Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Április 3.-tól: Kalóriát és szénhidrátot számolok és nyárra csini leszek!!! Csatlakozol? fórum

Április 3.-tól: Kalóriát és szénhidrátot számolok és nyárra csini leszek!!! Csatlakozol? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
83. widett
2013. ápr. 10. 14:51
amiből 8000 ft a kajabón. próbáltam a főzőcskézést, de ha nagy adagot főztem, volt, hogy másnap nem kívántam. Volt, hogy elmaradt a főzés és reggel kapkodtam, aminek a vége a pékség lett vagy tésztaleves...
82. widett
2013. ápr. 10. 14:49

Nekem nagyon bevált. A férjem a munkahelyén az étteremben ebédel. A lányaim az iskola menzáján. csak magamnak kellene este kotyvasztanom másnapra., mert ők hideget vacsiznak. Annak az eredménye az lenne, hogy a felét kóstolgatással megenném, a család is rákívánna, és késő estére lenne kész.

Így az étkezési utalványokon minden nap más ételt helybe hoznak. Én a Vitálkonyháról rendelek, a Katus Attila által ajánlott ételekből. nagyon figyelem a kalória és szénhidrát tartalmát (ezt adják meg), mert 300 kcal körül szoktam választani, a nagyrész pedig 500-600 kcal-ás. Nekem ízlik, elég nagy adag, cukor helyett xilitet használ és szénhidrátszegény lisztet. ha majd már unalmas lesz, akkor lehet, hogy más ételszállítóra váltok.


Egyhónapban kb. 12000Ft-ot költök így, ami

81. Petra025 (válaszként erre: 79. - Widett)
2013. ápr. 10. 12:53

Ügyes vagy nagyon:-)) szerintem szépen elterveztél mindent:-))

Én főzőcskézem itthon még:-)) nem gondolkodom rendelésen. Bevált neked a rendelés?

80. widett
2013. ápr. 10. 12:11
Ja...az ebédemet a Cityfoodtól rendelem :-)
79. widett
2013. ápr. 10. 12:09

Én 39 éves vagyok, 171 cm magas és 38 napja kezdtem el a diétát. Akkor 92,7 kg voltam. Mindent eszek, 5xi étkezésre elosztva. Figyelem a kalóriát és a tápanyagokat. A kalóriabázis segítségével terveztem meg a fogyásom. Első körben, július végére szeretnék 72 kg lenni. Majd jövő márciusra 62-65 kg között mozogni. A szüléseim (2 kislány)előtt 58-60 kg körül mozogtam mindig, s 9 éve már ilyen dagin élem az életem. Átlagosan 1000 kcal körül eszem, a fehérje legalább 37g legyen, a szénhidrát maaximum 135g, a zsír maximum 33g. Jelenleg 87,9 kg vagyok. Eleinte nehéz volt minden falatot figyelni, de ma már nagyon tervezetten eszek, előre eltervezem előtte nap, persze mindig némi nasinak helyet hagyva. Engem nagyon inspirál a naplóírás, és a napi méreztkedés, ha elérem a 85 kg-ot, akkor kezdek intenzív kardio edzésbe.

Nekem is hiányzik egy aktív, pörgős fórum.

2013. ápr. 10. 11:37

Szisz, hajrá-hajrá!!!

Üdv köztünk, menni fog az!!! Én is ch-kat számolok!!

Jó lenne ha aktívvá tennénk a fórumot, mert bizony nehezen megy egyedül a fogyás!!!

Szerintem minden este vagy reggel számoljunk be az előző napról:-))

Mit szóltok hozzá?

Egyébként fel kellene turbóznom a folyadékfogyasztásomat is, tudom a víz a legjobb, de eléggé uncsi, valami ötlet?

2013. ápr. 9. 20:29
bár mivel én juttattam ide magam, jobb ha felvállalom: 126.3, 165 cm + egy halom gyógyszer, mert nálam a súly gondot okozott, és a visszafordításért küzdök.
2013. ápr. 9. 20:27
Sziasztok, remélem csatlakozhatom, bár így titeket olvasva eléggé kilógok a sorból. CH diétával tavaly fogytam 10 kg, de abbahagytam és azóta visszajött belőle 4:(. Orvosi utasításra vissza kell térnem a diétámhoz, de egyszerűen nem megy. Egyedül vagyok vele, a párom csak ellenszél, és a 7-8 nap körül általában én is azt mondom h majd holnaptól folyt. köv... és hagyok egy napot a falásrohamomnak. :( Abban reménykedem hátha veletek könnyebb lenne, mert nem csak az ő tukmálását hallgatnám :) kalóriabázist elkezdtem használni, így nagyjából a kcal oké, már csak a ch-t kéne végre megfelelően elosztanom, és újra mindennap tornáznom ... ezek a terveim, súlyról ne is beszéljünk, van miből fogynom :( És sajnos tudom, hogy egyedül nem megy, mert eléggé ch függő vagyok. :(
75. Nissi (válaszként erre: 57. - Teca76)
2013. ápr. 6. 20:27
Ajánlom Leslie Sansnone videoit. Ugyanugy walk aerobik. Es vannak különbözó hosszuságuak.
74. Nissi (válaszként erre: 48. - Teca76)
2013. ápr. 6. 20:23
Köszi az ajánlást. Holnap kiporobálom.
2013. ápr. 6. 15:24

Sziasztok Csajok!!!

Nagyon sok dolgom volt a napokban ezért nem tudtam írni , de a fogyi megy 1000-rel!!! :)

Remélem mindenki jól van , látom ügyesen tartjátok a diétát. Mindent bele nyárra csinik leszünk!!!

Szép délutánt mindenkinek!!! :)

72. bnorika83 (válaszként erre: 70. - AlBundy)
2013. ápr. 6. 14:15
Én rendeltem kaját. Egy időben Norbiztam. Ha levest+másodikat rendeltem, akkor 2 napig elég volt, szóval nekem árban is jobban jött ki, mint ha főztem volna. Mikor meguntam, több napra főztem egyszerre és egyszerű kajákat. Max egy óra alatt elkészíthetőt és több napra megcsináltam, most is így van, mert most babázok, na mellette sincs idő főzőcskézni.
71. bnorika83 (válaszként erre: 69. - Petra025)
2013. ápr. 6. 14:10
Meg bírtam állni a keksz evést és az esti kajálást is. 6-kor vacsiztam és csak nagyon lájtosat. 9-kor már farkas éhes voltam, de megálltam és reggel nagyon örültem. Te is ügyi vagy, hogy fogytál! :)
2013. ápr. 6. 11:51
Ti hogy oldjátok meg munka mellett a főzést? Van amit előre megcsináltok több napra?
69. Petra025 (válaszként erre: 68. - Bnorika83)
2013. ápr. 6. 11:10

Én vagyok;-)

Tegnap alig volt időm enni, de azért 4-szer összehoztam:-))

Volt egy kis rohangálnivaló is, így mozogtam is.

Picit lejjebb mozdult a mérleg nyelve:-))

Neked a tegnapi nap? Hogy állsz a kekszel? Megbírod állni, hogy kevesebbet egyél?

2013. ápr. 5. 21:28
Hol vagytok, fogyizók? :)
67. bnorika83 (válaszként erre: 66. - Petra025)
2013. ápr. 4. 19:43
Igen, rájöttem, hogy ma elbactama fogyit, csak egy ici-picit :D
66. Petra025 (válaszként erre: 61. - Bnorika83)
2013. ápr. 4. 18:51

Egyébkent édességet ha belefér a kalóriába jobb ebéd utánra tenni.

És este meg valami hasonló, mint a reggeli.

Sajnos a diabetikus édességek elsődleges célja a vércukor szint helyben tartása, és nem a fogyókúra:-((

65. Petra025 (válaszként erre: 61. - Bnorika83)
2013. ápr. 4. 18:49

Jaj Nóri, kekszet legközelebb majd eszel egyet-egyet csak:-))

Egyébként ha édességre vágyom még, akkor egy ici-pici kocka jó minőségű étcsokit szoktam elszopogatni, és azzal ki is elégítettem az édesség utáni vágyamat:-)))

64. Petra025 (válaszként erre: 62. - Bnorika83)
2013. ápr. 4. 18:44
Ja és milyen? Vannak benne pl-ul csoki darabok?
63. Petra025 (válaszként erre: 62. - Bnorika83)
2013. ápr. 4. 18:43
És magyarul nincs rajta? Kis papírt szoktak ráragasztani a magyar leírással:-))
62. bnorika83 (válaszként erre: 59. - Petra025)
2013. ápr. 4. 18:37
Elővettem az enyémet: Fibre van ráírva, ezt az egy fajtát láttam a Tescoban.
2013. ápr. 4. 18:35

Nekem

R: Jacobs 2in1 édesítővel, 3 db pici Sparos kétszersült vajjal (és most kivételesen sima lekvárral, mert elfogyott a diétás)

E: ma kirúgatam a hámból és a Wasabiból rendeltem kaját, az 450 kcal volt.

V: Csináltam tegnap pudingot édesítőszerrel, meg ettem olyan Gallón kekszet vagy ötöt. Ezzel rontom el a fogyókúrát, igaz? Mármint nem ezt kellene vacsizni.

mozgás: Insanity Pure Cardio

60. Petra025 (válaszként erre: 59. - Petra025)
2013. ápr. 4. 18:35
Na az enyémben darabjában 68, 56 és 29 kcal van. Én már megszoktam, hogy egyet-egyet eszek csak tízóraira:-)))
59. Petra025 (válaszként erre: 58. - Bnorika83)
2013. ápr. 4. 18:32

Hú abból is több féle van. Van ami nagyon durva, milyet vettél?

Igazából nekem egy csomó van itthon, mert a cukrosságom alatt nagyon jó volt, mind édesség. A cukromat nem emelte, és akkor viszont ez volt a legfontosabb.

Mindjárt megnézem az enyémben mennyi van.

58. bnorika83 (válaszként erre: 56. - Petra025)
2013. ápr. 4. 18:30
Gullón keksz! Olyat vettem ma én is! Hát abból nem lehet egyet enni, mert olyan finom, de nem is fogyis, egy 432 kcal/100g. Szomorú lettem, mikor megláttam mennyi kalória van benne.
57. teca76 (válaszként erre: 55. - Sibetti)
2013. ápr. 4. 13:20

Én azt szerettem amikor még volt VITAL TV hogy ott voltak BA tornák, sajna már nincs. Volt még Norbi-Réka és T. Rezső is.

Én ma lénapot tartok, eddig egész jól bírom. De nekem az este a mumus :(

Tornáztam ma 2 Jessica Smith videót csináltam meg durván 50 perc a kettő. Tegnap a hosszabbikat csináltam van is izomlázam rendesen a combomban.

56. Petra025 (válaszként erre: 52. - Sibetti)
2013. ápr. 4. 12:36

Nekem


Reggeli: egy szelet élsztő nélkül kenyér, paradicsom, párizsi, kockasajt, uborka

Tízórai: egy tejes kv, 1,75 diabetikus gullón keksz

Ebéd: spenót egy db tüki tojással, és egy kis adag epres-tejfölös túró

Uzsi: 4 db párizsi, két kockasajt, 1 körte

Vacsi: egy tortilla, zöldségekkel tonhallal


Nagyon pici mozgás, amit igen régóta nem végeztem:-)) has, hátizom, popsi-comb erősítő

55. Sibetti (válaszként erre: 54. - Teca76)
2013. ápr. 4. 09:43
Én az összes DVD-jét szeretem. Általában a Lendületben, a Vitalitás és a Nyerj időt van porondon. De most letöltöltte nekem a Férjem a legújabbat a Mozogj újra velem DVD-t, az is nagyon jó. Csak ajánlani tudom.
54. teca76 (válaszként erre: 52. - Sibetti)
2013. ápr. 4. 09:34
Én is imádom BA Vitalitás dvdt, csak most próbálom kímélni a térdem, talán már javulgat.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook