Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Apa az ilyen?! fórum

Apa az ilyen?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. dec. 6. 19:00

A Dani ma du. jött meg az apai nagyszülőktől,és az apját megint nem látta,immár sokadszor a három hónap alatt......

Külföldözik.

Még egy telefont sem eresztett meg neki.

Ez van.

Ezt addig élvezzük még a nagyszülők mellettünk állnak,s valamicskét segítenek.

Jobb is hogy apját nem látja.

Apja helyett a nagyszüleit látja.

S úgy néz ki ez nekünk sem megy a kárunkra,mert apukával vannak a bajok tul.képpen.

Ő van rá rossz hatással.

124. Noncsi18 (válaszként erre: 123. - F4tt0um4)
2009. dec. 4. 18:52

Én is sokszor kívántam, hogy bár húzna vissza külföldre.....

De hidd el mikor már elválnak, az nem olyan jó ám.... :(

2009. dec. 4. 16:52
ohh bárcsak az én apám lépne le és ne lenne rám kíváncsi...de ekkora szerencsém nincs, hogy elváljanak a szüleim..nem is értem..így senkinek nem jó..főleg nekem nem..gyűlölöm az apámat...
122. Noncsi18 (válaszként erre: 121. - Loveee79)
2009. dec. 4. 16:32

Nálam nincs ilyen gond....Mondjuk mindig vonzottak a "rossz" fiúk! Van bennük valami ellenállhatatlan :D


De nem tudnák ilyen fiút elképzelni komolyabb kapcsiba!!!

Szerintem pont amiért ilyen apa, ezért teljesen az ellenkezőjét keresem a barátomba!! Na ..... mármint a barátom (élettársam) teljesen más mint apa! Ő nagyon rendes, egyetemista, a szülei is diplomások, jó nevelést kapott.....Gondolom azért is kerestem ilyen pasit, hogy velem ez ne forduljon elő :)

121. Loveee79 (válaszként erre: 120. - Loveee79)
2009. dec. 4. 15:38

Ja azt akartam még mondani, hogy a csaj nagy szerelme, akivel végül soha nem jártak, mert nem úgy alakult, az hasonló típus mint az apja, jóban is van az apjával a pasi.

De férjhez ment egy normális fickóhoz :) Viszont kellett neki a lelki támasz előtte, mert megingott, hogy mi van ha mégis a nagy szerelemmel kéne jövőt tervezni. De az pont olyan megbízhatatlan, mint az apukája, ő is művész, színész. Hol eltűnik, hol megjelenik, és egy csóknál még soha nem volt több köztük, mert csábít a pasi, aztán visszahátrál, vagy eltűnik. Csak kínozza az ismerősömet.


De most lezárta. Legalábbis remélem, mert ha mondjuk gond lesz a házasságban pár év múlva, van egy olyan sejtésem, hogy megint felveszi a kapcsolatot a nagy beteljesületlen szerelmével :)

120. Loveee79 (válaszként erre: 119. - Noncsi18)
2009. dec. 4. 15:35

Hát valahol érthető persze, mégiscsak az apád, és illúziókat kergetsz róla.

Csak nehogy bevonzz majd te is pasit, tudat alatt, párnak :) Figyelj oda, hogy ne járj úgy mint anyukád.


Egy ismerősöm apja fura fazon. Már a 4. házasságban van, ismerősöm anyukája volt az első, 2en vannak tesók, művészember az apja, már 28 éves a csaj, az apjuk soha nem volt egy jó kapcsolattartó, hol felbukkant, hol eltűnt. Nevelőapja volt, aki sajátjaként nevelte őket, és lett egy közös lányka is.

Most nemrég kb fél éve felbukkant az igazi apa, hogy kölcsönkérjen a lányától pénzt! Hogy oldja meg a lánya, kérjen mástól, mert ő éhen hal...aztán az apa mostani 4. felesége is emaileket írógat a csajnak, hogy válnak, és micsoda szemét alak, és beszéljen az apja fejével, és segítsen neki.

Szegény csaj eléggé kivan :) De benne is van némi szánalom, és vágy, hogy egyszer talán normális lesz az apja. Kölcsönt nem adott persze.

119. Noncsi18 (válaszként erre: 118. - Loveee79)
2009. dec. 4. 15:26

Igen, most már ő is belátta, de akkor úgy volt vele, hogy jóban-rosszban.....tehát ne csak apa vegyen fel, hanem akkor ő is, hogy segítsen! A másik meg volt olyan is, hogy apa lelkileg terrorizálta még anya megtört és aláírt!

Igen öcsém miatt is felelőtlen volt ha úgy vesszük, de kb 16 évig élt egyedül, mikor hazaköltözött apa, hogy megváltozik, szeretne rendbe hozni mindent, kb egy fél évig minden rendben volt és akkor megbeszélték, hogy új élet, ház, gyerek minden happy lesz, de aztán nem így lett.


Ez a baj, hogy én sem tudom, mért kapaszkodom bele ennyire??!!! Pedig átéltem a napi veszekedéseket, szörnyű volt, anya mindennapi kiborulása, ahogy lecsúsztunk.... meg előtte se volt mintaapa, de még is!!!

Nem tudom vele megszakítani a kapcsolatot, főleg, hogy jön a karácsony! Olyan rossz, hogy már nem úgy van minden mint régen, nekem ezt nehéz elfogadni! Vagy inkább feldolgozni!

Nem beszélve arról, hogy apum már nem is olyan mint régen....Teljesen megváltozott, mióta van az új barátnője!! De én még is szeretném visszakapni a régit!!!

Pedig már soha nem fogom!!!!

118. Loveee79 (válaszként erre: 116. - Noncsi18)
2009. dec. 4. 15:04

Anyukád is elég felelőtlen volt, hogy a saját nevére is felvett hitelt, meg hogy jött az öcséd, de ami már megtörtént, az megtörtént.

Kitartást kívánok nektek.

Én sem engedném a láthatást.

És én nem is állnék szóba egy ilyen apával, én nem tudnék, úgy hogy látom anyám szívja meg a levét, az ő felelőtlenségének, és ő meg szarik rá, éli az életét mint marci hevesen.

117. Loveee79 (válaszként erre: 100. - 3ed4c04bf4)
2009. dec. 4. 15:02

Hu, kísértetiesen hasonlít a fiad a lányomra :) Vannak jobb napok is, de aztán megint rájön az 5 perc. Mi most megyünk megint pszichiáterhez. A pszichológust lazán átverte. Hány éves a fiad? A lányom 11 és megnehezíti a dolgot, hogy cukorbeteg, amivel visszaél, ha olyan van.


Nekem is 2 gyerekem van, 2 lány, egy az apjuk. Utoljára egy éve jelent meg, volt egy láthatás, aztán megint eltűnt. Előtte 2 évig volt eltűnve. Az előtt 2 évig váltunk, harcolt a gyerekért, bosszúól, nem kapta meg őket, felszívodott. De nem bántam. Ha még egyszer megjelenik, nem adok neki láthatást. Meg sem mondom a gyerekeknek, hogy megint itt van.

Gyerektartást én nem is kértem, de a bíróság megítélte, nem fizeti, de nem érdekel.


A lányom az ő természetét örökölte, ezért is nehéz vele. Remélem azért egyszer rendbejön minden, de én is úgy vagyok vele, mint te, már nem hiszek benne, csak remélem, hogy túléljük a kamaszkort, felnőtt lesz, és másként áll majd hozzá a dolgokhoz. :)

116. Noncsi18 (válaszként erre: 115. - 367d5fde7b)
2009. dec. 4. 14:27

Írtam, hogy nem minden apa nevén van :S :(

Sokan hittek neki, segíteni akartak és most szívnak.....Sok család életét tönkre tette.!!!

Nem próbálkoztunk.....Mért mivel lehetne? Ha anya nevén van, akkor nem csinálnak semmit.... :S


Volt apának egy barátja, bevállalta a kezességet, most az ő házát is elvitte a bank....:S

Meg van még egy pár család!!


Az tuti, hogy tanultam belőle!!! Semmi hitelt nem fogok soha felvenni, illetve kezes sem leszek!!!

115. 367d5fde7b (válaszként erre: 114. - Noncsi18)
2009. dec. 4. 13:30
Ezt nem hiszem el, h milyen törvények vannak manapság... hitelt akkor sem anyukádnak kéne fizetnie, hanem apukádnak. gondolom próbálkoztatok bírósági úton v mvi, h ne nektek kelljen fizetni, ugye? gusztustalan ami megy, h elsimítnak mindent, de fizetni meg az fizessen, akinek köze sincs az egészhez:(
114. Noncsi18 (válaszként erre: 113. - 367d5fde7b)
2009. dec. 4. 12:06

Igen én is teljesen megértem anyát. Örülünk, hogy végre kiheverte (elfelejtette) most ha megint látná azzal csak felkavarnánk! Nem értené a helyzetet, hogy akkor most ki az apja.....Nem beszélve arról, hogy ha utána megint eltűnne!!! Nem akarjuk mi se, hogy rámenjen az öcsém!!


Hmm ez még durvább..... én nem is értem a törvényt amúgy...... Szinte az összes hitel apum nevén van.....illetve sajnos a vége fele nagyon rossz körökbe került.....volt egy balesete 2006 decemberben...találtak nála AZT is...... meg hamis számlák.....volt pár ügye. Körözte az interpool is. Aztán Bécsben meg is találták. És az ÖSSZES ügyét elsimították!!!! Nem semmi egy törvény! Úgyhogy most priusz meg minden nélkül éli az életét boldogan!

Anyum meg még csak dolgozni se tud elmenni, mert rögtön vonnák a fizujából!

113. 367d5fde7b (válaszként erre: 111. - Noncsi18)
2009. dec. 4. 11:32
Azért ez durva helyzet... sajnálom mai veletek történt, de én tuti előkeresném a hatóságok helyében... persze, ha az ő nevén vannak a hitelek akkor igenis elővenném őt és fizessen vagy, ha nem tud következményeket vállalja, mert azért így sz@arban hagyni a csaldáját.. még akkor is, ha anyukádat nem szereti már Rátok a gyerekeitekre gondolhatna... igaza van anyukádnak, h nem engedi, h láthassa az öcsédet.. az én lányom is ilyen, h tesómról le sem lehet vakarni /ő fiú/. minden srácért totál odavan mivel apját "nem érdekli". nyáron mikor találkoztak nagyon jól elvoltak, de azóta sem látták egymást.. én azt mondom, h akkor inkább ne is látogassa az apja, mert még nem igazán érti, h mi van a gyerek, de később már nem nekem igérget, h jön meg ilyenek, hanem neki és törést fog neki okozni.. én ezt nem szerteném
112. Noncsi18 (válaszként erre: 65. - Cs.viktoria)
2009. dec. 4. 11:07

Az pedig nem jó, hogy ennyire anyás.... Legalább a tesóival jó lenne, ha ellenne. Anya is csak ránk számíthatott, szinte mindig öcsémmel voltam, imádom :) Mostanában sajnos már ritkán látom, mert már elköltöztem...


Öcsém meg pont fordítva volt :) Mert meglátott egy férfit rögtön "ráizgult" Hogy játszon vele.... Nagyon látszott, hogy milyen apa hiánya van! Volt egy barátnője pont egy idősek, úgyhogy sokat játszottak együtt....Aztán mikor a kislányhoz jött az apuja, akkor öcsém is mindig Apának szólította :D

111. Noncsi18 (válaszként erre: 33. - 367d5fde7b)
2009. dec. 4. 11:01

Áááá....Nem tudjuk miből fizetni...!!! Rengeteg adósságot itt hagyott! Eleve 20 millió volt a ház.... kellett asszem 2és fél millió Önerő, ami újabb kölcsönből volt meg...Mamámék házát terhelték meg..... Persze a nagy ígéret elmaradt nem fizette mamáméknak a havi törlesztőt. Az volt 53000. Papám még 72 évesen is keményen dolgozott, hogy tudják fizetni a kölcsönt, nehogy elvigyék a házukat!! (Sajnos már nem is él)

Anyának meg végrehajtás alatt van a ház. Csak a végrehajtó jóindulata miatt maradhattak eddig ott, de már nem sokáig.

Másik mamámék házát is megterhelte, a tesója házát is, 3 kocsi adóssága.....meg még lehetne sorolni......... Anyának folyamatosan csak jönnek a levelek, hogy ez is bírósági ügy lett.... Mindenki terheli rá a házra.....

Ő meg vígan el van ott kint.... Ez a bántó!! Hogy még csak meg se próbálja helyre hozni!!


Most kitalálta, hogy látni akarja öcsémet....De lassan 2 éve nem látta, öcsém végre elfelejtette....Meg eddig eszébe se jutott, hogy van e mit ennie, vagy van e ruhája.......

Anya persze nem engedi, hogy lássa....Úgyhogy még ebből is cirkusz lesz!!

110. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 108. - Pici04)
2009. dec. 4. 10:39
Nekem is mennem kell,még főzök és utána temetésre megyek.
109. Pici04 (válaszként erre: 107. - 9bbaa658f2)
2009. dec. 4. 10:35
Remelem ragados a neten keresztül is.;)
108. Pici04
2009. dec. 4. 10:34

Na jol ,van elköszönök,mert van mit csinalnom.

Kesöbb ,meg vszinü benezek.

Sziasztok!

107. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 106. - Pici04)
2009. dec. 4. 10:34
Ennek örülök,hogy jó a kedved ebben a vacak helyzetben is.:D))
106. Pici04 (válaszként erre: 105. - 9bbaa658f2)
2009. dec. 4. 10:33
Jol van naaaa!Ma jo napom van,pedig szürke az eg,esik az esö,de megis.
105. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 104. - Pici04)
2009. dec. 4. 10:31
:D)))
104. Pici04 (válaszként erre: 103. - 9bbaa658f2)
2009. dec. 4. 10:29

Legyünk optimistak.(mondom ebben a szar helyzetben)

;D

103. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 102. - Pici04)
2009. dec. 4. 10:27
Nem bántottál meg.:D))Jól is teszed ne maradj egyedül semmiképp.Neked is társra van szükséged.Nekem eddig csak csalódást okoztak a férfiak,de remélem egyszer nekem is szerencsém lehet.:D))
102. Pici04 (válaszként erre: 99. - 9bbaa658f2)
2009. dec. 4. 10:23

Nem akartalak megbantani.Nem azert irtam.

Csak ugy gondoltam,hogy nem szeretnem majd egyedül leelni az eletemet es a Gyerekeknek is kell egy peldakep,illetve "apapotlo".

101. Pici04 (válaszként erre: 100. - 3ed4c04bf4)
2009. dec. 4. 10:21

Bevallom,nem szeretnem ezt atelni a Kisfiammal.

Iszonyu lehet Neked is es a Parodnak sem lehet egyszerü.....

2009. dec. 4. 10:19

Hát,konkrétan,most nem így látom a dolgokat.

Nem látom a fényt,hogy Dani egyszer is ráébred arra,hogy mi a javát akarjuk pl.azzal is, hogy jó,és rendes nevelést biztosítunk neki.....

Benne csak a düh van,hogy mi mért szabályozzuk,mért nem engedjük az árral......

Mért nem tetszik nekünk,hogy minden hülyeségben benne legyen????

Tudjátok,imádom a fiamat,az életemet adtam érte,mert amikor terhes lettem vele,én nagyon beteg voltam,akkor derült ki ,hogy van egy nem gyógyítható betegségem,de gyógyszerekkel jól vagyok......de ez hosszú.

Az apja sosem volt mellette ha beteg volt,vagy a gyerek bajban volt.

A párom elfogadta,bár mostanában sűrűn mondja,hogy nem gondolta,hogy Danival egyszer is ilyen nehéz lesz.Apjaként törődik vele.Annyi mindent benyeltünk már,a gyerek apjától is és a gyerektől is.......

És már az sem hatja meg a gyereket,ha bőgök miatta.......

99. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 96. - Pici04)
2009. dec. 4. 10:14
Én is ráérek vele.Majd jön ha itt az ideje.:D))
98. Pici04 (válaszként erre: 91. - 3ed4c04bf4)
2009. dec. 4. 10:10

Szia!

Sajnalom ,hogy Nalatok is igy alakultak a dolgok.

Szerintem par ev mulva tisztan latja a Fiad,hogy milyen az apja es mit(nem )varhat töle.

Remelem a nevelesi tanacsadoban tudnak segiteni vmennyire.

97. 3ed4c04bf4 (válaszként erre: 92. - 19476f1d2a)
2009. dec. 4. 10:06

Köszi Ceniko!

Már járunk 2 hónapja.

Ott agyon dícsérték.

Tény,hogy az eszével nincs is semmi baj,nagyon okos.

Éppen ezért tudja,hogy ossza a lapjait!!!!!

Kaptunk nagyon jó tanácsokat,amiket igyekszem betartani,bár sűrűn padlóra kerülök s akkor nehéz kiegyensúlyozottnak,és határozottnak lennem.

Pedig az első lépést nekem kéne megtennem,azaz sarkamra állni.

De ez olyan nehéz.

Főleg,ha a gyerek már érzelmileg is zsarol.....

Nagyon szeretem,de bele pusztulok,amit tesz velünk......

96. Pici04 (válaszként erre: 89. - 9bbaa658f2)
2009. dec. 4. 10:05
Egy herceg nekem is jo lenne,de meg nem most.:D
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook