Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcbarnítót szeretnék venni, mert roppant fehér a bőröm. Szerintetek melyik és mennyire hatásos? fórum

Arcbarnítót szeretnék venni, mert roppant fehér a bőröm. Szerintetek melyik és mennyire hatásos? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 27. 01:32
Hat azt meg nem probaltam. bocsi.
2009. dec. 27. 01:21
Nem barnítókrémet szeretnék venni-az van több fajta is-hanem arcbarnító szoláriumgépet.
2009. dec. 27. 01:15
Szerintem ha barnitokremet akarsz venni, akkor erdemesebb belefektetni egy jobb markaba. Legalabbis en meg soha nem neztem ki szalonkepesen olcsobb cucctol
2009. dec. 27. 01:11

A barnító testápoló nem volt az igazi, az alapozó arcra+nyakra kenve sem mindig hosszan tartó és egyenletes.

Szolizni tavasszal szoktam elkezdeni, de addig is kéne vmi:( Gondoltam veszek egy arcbarnító szoligépet:)

CSak kissé tanácstalan vagyok mert semmi pro és kontra véleményt nem hallottam eddig róla.

2009. dec. 27. 01:08
Arcbarnítót szeretnék venni, mert roppant fehér a bőröm. Szerintetek melyik és mennyire hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook