Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Apósomnál ma vastagbélrákot diagnosztizáltak / több kisebbet/, tud-e valaki valamilyen hatásos vagy legalábbis reménytkeltő teát, bármit?, fórum

Apósomnál ma vastagbélrákot diagnosztizáltak / több kisebbet/, tud-e valaki valamilyen hatásos vagy legalábbis reménytkeltő teát, bármit?, (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 15. 16:02
Nálunk a nagytatámnál diagnosztizálták ugyanezt, azzal, hogy nem sok kicsit, hanem egyet, de nagyobb területen. Majdnem az egész vastagbelét kivették, most óvatosabban eszik, de egyébként jól van a műtét óta, pedig már 84 éves. :) 80 éves volt, mikor diagnosztizálták, meg se akarták műteni a szemetek, azt mondták, öreg ő már ahhoz. Érdekes, hogy amikor Anyum letette az asztalra a sok pénzt, rögtön megműtötték, soron kivül. Nevetséges.
21. Tuzsa
2009. febr. 9. 10:45

Szia , a Forever Aloe Gel natur 96 % napi fogyasztása, licyummal és A Gyógyteájukkal jó hatású.

Konkrét eseteket láttam, ahol segített ebben a témában.

ha Orvosi tanács is kell hozzá, tudok konkrétan, telefonszámot tudok adni, illetve össze tudlak hozni vele tel. vagy személyesen. ( pénzbe nem kerül...)

20. lully
2009. jan. 15. 00:18
Köszönöm mindenki segítségét, de sajnos már nem aktuális!
19. valcsi
2009. jan. 14. 19:22
Az én apukámnál több mint 20 éve vastagbélgyulladást állapítottak meg, többször volt kórházban, majd önként haza is jött. Azóta minden áldott reggel fél liter kamillateát iszik meg üresen. Az orvos írja fel, de nem a filterest, hanem az ömlesztettet. Azóta tünetmentes.
2009. jan. 14. 18:12
Szerintem fogadja meg az orvos tanácsát, gyógyteát esetleg a terápia mellett alkalmazhat, de ne kisérletezzen!
17. abri
2008. okt. 18. 08:31
A falvin termékei nagyon jó daganatellenes hatásúak, sok pozitív tapasztalat van ezzel kapcsolatban.
16. 2d539db31c (válaszként erre: 15. - 2d539db31c)
2008. okt. 17. 09:59
Elnézést, az első sor véletlenül ott maradt a gépben.
15. 2d539db31c (válaszként erre: 14. - Supin)
2008. okt. 17. 09:58

A betegségem óta átértékeltem az életem. Igyekszem úgy élni az életem, hogy ne csinálják problémát



Köszönöm, hogy írtál, minden tanács, jókivánság segít. A betegségem után átértékeltem a dolgok fontossági sorrendjét az életemben. Számomra a legfontosabb a szeretetteljes légkör, a pozitiv gondolkodás és a humor.

14. supin (válaszként erre: 11. - 2d539db31c)
2008. okt. 16. 08:17
A szomszédasszonyom is ezt használt. 9 évig volt tünetmentes. Utána jött nála egy lelki törés és jöttek az áttétek is. Vigyázni kell a lelki gondokkal is!!Gyógyulást kivánok!
13. *hera*
2008. okt. 16. 08:13
CoD tea,nézz utána a neten,sok infó van róla.
12. lully
2008. okt. 15. 21:50
KÖszönöm mindenkinek a segítséget!
11. 2d539db31c (válaszként erre: 7. - Lully)
2008. okt. 15. 10:16
Első lépésként legfontosabb az orvossal való együttmüködés. Ha már túl van a radikálisabb beavatkozáson (mütét, kemo, vagy sugár kezelésen), akkor érdemes teákkal, vagy természetgyógyászati dolgokkal foglalkozni. Nekem a Flavin7 cseppes kúra vált be. Három éve tünetmentes vagyok.
2008. okt. 15. 09:39

Sziasztok!

Ami nekem nagyon sokat segített az a macskakarom.

Ez egy Peruban őshonos gyógynövény, hihetetlen immunrendszer- erősítő tulajdonságú. Interneten lehet rendelni, kapszula és tea formában is elérhető, mellékhatása nincs!

2008. okt. 15. 06:23

Szia!


Én a CELLADAM-ot javaslom megpróbálni. Több termékük van, rendeléssel kapható. Ha beírod a Google-ba, megtalálod.

Mielőbbi javulás és gyógyulást!

8. picur_01 (válaszként erre: 7. - Lully)
2008. okt. 15. 00:39

Szia!


Édesapámat 2006 májusában műtötték vastagbél-daganattal, de sajnos már áttétek is voltak.:( Azonnal elkezdte szedni a Flavin7 termékeket (vöröskáposzta csíra kapszula + Flavin7 ital + Cyto Flavin7 kapszula), és hamar felépült a műtét után, a kemoterápiákat mellékhatások nélkül viseli azóta is. Ezeket a termékeket bátran merem ajánlani.


Üdv:

Marika

7. lully (válaszként erre: 5. - Bozsika51)
2008. okt. 14. 20:45

Kedves bozsika51!

Úgy sejtem, tapasztalatból ajánlottad a kristálygombát /vagy volt a közeledben, akinél láttad a hátását/, elolvastam róla dolgokat, csak azt nem tudom, hol és mennyiért lehet beszerezni a lehető leggyorsabban. Köszi előre is!

2008. okt. 14. 19:46

Én az FLP termékeket tudom ajánlani, azaz merem ajánlani, a kisfiam óvónője ezek segítségével gyógyult meg a mellrákból! Végig éltük az egész folyamatát, mert közben nyugodtan tudott dolgozni, nem szenvedett mellékhatásoktól a kezelések alatt!

Ártani nem árt, 100% bio gyógynövények! Hamar rendbejött, erősödött a szervezete, jobban tudott ellene küzdeni.

2008. okt. 14. 19:41
Én a kristálygombára esküszöm, nézz utána, ha beírod a Google-ba, sok infót találsz róla.
2008. okt. 14. 19:26
Maria Treben , Isten patikaja c.könyveben rengeteg gyogytea receptet talalsz , mindenfele betegsegre.
2008. okt. 14. 19:24

Nem műthető?

Párom nagypapájának is vastagbélrákja volt, megműtötték és egészen jól van.

2008. okt. 14. 19:23
b-17 vitamin.minél előbb,annál jobb az esélye.
2008. okt. 14. 19:19
Apósomnál ma vastagbélrákot diagnosztizáltak / több kisebbet/, tud-e valaki valamilyen hatásos vagy legalábbis reménytkeltő teát, bármit?,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook