Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apa vagy boldogság? fórum

Apa vagy boldogság? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 22. 18:45
Jaj bocsi rossz helyre irtam sajnaloom :@
2012. márc. 22. 18:43
Hol lehet lehuzni Pentek Eniko \Dvd it?Aki tudja kerem irja meg :) Koszonom.
21. Csipkerózsika (válaszként erre: 20. - Snowgirl)
2012. márc. 22. 18:20
Hát nem is tudom.... Az általad leírtak alapján úgy tűnik, mintha te egy igazi "rosszifúba" estél volna bele, akinek a mihasznasága egy független, kalandvágyó nőnek nagyon imponáló, de ha már komoly tervei vannak valakinek, illetve ha családra gondol, akkor más a helyzet. Tényleg nem úgy tűnik, hogy erre a pasira számítani lehetne, és ez nem hiszem, hogy a gyerekkel lenne összefüggésben, valószínűleg eddig sem számíthattál rá, csak eddig nem érdekelt, mert csak rólad volt szó, és semmi visszavonhatatlan nem kötött össze a pasival. Na ez most változott, és ez okozza a fejtörést...
2012. febr. 28. 15:50

Pár napot gondolkodtam, azóta változott-e a helyzet? Hát, nem tudom... Csak az derült ki, hogy az anyagi helyzetünk rosszabb, mint hittem, kb az összes pénzünket elköltötte. Nem a gyerekre... Ha annyi pénzt költött volna a babára, mint sörre, már szinte mindene meglenne szegénykémnek.

Nem akarok anyagiasnak tűnni, mert eddig sem úgy terveztem, hogy vadiúj Calvin Klein rugikat veszek a kislányomnak, de azt túlzásnak tartom, hogy szinte semmilyére nincs pénz. És nem is érdekelnének a anyagiak, ha kettőnk között minden stimmelne. Ő nem bánik velem rosszul, de mégsem mondanám, hogy gyermeke anyjának minden kivánságát lesi és abszolút megérti...

Tudom, hogy bennem is van hiba, lehet, hogy toleránsabbnak kéne lennem. De egyre inkább azt érzem, hogy jobb lenne nekem otthon. Mondhatjátok, hogy gyerekes és éretlen vagyok, meg hogy korábban kellett volna ezekről a dolgokról döntenem... de ha egyetlen órát is a bőrömben töltene valaki, rájönne azonnal, hogy ez nem ilyen egyszerű...

19. f354ed7a1e (válaszként erre: 7. - Snowgirl)
2012. febr. 24. 11:27
Egy évben 4-szer látnám az apám az olyan lenne,mintha nem is lenne...:S
18. e3786dd7b2 (válaszként erre: 15. - Snowgirl)
2012. febr. 24. 07:31

A hormonváltozások miatt lett labilisabb a hangulatod...a hangulatingadozás pedig ebben az időszakban természetes folyamat.

Lehet ő lesz a világ legjobb apukája, ha megszületik a babátok...mert egy baba születése teljes pálfordulást idézhet elő!

Inkább pihenj sokat, a negatív gondolatokat felejtsd el, és egyél sok csokit!:-)

17. zorall11 (válaszként erre: 15. - Snowgirl)
2012. febr. 23. 20:36
Szia! Megírtam neked a történetemet. Szerintem korántsem ilyen drámai a helyzet... :)
16. snowgirl (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2012. febr. 23. 19:29
tudom, én is mondom néha magamnak, milyen szörnyű anya vagyok :)
2012. febr. 23. 19:25

A kapcsolatunk azért kezdett el megromlani, mert azok a tulajdonságai, amit régen elfogadtam most, mint a születendő gyermekem anyja kimondottan zavarnak benne. Néha úgy érzem, csapnivaló és felelőtlen apa lesz, aki képtelen példát mutatni.

Igen, tudom, hogy a férfiak számára a gyerek csak akkor valóságos, amikor már ott sír a kiságyban, de nem hinném, hogy gyökeres változásra képesek lennének. Illetve ki tudja.


A kapcsolatunkkal egyetlen probléma van: ő imád engem, de kb kisujját nem tudja mozdítani értem, én néha imádom, néha a pokol fenekére kívánom, de képes lennék bármit megtenni érte (és eddig is megtettem. Szerintem ez így nincs helyén, és az meg tetézi az egészet, hogy egy felelőtlen f.sznak tartom.


A másik... bármikor hazamehetek a szüleimhez, ők remek emberek, imádják az unokát, már többet tettek érte, mint az apja! És jobb példaképek, mint a párom, ez biztos.

Viszont mégsem tudom, hogy van-e jogom ennyire beleszólni az apa-lánya kapcsolatba, illetve önző(?) módon elszakítani őket egymástól, holott lehet, hogy jó apja lenne a gyereknek.

Ha tudnám, hogy jó apa lesz, akkor nem aggódnék a kapcsolatunk miatt, mert bennem csak ez az egyetlen feszültségpont. Neki nincs velem semmi gondja, kivéve talán az ügyetlenségem :)

De nem tudom, megéri-e így kételyek közt őrlődni. Néha egész éjszaka bőgök, hogy mi lesz szegény lányommal. Pedig még meg sem született...

14. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Snowgirl)
2012. febr. 23. 12:50

Ha "kibékíthetetlen" ellentét, vagy feszültség van köztetek, akkor jobb, ha minél hamarabb szétválnak útjaitok.

Egy pocsék kapcsolatban nem jó nevelni gyereket.

13. Lilac
2012. febr. 23. 09:48
Amig kicsi ugy nem fog neki rosszul esni annyira és ebben nő fel, illetve találsz neki egy apát és akkor semmiben nem fog hiányt szenvedni , mert ha már te erre a megoldásra gondolsz akkor ott nincs mit tenni, felesleges kinoznod magad, ez neked sem élet nemhogy a gyereknek!
2012. febr. 23. 09:30

Egy rossz kapcsolatot felesleges ápolgatni. Ami nem megy, nem kell erőltetni.

Inkább neveld egyedül, minthogy a gyerek azt érezze, folyton ideges vagy.

2012. febr. 23. 08:12

Csóró gyerek.

Jó korán hazavágjátok szegényt :P

2012. febr. 23. 07:39

Az apa tud róla, hogy így érzel? Ő mit gondol?

Most külföldön vagy és hazajönnél a gyerekkel?


Én biztos, hogy nem maradnék olyannal, akivel nem érzem jól magam. A gyerek pedig ahhoz szokik hozzá, amit te teremtesz neki, így ha az apját évente 2x látja, akkor ahhoz fog hozzászokni.

2012. febr. 23. 07:37
Ne hamarkodd el a döntést! Gyermekvállalás esetén is krízishelyzet alakulhat ki..mert ez a továbbiakban egyfajta felelősséggel járó elkötelezettség mindkét fél részéről, és ez a tudat nagyban befolyásolja az érzelmeket, s természetesen nem mindig pozitívan.
8. b3ce5a4819 (válaszként erre: 1. - Snowgirl)
2012. febr. 23. 07:31
Nem jó a Gyereknek ha látja a Szüleit marakodni,de még csak elmenni egymás mellett is.Sokkal többet ártasz a Gyereknek,mint a javát szolgálnád.Gyerek miatt nem szabad együtt maradni.Abból még semmi jó nem származott.
7. snowgirl (válaszként erre: 3. - F354ed7a1e)
2012. febr. 23. 07:30
röpke 2500 km távolság, és hiába van fapados repülőjárat, én nem tudnék magamnak évente 3-nál több utazást. a gyermek apja pedig egy évben ha egyszer hajlandó elhagyni a lakhelyét egészségügyi okok miatt, ő talán évi egy utat tudna megengedni magának, ha egyáltalán képes lenne rá az állapota miatt.
6. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - Snowgirl)
2012. febr. 23. 07:26
hát ezt előbb kellett volna átgondolni most már mint apa kitartást javaslom a gyereknek apára is szüksége van
2012. febr. 23. 07:14

Szerintem a két szülö közti feszültség többet árt.

Na meg utána könynen lehet hogy találkozol valakivel akivel boldog leszel és jó pótapukája lenne a babádnak. Az biztos hogy sokkal roszabb lenne ha már megszokja és pár éves korában mentek szét, mivel egy már most katasztrofális kapcsolatban nem lehet leélni egy életet. Ugyis szétmennétek csak idö kérdése.

Sok eröt kivánok a jó döntéshez.

2012. febr. 23. 07:14
ha egyedül boldogulsz és van segítséged akkor inkább külön. Ha most rossz a helyzet úgysem lesztek együtt Sokáig és akkor csak rosszabb lesz a gyereknek. Inkább most mint 2-3 év múlva.
3. f354ed7a1e (válaszként erre: 1. - Snowgirl)
2012. febr. 23. 07:12
miért csak 2 szer egy évben?
2. snowgirl (válaszként erre: 1. - Snowgirl)
2012. febr. 23. 07:10
Ja a fórum címe tökmindegy, mást akartam, de már létezett, szóval ne offoljátok szét a topikot azzal, hogy most kinek a minek a boldogsága vagy mittomén...
2012. febr. 23. 07:09
Mi a fontosabb? Egy döcögő, pontosabban fogalmazva katasztrófális kapcsolatot fenntartani annak érdekében, hogy a gyereknek legyen apja, vagy szakítani és egyedül, de boldogabb körülmények között felnevelni egy gyermeket, akár olyan áron, hogy évente kétszer látja az apját? (Még pocaklakóról lenne szó, szóval nem is ismerné meg olyan jól, mintha három-négyéves vagy akár idősebb koráig együtt éltek volna)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook