Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apró női trükkökre lenne szükségem! fórum

Apró női trükkökre lenne szükségem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. Jasmin77 (válaszként erre: 65. - Ittmost)
2013. ápr. 2. 22:54
Tényleg nem nekem írtad, igen akarok javítani! :-)
65. ittmost (válaszként erre: 64. - Jasmin77)
2013. ápr. 2. 08:07

Hmm? Rád ki mondta,h beszűkült vagy?

amúgy mi újság?

2013. ápr. 1. 23:39
Na, itt vagyok, beszűkülten, na ezt még nem mondták rám soha, na de hát mindent megkap az ember "ismeretlenektől", de most komolyan, erre mit kellene, hogy mondjak?
63. 6b006fc769 (válaszként erre: 42. - Jasmin77)
2013. márc. 25. 07:23
Ez a lehető legjobb út a dolog elbaltázásához.
62. ittmost (válaszként erre: 54. - Gotoau)
2013. márc. 25. 07:19

Jujj..ritka beszűkülten gondolkozol.

Ez az esküvői harag meg tényleg durva volt,nem is tudom honnan vetted.

61. ittmost (válaszként erre: 53. - Jasmin77)
2013. márc. 25. 07:17
Megadom a javítási lehetőséget,lyányom:)Nem írom be ezt a fekete pontot:)Már ha akarsz javítani.Akarsz?
2013. márc. 23. 18:39
Legyél ledöbbenve, jogod van hozzá, nekem meg jogom van, hogy ne érdekeljen.
59. gotoau (válaszként erre: 58. - Jasmin77)
2013. márc. 23. 16:07
Figyi, a 77 a nevedben az a születési éved? mert akkor duplán le vagyok döbbenve. :O Na mindegy, még egyszer mondom, nem bántani akartalak, sem "ítélkezni", mondjuk így, úgy látom ez a vesszőparipád.
2013. márc. 23. 16:00
"kongatod az esküvői harangokat" -nem ismersz, és egyből arra gondolsz, hogy kongatom, ha ez nem ítélkezés, akkor mi volna?
57. gotoau (válaszként erre: 55. - Jasmin77)
2013. márc. 23. 15:51
Bár nem látom a kommentemnek melyik része volt az "ítélkezés" de mindegy.
56. gotoau (válaszként erre: 55. - Jasmin77)
2013. márc. 23. 15:50
Oké :)
2013. márc. 23. 15:42

"esküvői harangokat"- tévedsz!

Hamar ítélkezel, de ez a te bajod!

54. gotoau
2013. márc. 23. 15:37

Szerencsétlen fazon csak kedves akart lenni veled, mert valószínűleg jólnevelt, te meg már kongatod az esküvői harangokat.......De miért?

Én még olyan "kémiáról" nem hallottam, ami csak egyoldalú lett volna. Akkor az nem kémia. Az csak egy erőltetve összekutyult valami.


Másik: neked nem hiányzik a női önérzetednek az hogy a fiú koslasson utánad és ne fordítva? Ha most nem vonzódik hozzád, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog. Miért nem fordítod olyanokra az energiáidat akik esetleg komolyan érdeklődnek utánad? Ha meg tetszel neki mégis (amit kétlek, de ne sértődj meg, nem bántásból írom ezeket), akkor meg mi vonzó van abban, hogy egy faszinak annyi töke sincs, hogy elhívjon randizni? Ha az utcán sétálva belétek kötnek, majd te fogod megvédeni őt?


Én ezeket sose értettem.

Ja amúgy nő vagyok :)


Mindenesetre sok sikert és tényleg nem bántani akarlak.

2013. márc. 23. 14:41
Igen csináltam, szerintem ismét jól elcsesztem megint, nézett, kereste velem a kapcsolatot, a kontaktust, én meg nem mertem rá se nézni!!! Ugye, milyen ügyes vagyok?
2013. márc. 22. 07:44
na,csináltál már valami szolidat,vagy csak emészted magad a jóslat miatt?
2013. márc. 21. 22:31
nem kétszer, 4*
2013. márc. 20. 22:19

Bejelölt közösségi oldalon?

Nem, mert nincs ott.

Ír neked?

Nem

Vagy csak vált veled pár szót, ha véletlenül összefuttok?

-Igen, mondhatjuk, mondjuk egy pár szónál azért többet, 1/2 óra, óra!

49. _hóvirág_ (válaszként erre: 47. - Hamyka)
2013. márc. 20. 15:55
Dehogy menjen oda. Nő létére csak azért, mert kétszer találkoztak ...
2013. márc. 20. 15:54

Bejelölt közösségi oldalon? Ír neked? Vagy csak vált veled pár szót, ha véletlenül összefuttok?

Mert, ha csak ennyi az semmi csak kedvesség. Ha ír azon túl is MAGÁTÓL hogy te nem keresed illetve máshol is szeretne veled találkozni vagy sűrűn érdeklődik mikor leszel legközelebb akkor teccel neki, ha nem akkor meg hiú ábránd. :)

47. hamyka (válaszként erre: 45. - Jasmin77)
2013. márc. 19. 03:23

menj oda hozzá és kérdezd meg tőle hogy tetszel-e neki és kész, azt hogy ,,véletlenül,, kigombolodzik a ruhád szerintem kezdésnek nem jó ötlet mert lehet megilyed a srác, az a legjobb ha beszélgettek, és elöbb utobb úgy is megtudod hogy tetszel-e neki vagy sem


a jóslásokba én sem hinnék ez pont olyan hogy meg jósolom magamnak: ma megdöglök stb, és még sem következik be a jóslások 50-50 %-ban vagy teljesülnek vagy nem

46. hamyka (válaszként erre: 32. - Zarahell)
2013. márc. 19. 03:14

na ez jó ötlet :)


én a pennyben nyertem csokit :D anyuval elfeleztem :D

2013. márc. 18. 20:10
Irtó nagy fájdalmat érzek, de most azt ne tudom, hogy hogy viselkedjek a fiúval. Bunkó nem akarok lenni, de akkor azt sem szeretném, ha ismét beszélgetnénk, tudván, hogy negatív dolgok járnak a fejében, míg engem faggat.
44. f758a7200f (válaszként erre: 42. - Jasmin77)
2013. márc. 18. 19:53

Na, akkor pont ez a baratnod jol elpletykalhatna neki:))) habar ha ennyire nem tetszik neki a dolog, lehet, hogy akar szandekosan eltitkolna.


A baratnod vagy teged felt egy csalodastol, vagy attol fel, hogy ha isszejossz valakivel, ot hanyagolod majd. Legalabbis ez kivulrol igy nez ki

43. csengu (válaszként erre: 42. - Jasmin77)
2013. márc. 18. 19:41
Én nem hinnék az ilyen jóslásokban!! és az biztos hogy van valakije?
2013. márc. 18. 19:38
Nem lesz semmi belőle, most kérdeztem a barátnőmet, akinek hiszek a jóslásában, hogy negatív érzései vannak a fejében irányomban. Mondjuk nem értem, na mindegy. Meg azt is, hogy van valakije. Így aztán lőttek neki. De akkor miből gondoltam, hogy vonzalom alakult ki köztünk. Tiszta hülye vagyok!
41. f758a7200f (válaszként erre: 40. - Be4a208763)
2013. márc. 18. 18:52
Tudok ra peldat amikor pont jol sult el es pont erre volt szukseg! Szoval miert is ne, sztem ugyis mas modja nincs: ha o szemelyesen mondja meg, akkor is lehet a vege egy visszautasitas, de ha mastol tudja meg, akkor legalabb megerti, miert viselkedik igy es onnantol kezdve a fiu kezeben van a labda, ez teljesen megold mindent, plusz nem fogja kinevetni tuti, inkabb ha nem tetszik neki a lany, akkor visszavesz a baratiaskodasbol, ha meg tetszik neki akkor ettol jobban fog nyomulni:)
40. be4a208763 (válaszként erre: 39. - F758a7200f)
2013. márc. 18. 16:32
Igen az utolsó mondatod nagyon igaz... Vannak olyan gonosz emberek akik direkt élvezik ha másokat lejáratnak, megaláznak és így direkt elmondja az adott illetőnek-nem tudva ezzel jót vagy rosszat cselekszik-e majd az adott alannyal...
39. f758a7200f (válaszként erre: 37. - Jasmin77)
2013. márc. 18. 14:16

En tudok egy trukkot ami nem trukk, de kell hozza egy pletykas baratno. Ha elmondanad valakinek ugy, hogy a "hatad mogott" veletlenul elszolja magat a sracnak, az nagyon mukodne, mert a fiuknak eleg ennyi ahhoz, hogy biztosabbak legyenek ok is.


Mint mondtad, annyira tutyi mutyi vagy, hogy magadtol ugysem fogod felfedni, sot, mi tobb, amikor megertethetned vele testbeszed utjan, olyankor is ellenkezo modon viselkedsz, es azert ezzel jol megkavarod ot is. De ha valaki lenne, aki helyetted, 2 szoban elkopne, de ugy, hogy te nem tudsz rola, a ferfiak a szobol ertenek a legjobban:))))


Te szold el magad valakinek, onnantol hagyd ra az egeszet, lehet olyan is akit nem birsz, igy tuti biztos, hogy elmondja, mar csak azert is, hogy kicikizzen, mindezzel persze neked hajtja a malmot;)))

38. ittmost (válaszként erre: 37. - Jasmin77)
2013. márc. 18. 11:29

Így már kicsit árnyaltabb..én csak egyszer csesztem el így,tizenévesesen,de máig sajnálom kicsit:)

Utána mikor rájöttem(jó sokára)hogy hogyan kéne ezen változtatni,volt 2 lehetőség.A bevállalós:előre megmondod,mikor épp jó passzban vagy,hogy sajnos néha nem azt mondod-teszed elsőre,amit valóban szeretnél.És megkéred,ha van türelme hozzád,akkor várjon még pár percet,addigra visszapörgeted a szalagot,és a következő felvételen helyes viselkedést mutatod:el lehet ezt viccelni,és jól ki lehet belőle jönni,mert ha "megvár",hogy korrigálj,máris tudhatod,hogy kíváncsi rád.

A kevésbé macerás,de nagyobb önuralmat igénylő pedig az,hogy megerőlteted magad,és 10ig számolsz,mikor"helyzet" van.Kifújod az orrod,bekötöd a cipőd..lehiggadsz.aztán pedig azt teszed,amit valóban szeretnél,és nem az első reflexet.

2013. márc. 18. 11:13

Hát igen trükközni nem akarok igazából,mert elég messze áll tőlem, de elnézve barátnőimet, mind alkalmazott kisebb, apró kis trükköket amivel becserkészte. Én meg állandóan elcseszem a dolgokat, pl. ilyenekkel, hogy ha megfogja a kezem, elhúzom, vagy visszautasítom az ücsit, vagy, ha megdicsér, vagy megnézi a számat, mert elég szép ívű, és a fogaim is nagyon szépek, azonnal megfagyok, és visszabújok a csigaházamba.

Tehát, ezt a nagyon nagy tartózkodást szerettem volna, valami apró trükkel tompítani. Mert minél jobban érdekel valaki, annál jobban visszahúzódok a csigaházamba, minél jobban erőlködik. A végén meg csak a szenvedés van, ezt tapasztalatból mondom, már többször is elcsesztem így.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook