Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apadó tej - szoptatás fórum

Apadó tej - szoptatás (beszélgetős fórum)


2019. szept. 10. 08:27
Cumi cumisuveg elfelejt és minden nyikkra cici. Legjobb ha bőr ér bőrhöz. Vizet se adnek, abban a pici gyomorban csak a helyet foglalja. És ha teheted hivj egy szopitanácsadót. Sokat tud szemelyre szabottan segiteni.
6. R_e_G (válaszként erre: 4. - Tbbze)
2019. szept. 4. 13:26

Olyan nincs hogy nem elég jó a tej 😊 Ha teheted zarkózz be 2 -3 napra, bújj össze a piciddel és szoptasd igény szerint. Nekem a védőnő azt mondta ha kevés a tej akkor vizet adjak a szopi mellé, nem üres a pocija, de hamar megéhezik és a sok szopival termelődik a tej.

Létezik tejszaporító fejés, de gyakorlatban nem próbáltam. Elvileg felváltva kell fejni a melleidet 7-7, 5-5, 3-3, 1-1 percig.

5. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Tbbze)
2019. szept. 4. 10:12

Ilyen nincs,hogy nem jó a tej,nem elég zsíros.

A baba igényeihez igazodik a tej,reggel amúgy is vizesebb,este zsírosabb.

3 éves kisfiamnál fejtem,kukában landolt az egész,ő is 15 hónapig szopizott,huga érkezése előtt 1 hónappal hagyta el.

Egyik se vette el a cumisüveget,ill kisfiam eleinte igen,aztán anyós a kis kontár elcseszte...3 hónaposan már nem kérte igy maradt a gőzerős szoptatás.

Most a kislánynál megfogadtam,nem fogok fejni...nagy meló,inkább iszsz baba legyen,és beáll a tej mennyiség.

Működik ís a rendszer.

Bár mostanában csak a jobb cicit veszi el,de még most is rengeteget lóg rajtam....éjszaka is🤗🙏


Cici,cici,cici....ezzel tudod legtermészetesebb módon növelni a mennyiséget.tea lehet meghajtja majd a babát,bár ahogy olvasom nem lenne gond.

2019. szept. 4. 09:37
Köszönöm a segítséget :-) Nálam a stresz a próbléma egyrészt túlzottan magamra vettem, hogy nem jó a tejem, nem elég zsíros (amit nyilvánvaló normális ember nem mond mivel nincs rossz tej inkább kevés volt). Ebből következik a másik probléma, hogy elkezdtük tápozni a gyereket és szoptatni alig szoptatam és fejni sem fejtem rendesen. A tápszertől pedig szenved a gyerekem szorulása van :-(
3. R_e_G (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. szept. 4. 07:40
Nekem ugyan nem apadt, de nehezen indult be. Ahogy előttem írták: sokat szoptatni, tejserkentő tea, alkoholmentes sör. Nekem pl az édesség is segít, akkoriban napi szinten sütiztem. Stressztől is apadhat...
2. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. szept. 4. 06:04

Szia

Nekem volt.Sokat tettem cicire,meg ittam tejserkentő teát...még ma is szopizik,19 hónapos:)

2019. szept. 4. 05:02
Volt közületek valaki akinek sikerült vissza hozni a anya tejet, miutan erősen elkezdett apadni? Ha igen, hogy sikerült visszahozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook