Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Apránként trükkökkel fórum

Apránként trükkökkel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Apránként trükkökkel

1 2
2011. márc. 20. 07:39
Gratulálok az akaraterődhöz, kitartásodhoz! 20 kg-tól kellene megszabadulnom. A hasamon látszik inkább, mert 172 cm. vagyok, de most mértem magam, 82 kg. Mikor a párommal megismerkedtem, 6 éve, akkor voltam 60 kg. Szeretnék megint annyi lenni. Neked 17 kg. sikerült ledni, 2 év alatt. Szerintem a 20 kg. mínusz 6 hónap alatt,reális álom? 26 éves vagyok, szeptemberben lesz az esküvőnk, és nagyon szeretnék lefogyni addigra. Persze tartani aztán a súlyt.
30. Kocska
2011. febr. 22. 22:00
Gratulálok!Nem semmi akarat erőd és tudásod van ilyen fiatalon!
29. 96b0d6b01f (válaszként erre: 26. - *adelinda*)
2011. febr. 21. 17:07

Az ilyen hozzászólásokat észre sem kellene venni, és csak és kizárólag azért reagálok rá,hogy elmondjam,hogy köztudott,hogy a gyors fogyás, nem egészséges és a kilók gyorsan mennek, gyorsan jönnek sajnos plusz társasággal, a lassú víz, meg mint tudjuk partot mos,tehát én is fogytam 3 hónap alatt 17 kg-ot nekem visszajött, Jucnak lehet,hogy nem fog visszajönni...

és igen elismerendő a kitartása, én a 90 naposnak nem bírok még egyszer neki fogni, nemhogy két évig küzdjek a kilók ellen...

Én megemelem a kalapom előtte...

2011. febr. 21. 11:55

Sziasztok :D és Szia Juc


Én 22 éves vagyok, 20 éves voltam amikor megcsináltam a 90 napos diétát és én 17 kg-ot fogytam vele, fél évig tudtam tartani a súlyom, utána visszatért a nagy Ő az életembe és a sok sok esti zabálás hatására visszajött, és ismételten 85 kg vagyok, a cikked első részét mintha csak rólam írtad volna...

Köszönöm,hogy megosztottad az írásod velünk.

Angi

27. 37979960d3 (válaszként erre: 26. - *adelinda*)
2011. febr. 21. 09:04
szerintem nem vicces, inkább követendő példa, ügyes vagy!
2011. febr. 20. 18:16

17 kiló?? 2 év alatt??


Nagyon vicces teljesítmény de a türelmed az végtelen lehet úgyhogy én inkább ahhoz gratulálok!

25. Shila (válaszként erre: 14. - Littlewhitedress)
2011. febr. 19. 22:12

En mindig este kapok eszbe,hogy megint nem ittam egesz nap!

Ezert este mint a bolond,lehuzok par pohar vizet es aztan egesz nap nem alszom,hanem pisilni jaarok!


Igy kifejlesztettem a magam kis modszeret. Minden pisiles utan megiszom legalabb 3 dl vizet. Igy nem felejtem el!


Hajra csajok,en is csinalom a kis dietam.

70kgrol indulok. Es 172 alacsony vagyok (bar eddig azt hittem magas! :D


Es gratula az okos irashoz! Bar csak en is tudtam volna ezeket a trukkoket 19 evesen!

Csak igy tovabb! :)

24. juc. (válaszként erre: 16. - Eda77)
2011. febr. 19. 07:40

Szia!

Tornával kapcsolatban kérdeztél, igazából leírogatni, hogy milyen tornagyakorlatokat végzem elég hosszadalmas és bonyolult lenne írásban elmagyarázni. Én hasra és csípőre dolgozom legtöbbet, felüléssel, haspréssel, csipősforgatással, és ezek variálásával, lábra; láb emelgetéssel, nyújtógyakorlatokkal , fenékre csípőkitolós módszerrel, stb... Az a lényeg szerintem, hogy minden nap tornázz valamit, ha csak 20 percet is eleinte, akkor annyit, csak szoktasd hozzá magad, hogy része legyen a napi rutinodnak. A futás igazán jó mindenre, úgyis jön majd a tavasz ( reméljük) és akkor lehet menni a szabadba. Apró lépésekben lehet emelni a szintet, az idejét a tornának, de a rendszeresség a lényeg, és ahogyan a cikkben is írtam, a mindennapokban is lehet mozogni; lépcsőket nem kell kerülni, a hosszabb útvonalat kell választani és inkább gyorsabban sétálni, váltogatni a tempót, utazás közben nagy levegőket venni, ülés közben befeszíteni a hasat, hogy így is dolgozzanak akár az izmok. Sok-sok apró trükk tényleg! :)

2011. febr. 16. 09:01

Szia juc.!


Gratulálok a kitartáshoz és az elért eredményhez. Sok sikert a továbbiakhoz!

22. juc.
2011. febr. 15. 09:25
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, igyekszem majd minél többre reagálni, valamint a levelekre is válaszolni! Puszi mindenkinek és kitartás :)
21. d104370848 (válaszként erre: 1. - Juc.)
2011. febr. 15. 08:02
Okosan adtad le a felesleget. Nalam ugyanez a modszer müködött, en 14 evesen ereztem magam dagadt malacnak. Született azota 3 gyerekem, es soha nem kinlodtam felesleggel, mert igyekeztem mindig odafigyelni hogy ne csak a pocakom, de a szemem is jollakjon. Illetve, az izvilagom is meg legyen elegedve. :) Csinos vagy, gratulalok!
2011. febr. 14. 13:37
Ügyesen lefogytál! De a 68 kiló nem túl kevés a 183 centidhez? Én 170 cm vagyok, és nekem kellene kb. annyinak lennem.
2011. febr. 14. 13:19
Gratulálok a fogyásodhoz! Nagyon szép vagy, és az írásodból ítélve művelt, okos fiatal!:) Jó volt olvasni:)
18. Ageeca
2011. febr. 14. 10:10
Gratulálok!
2011. febr. 13. 20:49
Feltehetnél egy képet a fogyás előtti önmagadról is, úgy sokkal hitelesebb lenne a story!:))
16. Eda77
2011. febr. 13. 20:46

szia

Engem az érdekelne milyen torna gyakorlatokat csinálsz mert én is sikeresen kűzdök kilóimmal

ezek már unalmasak még ha váltogatom őket akkor is régen elrepült a torna ideje olyan élvezetes volt most meg kín szenvedés mert unom

kösz előre is

2011. febr. 13. 19:45
nagyon igazad van és elgondolkodtam én is hogy hogy is kéne lefogyni nekem sok a súly feleslegem jelenleg 20 kilótól szeretnék megszabadulni de a te cikked ráébresztett arra hogy egy kis kitartással önsanyargatás nélkül is megszabadulhatok a feleslegemtől majd írok hogy ment
2011. febr. 13. 01:43

Keretet a cikknek, es fel a falra! Vagy hutomagneskent alkalmazni! :) Osszeszedett iras, esszeru megoldas, szep eredmennyel (foto) :)

Nekem egyebkent ez a hogyan igyunk eleg vizet dolog az orok problemam... nekiugrok a tanacsnak, h eves elott viiiiiiiiiiiiiz. Iszom is ra, h ilyen jol megirtad. :) Gratula.

13. Mamon
2011. febr. 12. 17:04
Nagyon szép vagy!:) Én is 183 cm vagyok, de 74 kiló, de most, hogy olvastalak, tudom menni fog sanyargatás nélkül is;)
2011. febr. 12. 01:12

Szia!

Tényleg nagyon nagyon csini vagy a képen! Gratulálok a sikeres fogyáshoz!!!! Kívánom hogy valóban tartós legyen és egész életeden át sikerüljön megtalálni a harmóniát az étkezés és az élet egyéb területei között! Jó volt a cikk!

2011. febr. 11. 23:21

Szia!


Gratula a cikkhez és sok más előttem szólóhoz csatlakozva én is nagyon hasznosnak tartom a cikket, de!! nem csak fiatal lányoknak, habár a fiatalság nézőpont kérdése:)))Azért ha lenne kedved és nem nagy kérés lenne én kiváncsi lenék pl egy heti étrendedre. Na jó ez tényleg nagy kérés:)))Ha lenne kedved bővebben irni róla és persze nemcsak az étrendedről hanem a mozgásról is, annak szerintem sokan örülnénk:))))) És mégegyszer grat!!!!!!!!!!!!:))))))))))))

2011. febr. 11. 22:27

Példaértékű maga a cikk is és a lefogyás is.

Sok 19 éves lány példát vehetne rólad!

2011. febr. 11. 21:30
Gratulálok! Nagyon összeszedett a cikk, és igen hasznos, főként a fiatal lányok számára. Szuperjól nézel ki!
2011. febr. 11. 21:11
Tetszik,hogy 19 évesen is kitartó vagy és nem az a sült galamb a számba repül típus!Kívánom,hogy az élet más területein hasonló sikereket tudhass magadénak!
2011. febr. 11. 19:28
Gratulálok!Nagyon jó a cikk is,és a módszered is tetszik.Végre egy fiatal lány,aki nem önsanyargatással és a gyors eredményt ígérő,de nem tartható diétával akar változtatni!Ügyesen csinálod,biztos hogy az eredménye is igazán tartós lesz.Csak így tovább! ;)
2011. febr. 11. 17:58
megkockáztatom ez a legjobb, leghasznosabb és legmotiválóbb cikk amit a hoxa-n olvastam! gratulálok ehhez is és a fogyáshoz is! nagyon ügyesen és okosan csináltad! :)
2011. febr. 11. 17:57

Gratula a cikkhez, nagyon tetszik, hogy egy olyan lány történetét olvashattam, aki majdnem egyidős velem, (17), és jó látni, hogy van olyan fiatal lány, aki nem önkínzással és beteges szélsőségekkel áll ehhez a témához, hanem teljesen józanul, az egészségét szem előtt tartva fogyott le. Én is igyekszem teljesíteni a célt, 74-ről indultam, most 64 vagyok, úgyhogy már csak 8kg, és végre itt az áhított 56 (én csak 168cm vagyok).

Nagyon szép leányzó vagy, gratula a sikerhez! :)

2011. febr. 11. 17:56
Gratulálok és végre magas lányok!!!:)
2011. febr. 11. 17:26

Gratulálok, nagyon jó a cikk, és gyönyörű csaj vagy:) Hasonló magassággal rendelkezem (178) és én 98-ról indultam egy éve, de voltam már 104 is :(

Most 82-nél tartok, a célom 75.

Mégegyszer gratula:)

2011. febr. 11. 17:15

Szia!

Gratulálok az elért fogyáshoz és a cikkhez is.

Én is 183 cm vagyok és én is 17 kilót fogytam eddig, csak sajnos én 94 kilóról indultam, így még van miből leadni. :)

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook