Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apasági nyiltakozatot 7 évente tényleg újítani kell? Tudtok erről valamit? fórum

Apasági nyiltakozatot 7 évente tényleg újítani kell? Tudtok erről valamit? (tudásbázis kérdés)

2014. jan. 29. 20:08

Nem kell-a munkám kapcsán ezt

biztosan tudom

7. cynnia (válaszként erre: 6. - 57aa4ea1e8)
2010. nov. 28. 22:26
Szerintem is:-)
2010. nov. 28. 18:57
Szerintem ez hülyeség :) Kizártnak tartom.
2010. nov. 28. 18:25
meg fogom.
2010. nov. 28. 18:20
Nem hallottam még ilyet. Csak azt tudom, hogy az én rokonomnak nem kellett megújítani. De miért is kéne ha egyszer elismeri, hogy az övé? Nem értem, de a legjobb az lenne, ha te érdeklődnéd meg személyesen.
2010. nov. 28. 18:17

Én se tudtam, de az unokatesóm párjának van egy kislánya és neki ezt mondták az okmányirodában.

Nekem pedig azért kellene erre pontos válasz, mert a nagyobbik lányom apja már fél éve nem jelentkezik, gyerektartást sem küld, sőt, az országban sincs. Ha meg kell erősíteni 7 évente és nem teszi, akkor a férjem a nevére vehetné, amit így az apa nem engedélyez. Nem azért, mert annyira érdekli a lánya, hanem azért, hogy ne legyünk maradéktalanul boldogok.

2010. nov. 28. 18:10
Az én családomba van egy pár, akik nem házasodtak össze, és született egy babájuk. Utána a srácnak apasági nyilatkozatot kellett tennie, mivel nem házasok. Nem tudok róla, hogy 7 év után megint kellett volna. PEdig azóta már eltelt pár 7 év:)
2010. nov. 28. 17:30
Apasági nyiltakozatot 7 évente tényleg újítani kell? Tudtok erről valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook