Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcbőr problémák. Endokrinológia? Hormonzavar okozhatja? Fogamzásgátló? fórum

Arcbőr problémák. Endokrinológia? Hormonzavar okozhatja? Fogamzásgátló? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 31. 16:21

nekem is mensinél még rosszabb..meg minden krémre érzékeny vagyok.rengeteg krémet kipróbáltam már én is.Hát bőrgyógyász küld endokrinológiára mivel már 2 éve keresik a bőrgyógyászok h mi lehet a gond és h mi segítene eddig eredménytelenül.

Köszönöm a tanácsokat,azt hiszem keresek egy magán endokrinológust :)

3. wasp (válaszként erre: 1. - Dark$ide)
2011. máj. 31. 15:50

Elsősorban bőrgyógyászhoz mennék, és utána endokrinológus.


Ha egyet tanácsolhatok, ne szedj fogamzásgátlót...Én sokáig szedtem, előtte szép volt a bőröm, hajam stb...fél éve abbahagytam, és tiszta ragya vagyok, hullik a hajam. Voltam endokrinológusnál, aki elküldött vérvételre, hogy kiderítsük, nem-e a hormonjaimmal van gond, mert nem álltak helyre. Hát nem....azokkal semmi gáz. A szervezetem még nem tudott helyreállni, és amíg ki nem tisztul, addig ez van. Zsíros, pattanásos bőr, hajhullás...egyik jobb mint a másik.


Endokrinológust célszerűbb magánrendelésen felkeresni, mindenhol hónapokat kell várni.

2. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Dark$ide)
2011. máj. 31. 15:43
Nálam ugyan ez van, leginkább menzesz után jönnek ki a piros foltok és főleg télen, ami pár nap alatt eltűnik ugyan, de nagyon száraz ott a bőrőm és lepedőkben szedem le az elhalt bőrt,pedig szoktam radírozni,átszoktam a sima vízzel való arcmosásra és mégis borzasztóan száraz az arcom a T vonalnál pedig zsíros. Nekem van hormon problémám de, hogy ez okozná azt nem tudom. Már nagyon sok krémet kiprobáltam eddig nem találtam meg az igazit.
2011. máj. 31. 15:28

Sziasztok!


Az arcbőrömmel már 2 éve problémák vannak..száraz bőrtípus és piros foltok jönnek ki rajta néha.már mindenféle vizsgálatom volt és nem találják h mitől lehet.Most várok az endokrinológiai vizsgálatra de nagyon sokára kaptam időpontot.Okozhat bőrproblémákat esetleg az h vmi nincs rendben a hormonjaimmal? Mit csinálnak endokrinológián és mikorra van annak eredménye?Ha fogamzásgátlót szednék lehet h megszűnnének a tüneteim?melyek azok a fogamzásgátlók amik kifejezetten a bőr szépítését is segítik?Köszönöm előre is a válaszokat,bárki akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata(hormonzavar,bőrprobléma stb) írjon mert nagyon érdekelne.köszi


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook