Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apró körmű lányok! Ti lakkozzátok a körmeiteket? fórum

Apró körmű lányok! Ti lakkozzátok a körmeiteket? (tudásbázis kérdés)

2018. okt. 4. 13:26

Természetesen. Sőt! Az idén már nem is volt divat a hosszú.

Bár időnként az enyém is lenő, de visszavágatom.

5. gribedli*** (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2014. márc. 11. 15:27
Nyugodtan! Én akár hosszú, akár rövid körmeim vannak, mindig megy rá a lakk. De a piros különböző árnyalatai állnak a legjobban a rövid körmökön, szóval nyugodtan mehet a piros, bordó, stb. Még a barna, fekete is jól mutat, legalábbis egy csomó divatlapban a lerágott körmű modelleknek a körmén is van lakk, tavasszal pedig a neonszínek, mint a pink, sárga, türkiz, és ilyenkor a fehér is divatos, de nem krémszínű, hanem az a fehér, amit a francia manikürhöz szoktak tenni, csak tedd az egész körmödre ezt!
2014. márc. 11. 11:25

Én csak átlátszó, körömerősítő lakkot használok, azt is csak néha. + néha egy-egy alkalomra géllakozás (de az nekem nagyon tönkreteszi a saját körmömet)


És én is irigykedek a szép, hosszú körmű nőkre, többek között a saját anyámra :D

2014. márc. 11. 11:13
Nem tudom neked mekkora lehet pontosan.Nekem elég kicsi a kezem,ezáltal a körmeim is,de néha szoktam lakkozni és szerintem jól mutat.
2014. márc. 11. 11:11

Lehet furcsa a kérdés, de nekem fontos!:)

Genetikailag kicsik a körmeim, nem hosszra.

Ha lakkozok, olyan bénán érzem magam!

Mindig 'írigykedve' figyelem a szép körmökkel megáldott csajszikat.

2014. márc. 11. 11:09
Apró körmű lányok! Ti lakkozzátok a körmeiteket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook