Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apró női trükkökre lenne szükségem! fórum

Apró női trükkökre lenne szükségem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 4. - Jasmin77)
2013. márc. 17. 23:32
járj szorgalmasan suliba, és tanulj aztán keress egy jó állást, a többi meg majd alakul:D
5. pink sunrise (válaszként erre: 1. - Jasmin77)
2013. márc. 17. 23:32
Ne trükközz...,légy önmagad.Csinosítsd ki magad,légy kedves,ne nyomulj túlságosan.Ha a tied kell legyen,a tied lesz minden trükk nélkül...ha meg nem,akkor kár is a gőzért.
4. Jasmin77 (válaszként erre: 2. - 36a26f5226)
2013. márc. 17. 23:30
Szerelmes még nem lehet, ismerni is alig ismerjük egymást. Azokat mind olvastam, de nem az én esetemre valók.
2013. márc. 17. 23:29

Ott még olyan is van, hogy üvöltő jelek, ha a pasid el akar hagyni..


De ne így legyen!

2013. márc. 17. 23:29

Pontosan annyit írjál be a google-be, hogy:


10 jel, hogy a férfi szerelmes, és kidob egy csomó cikket róla, amik itt-ott-amott jelentek meg a neten.. TEle van hasznos infóval.

2013. márc. 17. 23:26

Sziasztok, van egy srác, akinek úgy gondolom tetszem, annyi bizonyos, hogy szeret velem lenni.

Én érzem a kémiát,azt nem tudom, hogy ő érzi e. Viszont alkalmanként találkozunk csak, a fősulin.

Nem szeretnék kezdeményezni, de szeretném felgyorsítani a folyamatot, ha egyáltalán van erre lehetőség. És egyáltalán, honnan tudhatom azt, milyen apró rezdülésekből, hogy ő is érzi e azt a bizonyos kémiát,amit én, avagy nem. Mert az, hogy szeret velem lenni, kérdezget, beszél hozzám, és olyankor csak én vagyok, az szerintem nem elegendő bizonyíték. És apró trükkök is érdekelnének, vagy bármi jó tanács, hogy mit tegyek, nekem ő kell! Még ilyet soha nem éreztem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook