Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » AQUATUS - hüvelykezelő tapasztalatokat várok...... fórum

AQUATUS - hüvelykezelő tapasztalatokat várok...... (beszélgetős fórum)


21. fc0df808b3 (válaszként erre: 20. - Ani2)
2009. aug. 10. 18:47

Szerintem egy picit igen, mert ha egyből kiveszed, akkor még látható, hogy van benne anyag.

Fura, mert nekem elsőre max 10 másodpercig nyomta a vizet, aztán leállt :S

20. Ani2
2009. aug. 10. 08:58

Sziasztok!


Kipróbáltam a tejsavas gélt. Mikor a víz leáll még meddig kell bent hagyni?

19. fc0df808b3 (válaszként erre: 18. - Fd8e423e9e)
2009. aug. 8. 12:42
Jó a Gynevac, de nekem nem vált be :( és jelenleg nem is gyártják, tehát nem lehet beszerezni.
2009. aug. 7. 23:50
Makacs hüvelyi folyásra és a gynevac-ot hallottam.
17. 4c12775fdc (válaszként erre: 16. - Ani2)
2009. aug. 7. 23:33

Szia Ani!


Én is a tejsavasat használtam elsőnek, én nagyon elégedett voltam vele, én úgy érzem, hogy használt a nyavajáim ellen.

Szerintem heti 1-2 alkalom elegendő, de van egy honlapjuk, ahol meg tudod nézni a részleteket.


Most a zsályásat vettem meg, abban is 6 db kapszula van és ez is csudijó! :)

16. Ani2
2009. aug. 7. 09:32
Sikerült vennem , de csak tejsavas gél volt hozzá. Vki használt már olyat? Milyen gyakran kell használni- ugye 6 db gél van egy dobozban.
15. Miss Angel (válaszként erre: 14. - Fc0df808b3)
2009. aug. 5. 12:09
Szerintem nem az Aquatus,valószínűbb,hogy a "hormonkészítmény".A helyedben mindenképp elmondanám az orvosomnak,biztos ami biztos.....
2009. aug. 4. 22:18

Nekem is van ilyen kis szerkentyűm és én is nagyon szeretem.

Most érdekes dolog történt és nem tudopm, hogy az Aquatudtól -e vagy más miatt.


Szóval..... A mensi után ajánlják a tejsavas kapszulát a ph helyreállítására.

Használtam és pár óra múlva olyan erős vérzésem lett, hogy csomókban jött.

Ez azért is fura, mert már szinte teljesen elmúlt, a másik pedig, hogy nekem nem szokott ennyire erős lenni a vérzésem.


Szerintetek van összefüggés??


Nem csak ez a változás, használok egy Endau nevő krémet is, ami a hormonszintre hat.

Melyik művelte ezt velem?? :)

13. 4c12775fdc (válaszként erre: 11. - Ani2)
2009. aug. 4. 20:57
Én is DM-ben vettem! Ott biztosan van.
12. Miss Angel (válaszként erre: 11. - Ani2)
2009. aug. 4. 19:38

Ha nem akadsz rá gytárban,DM-ben biztos megkapod.

Rossmann -ban is talán,de DM-ben tuti!!

11. Ani2
2009. aug. 4. 19:09

Sziasztok!


Ti hol vettétek? Mert én voltam 2 gyógyszertárba és még nem is hallottak erről!

2009. aug. 2. 21:49

Megvettem az Aquatust! :)


Aki használta, segítsen.

Az normális, hogy csak kb 20-30 mp-ig folyik belőle a víz, azután olyan, mintha elzárnám a csapot??

Ennyire rövid idő kell ehez?

Maxra ki volt nyitva a csap.

9. Miss Angel (válaszként erre: 8. - 4c12775fdc)
2009. júl. 30. 21:29
Oks,kíváncsian várom.
8. 4c12775fdc (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2009. júl. 30. 19:53

Akkor megveszem! :)


A patikában azt mondták, hogy holnapra lesz mindenfajta kapszula is hozzá :)


Majd beszámolok, hogy mennyire jött be.

7. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2009. júl. 29. 23:39

Pontosan emlékszem,egy lány írta abban a topicban,hogy sokáig kínlódott folyásos problémákkal,és őt az hozta helyre......

Lehet,Neked is beválna,sose lehet tudni....

6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - 4c12775fdc)
2009. júl. 29. 23:34
Persze,ha nálad megoldható a használata,vedd meg,én is úgy hallottam,jó.Sőt,a hüvgombáról szóló topicban is olvastam már.....
5. 4c12775fdc (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2009. júl. 29. 22:16

Hát....nem tudom, hogy mi lenne a jobb megoldás, de nekem pl a Colpo Cleaner, a másik irrigáló egyáltalán nem vált be, sőt! Talán még rosszabb lett tőle, de azt mondták is a dokinál, hogy a Colpo visszafertőzhet, mert beleszivárog minded :(


Erre az Aquatusra azt mondta, hogy nyugodtan vegyem meg :)

2009. júl. 29. 21:43

Szia.

5 féle Aquatus kapszula létezik:

1.tejsavas gél kapszula

2.cickafark/kakukkfű

3.körömvirág/zsálya gél kapszula

4.levendula aromavíz gél

5.natúr kapszula.


Részemről nagy marhaságnak tartom,hogy csak zuhanycsőhöz csatlakoztatva lehet hsználni.

És aki nem tudja leszerelni a zuhanyfejet,mert úgy van kialakitva,hogy nem lehet????

Én pl emiatt ki se tudom próbálni:S.

3. 4c12775fdc (válaszként erre: 2. - A2a97218ac)
2009. júl. 29. 21:24

Szia!


Igen én is 5200 Ft-ért láttam egy patikában, de csak 1 féle kapszula volt hozzá, a tejsavas.

Ezek szerint van több is ? :)


Te milyet használsz a gyulladásra?


Szerinted a gombára milyen kellene?

2009. júl. 29. 21:20

Szia!


Én használom, szerintem a legjobb eszköz, amit eddig használtam, nagyon kényelmes és hatékony.


Nekem a gyulladásaim miatt ajánlották és mióta ezt beszereztem sokkal jobban vagyok!


Ajánlom neked is, bár tényleg nem olcsó, majd 5000 Ft volt, de megéri gyűjteni rá.

A másik nagy előnye, hogy kapható hozzá többféle töltet, attól függően, hogy kinek milyen gondja van.

2009. júl. 29. 21:08

Azoknak a véleményére lennék kiváncsi, akik használták/használják ezt a szerkentyűt.


Nekem nőgyógyász ajánlotta, de a borsos ára miatt még nem vettem meg.


Ezt írják róla:


Milyen előnyei vannak az Aquatusnak?


Biztonságos, korszerű (többszörös víznyomáscsökkentő fokozatok, nyomáslevezető biztonsági csatornák, pontosan adagolható és variálható hatóanyag).

Hatékony használat (intenzív lemosás, a hüvelybe juttatott hatóanyag egyenletes terítése, egyirányú áramlás).

Egyszerű kezelhetőség (a kapszula könnyen elhelyezhető, az öblítés, az optimális hatóanyag-bejuttatás és a működés leállítása automatikus, könnyen tisztítható).

Szabályozott működés, mely megakadályozza az eszköz indokolatlanul hosszú ideig tartó használatát.

A hatóanyagok megtapadását az alkalmazott hordozókkal biztosítjuk. A hatóanyagok így filmszerű réteget képezve tartósan megtapadnak (24-48 óra) a hüvelyben.

Hogyan használjuk az Aquatust?


Az Aquatus olyan intim higiéniás eszköz, amely a világon bárhol a fürdőszobai zuhanycsőhöz, a zuhanyfej helyére csatlakoztatható.


Az eszköz csak akkor és csakis akkor működik, ha a használója a belsejébe behelyezi a számára javasolt vagy előírt hatóanyaggal megtöltött, külön megvásárolható kapszulát.


Az eszköz a hálózati víznyomással a kapszulából először - 0,9% sóoldat formájában - vízben oldódó sókristályokat mos ki, ami elvégzi a hüvely öblítését és enyhe fertőtlenítését. A sókristályok kimosódásával a víz áramlása beavatkozás nélkül leáll. Ezután a rendszer különféle hatóanyagokat (Tejsavas gél, Borsavas gél, Cickafark/ Kakukkfű gél, Körömvirág/Zsálya gél, Levendula aromavíz) juttat a hüvelybe, majd a rendszer automatikusan leáll (a folyamat kb. 1,5-2 perc alatt befejeződik).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook