Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Apartmant keresek Horvátországban! fórum

Apartmant keresek Horvátországban! (beszélgetős fórum)


2008. júl. 31. 22:24

A legegyszerűbb ha bementek egy utazási irodába, és ott azért ők már jobban ismerik, könynebben tudnak szűkíteni..Amugy tudom azjánalni az Utas Tours ut.irodát, neki rengeteg apartmanja van horvátban..

A Pag sziget homokos, igaz az is, hogy sok család látogatja, főleg gyerkőcökkel..ez egy jó választás..

12. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 11. - Erika0313)
2008. febr. 13. 17:51
erika0313 én írtam üzit de nem írtál-engem érdekelne az apartman hogy mennyibe kerül 3.5 éves gyerkőc után kell-e fizetni,milyen felszereltségű apartman stb...
2008. febr. 8. 07:24
Én makarskán tudok apartmant, ha kell valakinek írjon privit.
2008. febr. 7. 21:48
Mi is nyáron Horvátországba szeretnénk menni.Gyerkőcünk 3.5 éves(olaszországba mikor mentünk 2 éves volt-ott homokos volt a tengerpart és nagyon élvezte).Ha esetleg tud valaki olcsóbb apartmant vagy lakokocsit az írhatna!(sátorozást is élvezi a kicsi, de azt nem vállalnám be 1 hétre).
2007. nov. 21. 21:07

Javaslom: írd be a googleba,hogy "privatni smještaj" és dobálja az oldalakat. Ha írsz mellé helynevet is pl. város vagy sziget,akkor azzal szűkítheted a kört. Sok oldalon be lehet állítani a magyar nyelvet,de beszélnbek angolul is, a netes levelezésben meg bárki segíthet Neked.


Ezzel együtt nem szükségszerű szállást foglalni,csak annak,aki kisbabával megy és nagyon aggódik. Helyben foglalt szállás sokkal olcsóbb (mi pl. 6 személyes igazánluxus appartmant kaptunk 12 napra 130000-ért augusztus utolsó hetében) De volt már olyan is,hogy a neten kinéztünk egy appartmant, sziklaszirten, álomszép és a valóságban tényleg olyan volt,de nem fényképezték rá azt az autóbontó-roncstelepet,ami a másik oldalán volt. Mi csak azért nem foglaltunk ott szállást,mert már nem volt hely. nekünk szerencsénk volt. Brelán, ami igazán felkapott hely, augusztus első hetében is a legnagyobb csúcsban a parkolóban többször odajöttek szállásajánlattal.


A szigetek szerintem szebbek és olcsóbbak! Vagyí tízszer biztos voltam/voltunk már kint,de az igazi élményt a délebbi fekvésű helyek és szigetek nyújtják. Megéri három órával többet utazni,messze nincs akkora tömeg és a növényzet az sokkal mediterránabb. Pl. Hvar sziget - mondjuk keresd Jelsa "város"át, homokos partja is van, a helyi strandon, de a szigetnek csak kb. 10% beépített (vagy annyi sem?) a többi vadregényes és gyönyörű, üdezöld hegyek és szemben vele Brac (kishajóval húsz perc), Európa legtisztább strandja címmel.


Közelebb van a Losinj sziget 550-600 km: Mali losinjnak is van homokos strandja.

Homokos a strand Omisban is,de az egy kirándulásnál többet nem ér, túl zsúfolt, városias.


Címeket sajnos nem tudok (talán egy losinj appartman címe van meg, közvetlen tengerparti),de ha segíthetek, írjatok bátran vagy itt vagy priviben.

Cara

2007. nov. 21. 20:45
Mi Pulán voltunk nyaralni a Spendlid apartmanokban, merem ajánlani mindenkinek, nem drága, négyen voltunk kint június végén, 120000 ft volt a szállás, közvetlenűl a tengerparton van, az apartmanon belűl található több étterem, pizzázó, tengervizes medence, szupermarket, játékterem, diszkó, ajándékboltok. Pula központja 3 km-re van, a város is nagyon szép.
2007. jún. 25. 09:20
Sziasztok!mi Rab szigetre megyünk,Lopar városba.Állitólag homokos a partja,gyerekes családoknak ideális.És elég elfogadhatóak az apartmanárak.(bár hozzáteszem én már előre tavasszal lefoglaltam.
2007. jún. 19. 09:03

Mi is Horvátországba megyünk nyaralni, rengeteg apartmant néztem a neten de besokalltam!

A város ne legyen túl messze, homokos tengerpart legyen, könnyen megközelíthető legyen autóval mindez elfogadható áron....áááááá! Ha visszatér a kedvem nekiállok újra!

2007. máj. 30. 16:43

Szia!


bocsi, most értem vissza csak a gép elé. Elküldtem privátba az emil címet, én a romantikus apartamnért vagyok oda, de még nincs időpontunk. hetente felhívom a csajszit, mikor van még szabad hely, aztán csak gondolkozunk.

Majd ha megnézted írd meg tetszik e. Vagy a többi lehetőség.

4. veroniqi (válaszként erre: 2. - 831ad879a7)
2007. máj. 30. 14:54
Na, hol találtad azt az apartmant?
3. veroniqi (válaszként erre: 2. - 831ad879a7)
2007. máj. 30. 14:52

Szia!

Mi is hárman mennénk!

Igazából az is jó lenne, de még nem tudom, csak jó lenne tájékozódni!

Ti mikro mentek?

2007. máj. 30. 14:41
Szia! mekkorára gondoltál? Hányan mennétek? Én találtam egy nagyon szépet itt a neten, tök romantikus, ez is a neve, de itt max 3an férnek el. Lakókocsis nyaralásra nem gondoltál? Szerintem nagyon jó tud lenni az is, mi mindíg oda megyünk.
2007. máj. 30. 13:30
Sziasztok, elkezdtem gondolkodni az idei nyáron hová is szeretnénk elutazni. Még nincs konkrét elképzelésem, de Horvátország szóba jöhet. Ha valaki tud egy jó tippet, apartmant, olcsón és jó helyen azt nagyon megköszönném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook