Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Apa jön a baba" (Te hogyan mondtad/mondanád el a jó hírt?) fórum

"Apa jön a baba" (Te hogyan mondtad/mondanád el a jó hírt?) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. aug. 13. 10:31

Vettem egy 50-es body-t. Amikor mondta megy a hipermarketbe nagy bevásárolni, oda adtam a listát, meg a body-t, hogy hozzon ilyeneket is. Felemelte, forgatta, nézte, minek? aztán lesett neki. Édes volt, soha nem felejtem el.


A következő bejelentéshez, pedig már vettem a kicsi lányomnak egy I'm big sister feliratú pólót. (Ezt még másfél évig dugdosni kell, de nem bírtam otthagyni amikor jött az ötlet)Kíváncsi vagyok majd mennyi idő után esik le apának a dolog!:D

2010. aug. 8. 00:48
Jajj,csak babacipőt ne...olyan nyálas..:(
2010. febr. 2. 09:52
én annyit mondtam nekih. gratulálok szívem ezt jól megcsináltad! ő visszakérdezett h. mégis mit?a válasz: gyereket. apa leszel
83. feku
2009. aug. 26. 23:54
Remélem rögtön konkrétan a szemembe mondja.
2009. júl. 17. 18:40

Nálunk úgy történt, hogy sok negatív tesz után elmentünk együtt dokihoz, csak úgy a rendszeres vizsgálatra, persze Ő kint maradt. én is a dokitól tudtam meg, hogy várok Valakit :)

aztán beültünk a kocsiba, és megkérdeztem tőle, mit csinál egy hónap múlva, mert vissza kellene jönni megnézni mekkorát nőtt már a Baba. elkezdett sikítani és még a könnye is kicsordult :)

hát így történt :)

2009. júl. 7. 14:54
En veszek majd egy par baba cipot v. babazoknit, amit becsomagolok es odaadom majd neki, hogy "Vettem neked vmit!" (bar en sok kicsi aprosagot szoktam ev kozben is neki venni, szoval nem lesz feltuno, hogy majd akkor is kap vmit.) Csak az arcara leszek kivancsi!!! :)
2009. júl. 7. 14:53
Mindkét babánál együtt vártuk a teszt eredményét.:)
2009. júl. 7. 14:45
Vasárnap reggel(anno) megcsináltam a tesztet,apa még aludt.Meglett a két csík odamentem hozzá és mondtam,hogy terhes vagyok.Azt mondta jól van és aludt tovább....persze nem sokáig,leesett neki a dolog.
2009. júl. 7. 14:39
Én sírvafakatam a wc-ben amikor láttam a két csíkot mert azthittem hogy káprázik a szemem és behívtam hogy nem látok rendesen a könnyektől és nézzem meg ő is hogy mit lát :-)
77. szofi2 (válaszként erre: 73. - 94c13d8e1e)
2009. júl. 7. 14:37

Szia!

Jaj nagyon drukkolok neked!!!:)

Nálunk ez úgy volt, hogy egy péntek reggel még apa aludt amikor megcsináltam a tesztet. Aztán ahogy felelt rögtön az orra alá nyomtam, hogy "Ez szerinted is két csík?":)) Szóval nem volt benne túl sok romantika:)

Nagyon jók a képek, aranyosak vagytok rajta mindhárman!

76. 1e8f358d6a (válaszként erre: 74. - 9461d5d8fe)
2009. júl. 7. 14:21

gyönyörű kislányod van.


Az a kép, amin hozzáér a kis kezeivel az arcodhoz, olyan kifejező. :) Nagyon aranyos.

75. 1e8f358d6a (válaszként erre: 74. - 9461d5d8fe)
2009. júl. 7. 14:19

reméljük. :) Bár olyannyira imádja a halait, hogy attól félek, hogy megijed, nehogy valami fertőzést vigyek be a kismamusszal a vízbe. :DDD


Nálunk a halak szentek, az etetési időt pontosan be kell tartani, különben csóri halaknak felborul a bioritmusuk. :) Automata világításuk van, este 10-kor leoltódik, és reggel fél 9-kor oltódik fel újból. Esténként, miután ők már "alszanak" nem szabad ám a nagyvillanyt felkapcsolni, csak a kicsiket, nehogy felébredjenek a drágák.

És ez nem vicc. :)


Remélem majd a gyerekét is hasonlóan fogja imádni. :)

74. 9461d5d8fe (válaszként erre: 72. - 1e8f358d6a)
2009. júl. 7. 14:13
Vagy kavicsot tegyél bele.Tuti nagyon fog neki örülni,hogy a hobbiján keresztül közelítesz.
2009. júl. 7. 14:12
Köszönöm, hogy leírtátok, leírjátok. Még nincs tesztem, csak 3 napos késésem, ami nálam nagyon soknak számít. Majd meglátjuk :)
72. 1e8f358d6a (válaszként erre: 65. - 9461d5d8fe)
2009. júl. 7. 14:08
reméljük majd kivitelhető is lesz, nem akarom, hogy a kis pipők felússzanak a víz tetejére. :))) Majd teletömöm új fém kétszázasokkal. :D
2009. júl. 7. 14:07
Én a kisfiunknál megéreztem hogy lesz :D Elöző este vettem hazafelé tesztet meg kiscipőt! Lányom tudott róla de kértem maradjon csendbe este eldugtam a "csomagot" mint egy karácsonyi ajándékot! Reggel felkeltem és a kincset rejtő dobozzal kiosontam szó szerint a fürdőbe még az ajtót is magamra zártam :) Majd mikor 30mp után megjelent a 2.csík szaladtam be felkeltettem hogy még az 5 percen belül legyünk amíg teljessen hiteles az eredmény :D Nehezen ébredt de a kiscipő és a teszt láttán azonnal tudta miről van szó aznap bekisértük munkahelyére ő meg azt számolgatta hány sejtecskéje lehet az első közös babukánknak! Mert lányom az előző házasságom gyümölcse!
2009. júl. 7. 14:06

én titokban csináltam tesztet, amikor még aludt.

aztán felébresztettem és egyszerűen az orra alá dugtam, hogy "találd ki mi ez!"


Szegény félálmában azt sem tudta mit akarok. De aztán nagyon gyorsan felébredt és ott szorongatott az ágyban el sem akart engedni. Aztán elszaladt venni még egy tesztet, amit együtt csináltunk meg.


Szerintem mindegy hogy mondod el, biztos nagy lesz az öröm, ha már vártátok!

2009. júl. 7. 14:05

A második lányom volt az első közös babánk! Már 3 hónapja próbáltuk összehozni. Megkértem a szüleimet, hogy vigyék el a nagyobbik lányomat éjszakára, mert Apával szeretnék elmenni vacsizni. Foglaltam asztalt egy étteremben, és Apát megkértem, hogy csípje ki magát, mert van egy meglepim az egy éves évfordulónkra.


Elsétáltunk, ittunk-ettünk, jól éreztük magunkat, gyertyafény meg minden... :) A desszert előtt átadtam neki egy kis ajándékot, egy pár fehér bébi mamuszkát. Akkor voltam 6 hetes terhes...


Később elmondta, hogy pár nappal előtte talált a fürdőszobai szemetesben egy terhességi tesztet, ami pozitív volt. Úgy hogy sejtette, de azért jó volt. :D

2009. júl. 7. 14:04
Nálunk nem volt semmi hókusz-pókusz. kezébe nyomtam a tesztet:) Nézett, nem értette ezért benyögtem, hogy úgy néz ki kisbabánk lesz.
2009. júl. 7. 14:03

mindkét fiúnknál kezébe adtam a 2 csíkos tesztet, figyelve az arcát...:)kb 2-3 hetes terhesség volt még csak

múlt héten pedig ő lepett meg egy teszttel, hátha...és csalódott volt, mikor nem volt két csík(pedig 99% volt, hogy most még nem lesz)

2009. júl. 7. 14:01
A szülinapján együtt csináltuk a tesztet, csak én nem mertem megnézni, így ő tudta meg előbb. Régóta vagyunk a babás témán, ezért meglepi nem lehetett.
65. 9461d5d8fe (válaszként erre: 61. - 1e8f358d6a)
2009. júl. 7. 14:00
Ez nagyon ötletes!!!
2009. júl. 7. 14:00
én vettem egy Kinder tojást, és azt mondtam, hogy ma van apák napja - nem volt egyébként - és a kezébe nyomtam:) először nem merte elhinni, azután vigyorgott nagyon:)
63. 9461d5d8fe (válaszként erre: 55. - 94c13d8e1e)
2009. júl. 7. 13:59

Szia!

Nekünk még az első gyerekről van csak tapasztalatunk.Az úgy történt,hogy együtt elmentünk a patikába és együtt megcsináltuk a tesztet,kéztördelve vártuk az eredményt.

Én így képzelek el mindent csakis EGYÜTT.Mindenben szeretem ha ott van ő is akkor amikor történik a dolog.Így volt ez a szülésnél is,szoptatásnál,az első fürdetésnél stb.

Szerintem ezt a ti saját személyiségetekhez mérten kell megoldanod.

62. 651a3db25d (válaszként erre: 55. - 94c13d8e1e)
2009. júl. 7. 13:58
Ha elmész az első uh-ra kérj egy képet és azt add oda apának!
61. 1e8f358d6a (válaszként erre: 55. - 94c13d8e1e)
2009. júl. 7. 13:58

:) Habár nálunk még nincs baba, maximum csak jövőre lesz, de én már kitaláltam, hogy fogom közölni. :)

A párom akvárium mániás, van egy 300 literes, íves akváriumunk, gyönyörű halakkal.


Én venni fogok majd egy babacipőt, teletömöm majd valami nehezékkel, és mire hazaér, beleteszem a vízbe, a növények közé. Este etetéskor biztosan feltűnik majd neki a dolog. :)

60. 651a3db25d (válaszként erre: 55. - 94c13d8e1e)
2009. júl. 7. 13:57

Szia, tudom, hogy nem ilyen válaszokra vársz, de nálam így történt:

Ba.meg 2 csík!!

Így csúszott ki, mert már túl sok negatív teszt volt és el sem hittem... :D

2009. júl. 7. 13:57

Nekem nem kellett bejelentenem:)

A cicim annyira megnőtt hirtelen, hogy rájött magától. Az orvos már csak megerősítés volt:)

2009. júl. 7. 13:56
keres rá van egy hasonló témáju forum ha jól emlékszem
57. mariann1974 (válaszként erre: 55. - 94c13d8e1e)
2009. júl. 7. 13:56
én nem bírnám ki néhány hétig:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook