Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apróhirdetések a Hoxa portálon fórum

Apróhirdetések a Hoxa portálon (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. ápr. 2. 13:17

Fodrász tanuló vagyok,fodrászt keresek férfi női hajvágás tanitására,heti egy két alkalom pár órában,vizsgára való felkészítés nem szükséges.

reka.reka@citromail.hu

06205812977

2013. márc. 4. 05:20

Tévedésből nem az én nyomatómba való való tintapatront választottam:(

Ezért eladó Epson nyomtatóba 4 db eredeti tintapatron (sárga, kék, fekete, pink).

A zsugorfólia még minden rajta van.

TO611, TO612, TO613, TO614.

6.500 Ft.

475. jerry66
2013. márc. 4. 01:12
Áron alul eladó új, Quinny Zapp esernyőkocsi. Részletek és kép az "Apróhirdetések" között.
2013. febr. 22. 22:18
Logico primo táblát keresek feladatlapokkal.
2013. febr. 19. 17:37

Eladó egy Forever Slim első otthoni ultrahangos kavitációs zsírbontó, cellulitkezelő készülék.Az általam meghirdetett termék keveset használt, szinte még teljesen új, és kb.még 6 hónap garancia van rá. A termék mellé kínálok 2 db. 500 ml Forever Slim ultrahang gélt.


Ha nem igazán tudod mire is képes ez a készülék, akkor ezen a címen videó felvételt is láthatsz róla tesztelés közben:


[link]


Itt pedig olvashatsz róla:


[link]


A készülék ára 120.000-ft. Érdeklődni 06 20 3989249 mobil telefonon.

2013. febr. 18. 05:00
Xboxhoz való Toy Story3 játékoz keresek magyar nyelvű segítséget. Unokáim kaptak egy angol nyelvű játékot és nyelvtudás híján nem igen boldogulnak.
471. Rozália (válaszként erre: 470. - Rozália)
2013. febr. 18. 04:58
6.500 Ft
2013. febr. 18. 04:57

Epson nyomatóba való 4 db eredeti tintapatron (sárga, kék, fekete, pink) eladó. Tévedésből nem jót választottam, nem az én gépembe való. A zsugorfólia még minden rajta van.

TO611, TO612, TO613, TO614.

2013. febr. 17. 23:14

Eladó Sürgősen!


Acer e-machines E 720 laptop, eredeti ára 130.000 Ft volt, a Photo Hall-ban vettem újonnan, a garancia 1 éves volt, de az már lejárt.

Azért szeretném eladni, mert idő közben egy másik laptopot vettem magamnak, így ez már legalább 1 éve használaton kívül van.


Magyar nyelvű Windows 7 operációs rendszer (Enterprise 64 bit) található rajta, használatra készen, frissen újra telepítve.

(2 db Word dokumentumot elhelyeztem az asztalon, amiben a driver linkek és egyéb tudnivalók megtalálhatóak segítségképpen.)


40.000 Ft-ért eladó, eredeti dobozában a gyári papírral együtt postázom előre utalás után! Garancia nincs, de a vásárláskor kapott papíron rajta vannak az adatai, így bizonyítható a tiszta eredete. (A bescannelt papírokat üzenetben is el tudom küldeni, ha úgy megfelel!)

Személyesen megtekinthető Keszthelyen és környékén (Zala megyében), előre egyeztetett időpontban.

A laptop használt, munkába kellett nekem, de vigyáztam rá, megkímélt állapotban van.

A külsején kisebb karc és kopás található, a rendeltetésszerű használat során keletkeztek, ezek a fotókon sem igazán láthatóak.

Műanyag borítású, fekete színű, magyar billentyűzettel.


Érdeklődni lehet privát üzenetben, kérésre küldök képeket, és további termék információkat!

A hirdetések közt megtalálható az oldalon teljes szöveggel is.


Szép napot mindenkinek! :)

468. 55875e9863 (válaszként erre: 467. - 55875e9863)
2013. febr. 17. 23:11
Az LG KP502-es fekete színű mobiltelefonom 9.000 Ft-ért eladó!
2013. febr. 17. 23:10

Sziasztok!


Eladó Sürgősen!

LG KP502-es fekete színű mobiltelefonomat a T-mobile-nál vettem, jótállási jegyet és gyári papírt tudok küldeni mellé, az eredeti dobozában, vagy ha megfelel a bescannelve elküldöm üzenetben! Így teljesen bizonyítható a tiszta eredete.

Kb. 1,5 éve használaton kívül van, mivel más telefont vettem helyette, így eladom.

A garancia nincs rá, mivel lejárt, de nagyon jó állapotban van.

Tartozékai a dobozban: akkumulátor, töltő, fülhallgató, adatkábel és az érintőképernyőhöz ceruza, illetve 2 db törlőkendő.

Plusz hozzá adok egy 2 GB-os Kingston SD kártyát is! (A sérülésmentes postázás érdekében a telefonba van helyezve!)

Megkímélt állapotban van a telefon, vigyáztam rá, mindössze a rendeltetésszerű használata során kapott picike alig látható karcokat.

A képernyőn védőfólia van, azon van egy kis maszat, így összesen egy védőfólia cserét igényel, de a kijelző is sérülésmentes, mivel mindig tokban volt és sosem volt leejtve, vagy megütve.

Gyári beállításra lett visszaállítva!


Akit érdekel írjon privátban, és küldök képeket is! További infók a hirdetések közt megtalálható, de üzenetben is elküldöm kérésre. :)

2013. jan. 21. 08:12

Dénes Zsuzsa

ÖRÖKBE ADOTT LÁNYÁT KERESI


A Nők Lapja 2013. 1. számában, V. Kulcsár Ildikó rovatában az 1954. szeptember 9-én Kispesten Nagy Veraként született lányáról szeretne tudni 80 éves vér szerinti anyja.

Jó lenne, ha minél szélesebb kör értesülne erről.

Kapcsolatfelvétel: ildiko.vkulcsar@sanomamedia.hu

2013. jan. 14. 08:45

Sziasztok!

Epson nyomatóba való 4 db tintapatron (sárga, kék, fekete, pink) eladó. Eredeitek, csak nem jót választottam, nem az én gépembe való. A zsugorfólia még minden rajta van.

TO611, TO612, TO613, TO614.

464. sinyuci
2012. dec. 17. 11:57

Sziasztok!

Nagy mennyiségü vegyes felfőtt és gyerekruha jelképes áron eladó.Írjatok privibe.Üdv szép napot mindenkinek.

463. Raicho.
2012. nov. 30. 20:06

Sziasztok!

Eladó női Geox félcipő 40-es használt jó állapotú

Triumph 70D melltartó használt jó állapotú

Samsung sgh e210 mobil használt

2012. nov. 30. 17:53

Sziasztok!

Új Rollei Sportsline 62 dual LCD, víz alatt is használható fényképezőgép sürgősen eladó + 8 Gb.kártyával, elemekkel. Csak próbaképeket készítettem vele.Nekem túl bonyolult:-)

További szép napot mindenkinek!

2012. nov. 10. 09:16

Sziasztok!


Nincs meg valakinek az idei közigazgatási szakvizsga kidolgozott tételei?

Akinek van az elküldené a carmen83@citromail.hu-ra nagyon szépen köszönöm előre is.

2012. okt. 29. 13:34
Gyöngyösön keresek hosszú távra, olcsó, 1,5 szobás albérletet.
2012. okt. 29. 13:32

Sziasztok

25-ös, jó állapotú, téli csizmát vagy bakkancsot keresek elfogadható áron kislányom számára.

458. mucilli
2012. okt. 25. 22:56

Sziasztok


Valaki tudna ajanlani Svajci munkalehetoseget,paromnak kellene tesi tanar a vegzettsege illetve uszasoktato. elore is koszonom

2012. okt. 21. 11:13

HÁZ KIADÓ!!


Külön bejáratú, egy szoba, összkomfortos házrész bútorozottan kiadó PEST MEGYÉBEN, Isaszeg várokában.:)

Azonnal beköltözhető.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet:

06204647196

456. Bea0124
2012. szept. 14. 12:50

sziasztok!

van 5db 80körüli újszerű fiú nacim egy kantáros is.

egy alkalmi fehér ing illetve 3db body 2új egy pedig kétszer használt.

valamint egy Smoby játszószőnyeg ami 12hótól való.

bármi kérdésed van szívesen válaszolok.

455. Gabi31
2012. szept. 14. 12:05

Sziasztok! Club Dobogómajori 4 személyes apartmanunk 2 hetes üdülési jogát szeretnénk eladni. Minden évben a 22. és a 23. hétre szól az üdülési jog. A hetek külön-külön is megvásárolhatóak. A költségek rendezve vannak.

A www.clubdobogomajor.hu-n tudtok nézelődni.

Érdeklődéseteket előre is köszönöm.

Gabi

454. citera
2012. szept. 3. 10:08
Albérletet keresek Sopronban vagy közvetlen közelében!!Csak ezen múlik,hogy újra együtt legyen a család.Minden segítséget,infót várok.Előre is köszönöm:)Szép napot mindenkinek:)
453. anitram001 (válaszként erre: 452. - Akymo)
2012. júl. 6. 07:47
Milyen vércsoportja van? +? -?
452. Akymo
2012. júl. 5. 21:55

Kedves barátaim!

Nagy segítséget szeretnék kérni!

Egy jó ismerősöm nagyon beteg és irányzott véradásra lenne szükség sürgősen.

Ezek az adatok szükségesek, hogy segítsünk neki.

Judit Márta Mészárosné engedélyével megoszthatom az összes adatot amit kérnek az írányított véradásnál:Beteg neve Mészárosné Fülöp Judit Márta anyja neve :Jakus Katalin taj száma 081-803-192 születési ideje:1975.02.07 Gyomaendrőd. Gyulán Pándy Kálmán Kórház Semmelweis utca 1. nefrológiai osztályán fekszik orvosa neve Dr Barabás Zsolt

Aki el tud menni vért adni kifejezetten neki, az jelentkezzen nálam priviben.

Osszátok meg ,segítsünk !

Köszönöm

Adame Fatima

2012. jún. 27. 12:32

hello, 40es noi cipot tettem fel, hirdetesek kozott...

Kenyelmes, stabil, kismamaknak is idealis!

Akit erdekel irjon! Szep napot!

2012. jún. 26. 10:55

INGLESINA ZIPPY babakocsi 3

in 1 system ELADÓ!0-36 hónapos

korig használható. A

legpraktikusabb rendszerű

babakocsi, ami a piacon

található!

Bizonyítottan a legkönyebben

nyitható - zárható babakocsi

a világon!

Megkímélt, jó állapotban lévő,

megbízható minőségű olasz

INGLESINA ZIPPY babakocsi

szett kék, uniszex színű

(Olaszország első számú

babakocsi márkája, nagyon

hasonló a Peg Perego

típusokhoz).

A szett tartalma:

- sportkocsi vízszintesig

dönthető háttámlával,

ötpontos biztonsági övvel,

napellenzővel, esővédővel,

bevásárló hálóval

- merevfalú mózeskosár a

ritkaságnak számító AUTO KIT

rendszerrel együtt, amivel a

baba a mózeskosárban is

biztonságosan szállítható az

autóban (egyes tesztek alapján

ez a szállítás sokkal

biztonságosabb és

kényelmesebb a babának, az

ortopéd orvosok is ezt

ajánlják), napellenzővel

- hordozó szűkítő betéttel, ami

az autósülés is egyben,

napellenzővel

HORDOZÓ (autósülés) és

aminek

segítségével egy pillanat alatt

lehet az autóba betenni ill.

kivenni az ülést.

Az új hordozóban teljes

szűkítő betét van, ami nem

csak a baba fejét, hanem az

egész kis testét is

biztonságosan tartja az első

időben.

Minden huzat levehető,

mosható

A legegyszerűbben

használható babakocsi a, mivel

a babakocsit egy kézzel

könnyen lehet nyitni és csukni

(így a másik kézben addig a

pár pillanatig lehet a babát

tartani), köszönhetően a

könnyű, stabil

alumíniumváznak és a

hordozófülnek. Összecsukva a

legkisebb autó

csomagtartójában is elfér.

A mózeskosár és a hordozó

egy pillanat alatt rögzíthető a

vázra.

A mózeskosarat az első

hetekben mi itthon is

használtuk, mert jobban

érezte magát a „kis

kuckójában” a baba, mint az

óriási kiságyban.

A bolygósítható, fixálható!

2012. jún. 9. 23:37

Sziasztok! :)


Szafari Maniaból keresem: 21, 38, 39, 64, 78, 110, 121, 144, 145,


Nagyon sok cserém van!


Előre is köszönöm! :)

2012. jún. 3. 14:43

Sziasztok! Kiadó Albérlet Pécsett a kertvárosban!


Június végi beköltözéssel albérlőtársakat keresünk Pécsett, kellemes környezetben lévő kertvárosi, 9. emeleti lakásba - Krisztina térnél (Viktória u.). Másfél szobás lakás, igényes, jó állapotban van (pár éve lett felújítva). A lakás bútorozott, külön wc/fürdő, szép konyhával, internettel, mosógéppel, mikróval. Egy szobát és egy félszobát lehet kivenni. Jelenleg egy fő (a párom) lakik bent, és legkésőbb szeptembertől én is költözöm, de addig is legalább két személyre számítunk még júni végéig. A havi albérlet díj megegyezés tárgya. Lift van. A közelben újságos, Rossmann, éttermek, ruházati boltok, Spar, és kb. tíz percre Tesco és piac is van. 3-as, 6-os, 55-ös, 106 / 161-es, 7-es buszok járnak.

Tel.: 70/943-1492, ez a párom száma, de nekem is írhattok privátban. Főbérlő nem lesz.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook