Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aranyér? Mit csináljak? fórum

Aranyér? Mit csináljak? (beszélgetős fórum)


21. alinka01 (válaszként erre: 20. - A97b9a4e4e)
2021. márc. 9. 13:50
Kívül vagy belül? :)
2021. márc. 9. 13:10
Pálinkával kell borogatni :D
19. pillango2004 (válaszként erre: 18. - Alinka01)
2021. márc. 9. 12:29
Köszönöm!
18. alinka01 (válaszként erre: 16. - Pillango2004)
2021. márc. 6. 17:28
Nekem éppen 8 évvel ezelőtt szüntette meg a proktológus gumigyűrűs elszorítással az aranyereimet (három volt, általában ez van), és azóta semmi ilyen panaszom nincs!! Sokkal jobb ezen túllenni, mint szenvedni és egy vagyont költeni krémekre, tablettákra, mert a vége úgyis az, hogy orvos kell megoldja a problémát.
17. e60897a118 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 6. 14:41
Dulcolax- ból 15- 20 csepp nálam tuti hatás. Nekem gyógyszermellèkhatás miatt van szèkrekedèsem.
2021. márc. 6. 14:33
Túl van már valaki a műtéten? Segített? Vagy ugyanúgy vissza jött?
15. Napsugár.. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 26. 11:49
Én már túl vagyok pár dolgon.. Tamarinlax lekvar, hunyadi viz, éhgyomorra szilva lekvár.. Konkrétan semmi sem lagyitja meg nekem sem. Nekem volt egy bél műtétem, s azóta van állandóan szék rekedés, hiába iszom 3-4litert...eszek egészségesen mégsem használ semmi. A Levolac szirupot is ajánlották még...
14. Napsugár.. (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 26. 11:42
Én szedem... Nagyon jó! De szerintem sokáig kell szedni hogy hasson. Én egy idő után abbahagyom kb. 2 hét aztán mivel állandóan székrekedésem van, így újra előjön a baj. Szerintem csak műtét segít nekem már.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2020. júl. 1. 17:20
Mert ma nem lehet mert zarvq van minden. A Semmelweis nap miatt. Tegnao nem vettek fel
12. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 1. 17:09

Miért csak holnap? Nincs telefon, hogy időpontot kérj?


Ne kísérletezz! Főleg ne olyan gyógyszerekkel, amit nem helyileg kell használni!

Csak gyógyszerész által javasolt vagy orvos által felírt gyógyszert használj!


================

Ne alkalmazza a Lioton-t:

-ha allergiás (túlérzékeny) a heparin-nátriumra vagy a Lioton bármely egyéb összetevőjére.

-nyílt sebeken

-vérző bőrön

-bőrrel nem fedett területeken (pl. nemi szerveken, szájon)

-fertőzött bőrön

2020. júl. 1. 16:38
De ha legelőször mikor kijőtt érezhetően kívül volt a csomo es erőlködés után jött ki miert lenne daganat? Azota hol ki jon a vegbel nyilason kivulre hol nem.
2020. júl. 1. 16:15
Bano, gyógynövényboltban kapható.
2020. júl. 1. 16:15

Addig is míg eljutsz az orvoshoz próbáld ki a körömvirág krémet.

Nem drága, 250 ml. nincs kétezer forint. Bano.

2020. júl. 1. 15:57
Mindenképpen be kellene eszközzel kukucsolni, mert sokan hiszik, hogy aranyér, ami nem is az. Aztán meg késő.
2020. júl. 1. 15:54
Sok rost, gyümölcs, lenmag, útifűmaghéj segithet az erőlködés csökkentésében.
2020. júl. 1. 13:36
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen minél hamarabb szeretnek menni csak holnap tudok időpontot kérni. Kiprobalom a lioton gélt, most reparont kezdtem el használni. A detralex tablettaról sok jót hallottam, megérné elkezdeni szedni?
5. beYOUtiful (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 1. 12:52
Proktológus tanácsa: heparinos krém (a családban Liotont használtak) a mutatóujjra, azt bevezetni a végbélbe az aranyérig és bekenni vele. Csodákat tesz, kicsit csíp. Kizárólag akkor használható, ha nem vérzik az aranyér, vagyis nincs felszakadva. (és irány az orvos!) Jobbulást!
4. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 1. 12:44

A legokosabb dolog, amit tehetsz: menj orvoshoz!


.

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 1. 12:31
Már az első jeleknél orvoshoz kellett volna fordulnod, kivizsgáltatni és ha valóban aranyér azt még korai fázisában kezelni!
2020. júl. 1. 12:15
Miért nem kérsz tanácsot a gyógyszertárban. Ott még megfelelő krémet, kúpot is tudnának adni. Jobbulást!
2020. júl. 1. 12:01

Mar egy ideje szenvdek a visszatérő, fájdalmas aranyeremmel. Valószínűleg erőlködés hatására jött elő. Eleinte csak kívűl volt érezhető egy nagyobb pukli formájában, ami kicsit fájt, és ülni sem tudtam. De másnapra visszább húzódott, majd maradt kívül egy kisebb csomó a végbelemnél, amit hol lehetett érezni hol nem. De nem fájt. Aztam egyszer wczés közben elkezdett fájni belül az aranyerem. Viszketett, égett és mintha tűszúrás szerű fájdalom lett volna. Annyira meg nem élesen de fájt, kicsit vérzett is. Vettem rá kúpot, kentem kenőccsel 3napon belűl elmúlt. Majd pár nap után ismét előjött keményebb széklet miatt felsértette, kivérzett majd újból kezdődött elölröl. Pedig normalisan eszek sok gyümölcs, zöldség, sokkal több vizet iszom

Mégsem lágyul be eléggé ahhoz hogy ne sértse fel folyamatosan. Azóta folyamatosan 1-2hét kihagyással kialakul de egyre jobban fáj, egyre jobban lehet éreznu hogy meg van duzzadva és ma már sírtam a wcn annyira fájt, pedig direkt elotte levő nap csak főzeléket, gyümölcsöt és 2,5liter vizet megittam, de kemény volt igy még inkabb sértette alig akart kijönni rettenetesen fájt mintha ki akarna szakadni. Felnyultam és érezhetően egy pontin meg van nagyon duzzadva egy csomó nagyon erzekeny lett, már ülésnél is faj. Eztan kerek időpont proktológiára. Addig mit csináljak, már alig birom elviselni. Nem tudom milyen szeklet lagyitot szedjek, mit lenne érdemes, és hatásos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook