Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apás szülés - életem legszebb élménye! fórum

Apás szülés - életem legszebb élménye! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Apás szülés - életem legszebb élménye!

2009. aug. 20. 12:01
Köszönjük mindenkinek :)
2009. aug. 16. 12:01
Gratulálok! Nagyon szép szülés-születéstörténet a tiétek! Sok boldogságot, jó egészséget nektek!
2009. aug. 14. 15:42
Gyönyörűen írtad meg történeteteket! Sok boldogságot, egészséget nektek!
2009. aug. 13. 15:29

Köszönjük :)

Hát igen... ez Veszprém. Remélem a következő babánál már elkészül a többi apás szülőszoba, és legalább azon nem kell izgulni hogy egyáltalán szabad lesz e. Abban nem reménykedek hogy a rendszeren változtatnak és már az elejére bejöhet.

2009. aug. 13. 15:06

Gratulálok a gyönyörű kislányodhoz és a szép történethez! Jó egészséget Nektek!

Mint már párszor, most is azon döbbentem le, miért kellett burokrepesztés után fél óráig feküdni? Engem azonnal felültettek a labdára, hogy a gravitáció segítsen a babának beilleszkedni! És bevált, egy kitolással kint volt a baba!

2009. aug. 13. 14:59

Szia, gratulálok a babádhoz! Nálunk is apás szülés volt, bár szegény nem sok mindent tudott csinálni, én pl többször elküldtem h menjen büfébe, enni stb (érdekes h szülés közben ez volt a legnagyobb problémám h ő biztos éhes :)), a lényeg h ő végig bent volt, és azóta is azt emlegeti, h milyen ügyesen megszültem a babát.

Mégegyszer gratulálok nektek is!

6. Sena
2009. aug. 13. 13:10
Nekünk az apás szülés nem ilyen volt. Meg kellett indítani a szülést és a legelső fájástól a szülés utáni lezuhanyzásig végig velem volt a párom. Szerencsére nem volt ilyen hogy kint várakozik és majd valamikor bejöhet. Szóval nekem ez kicsit furcsa, de a lényeg hogy ott volt és látta megszületni a lányotokat. Jó egészséget kívánok nektek!
5. erababa1111 (válaszként erre: 4. - Erababa1111)
2009. aug. 13. 10:42

a miénk is apás szülés volt, és tényleg nem lehet semmihez sem hasonlítani azt, hogy ott van Veled a párod és támogat! Én is szétszorítottam a kezét, másnap érezte igazán :)

bár az én szülésem sokkal rövidebb volt, (jóformán fel sem készülhettem rá) mégis csodálatos! ilyen részletesen én már nem is emlékszem a tolófájásokra, mert engem rögtön fektettek az ágyra (4ujjnyira voltam tágulva), ott meg nem számoltam :))

még 1x: sok boldogságot, sok tejcsit a babának!

2009. aug. 13. 10:23

jó a cikk!

sok-sok boldogságot és egészséget az egész családnak! :)

2009. aug. 13. 10:22
Sok boldogságot, örömet és egészséget kívánok nektek!
2009. aug. 13. 10:16

nagyon-nagyon tetszett a cikk,lehet azért is mert nekem még nincs babám,de nagyon szépen leirtad,megható volt!

Sok boldogságot kivánok nektek,pici Boginak pedig erőt,egészséget!

2009. aug. 13. 10:03
Mindketten apás szülést szerettünk volna, izgultunk, hogy összejöjjön... végül sikerült, és nem bánta meg egyikünk se! Rengeteget segített, sokat jelentett, hogy mellettem volt. Életünk legszebb élménye!

Ugrás a teljes írásra: Apás szülés - életem legszebb élménye!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook