Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apás szülés a debreceni klinikán fórum

Apás szülés a debreceni klinikán (beszélgetős fórum)


7. Deszike (válaszként erre: 6. - Shagraty)
2012. szept. 16. 07:15

Szivesen!

Meglátod minden renben lesz!

2012. szept. 11. 14:43
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 11. 08:51
Mi nem jártunk tanfolyamra, csak jeleztük, hogy szeretnénk, ha bent lenne. Bár a végére császár lett belőle, de így is nézhette egy üvegfalon keresztül. Még oda is adták neki, mikor kivitték rendbe tenni a babát.
2012. szept. 9. 19:10
Mikor fent vagy a szülő szobán meg kérdezi majd a doki,mindegy hogy fogadott vagy nem fogadott,hogy apás szülés lesz e?? Férjednek,párodnak,be kell öltözni és ott lehet veled nem kell tanfolyam, a többiekkel együtt leszel igen,pavilon fog el választani és egy függöny!!!
2012. szept. 9. 10:54
Nekem sem kell külön szülőszoba,csak azt nem tudtam hogy hogy megy ott az apás szülés.Ha sokan szülünk akkor sokan.:) Én is járok magánrendelésre terhesgondozásra,de ha azt akarom hogy Ő legyen a szülőorvosom az még pluszba 50 rugó,annyim meg nincsen,ezért is kérdeztem hogy annál is bent lehet e akinek nincs szülőorvosa.
2012. szept. 9. 06:18

Szia!

Mi magánrendelésre jártunk ,így a doki tudta hogy apuka is bent lesz.

Tanfolyamra nem jártunk.

Nekem nem kellett külön szoba,mert nem flancoltam.

a gyerek a lényeg,így is jó kezekben volt.

2012. szept. 9. 04:48
Azt szeretném kérdezni hogy tudja e valaki hogy megy ez.Kell e hozzá fogadott orvos,előre jelezni kell,kell e hozzá apás szülés tanfolyam,külön szülőszobára mennek az apás szülők vagy ott a hodályban van az is a többiekkel?Meg minden érdekel az ottani szüléssel kapcsolatban ha van valakinek tapasztalata.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook