottunk is.Nagyon örülnék ha leírnánk a tapasztalatainkat,hogy ezzel segítsük,és kíméljük meg egymást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook