Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyukámnak vizet találátak a tüdejében, mivel kellene kezelni? fórum

Anyukámnak vizet találátak a tüdejében, mivel kellene kezelni? (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 22. 11:41

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat! Szerencsére nem sok víz van a tüdejében. Kedden kell visszamennie, de gyógyszert nem kapott. Nem szabad feküdnie és lufit kell fújkálnia... Annyit mondtak, hogy nem szabad, hogy a tüdeje felét elére a víz. Valószínű, hogyha nem szívódik fel, akkor lecsapolják! De reméljük felszívódik!

2011. okt. 22. 08:23

Ha nem írtak fel neki vízhajtót,akkor nem is volt rá szükség.. mondjuk nem tudom,az a tüdőre mennyire hatna.. valószínű nem véletlen hogy nem kapott! a másik.. ijesztően hangzik, h víz van a tüdőben,de a mennyiség nem mindegy... lehet olyan kevés és ártalmatlan,hogy azért nem csináltak semmit.. amúgy valami gyógyszert csak kapott nem? vagy csináltak azért valamit a dokik...

én is azt mondom,bízd rájuk... tudják ők a dolgukat, csak minden lépésnek meg van a maga ideje,üteme.. ilyen ez eü.. nem megy minden 1 csapásra, mint ahogy kívülállók gondolják.. ha nagyon vészes lett volna,beavatkoznak... de olyan is van,hogy várni kell a fejleményeket, és csak utána tudnak lépni... meg bizonyos vizsgálatokhoz is idő kell... ezt el kell fogadni... nem megy mindig minden egycsapásra..

3. arrival (válaszként erre: 1. - Dr.Szöszi)
2011. okt. 21. 22:53

Szerintem a diagnosztizálást, és a kezelést hagyjuk az orvosokra.

A lehető legrosszabb mikor valaki totál laikusoktól egy fórumon próbál komoly eü.i kérdésekben okosabb lenni, főleg ha orvos látta a beteget.

Ha nem írtak vizhajtót, annak biztos megvan az oka.

2011. okt. 21. 22:21
Az én "nevelőpapámmal" is ugyanez volt. Nem kapott ugyan vízhajtót, de állítólag veszélyes, ha víz van valaki tüdejében, és be akarták fektetni a kórházba. Hiába kértük, nem akart ott maradni, így kb. 1 hétig mi tartottuk megfigyelés alatt (éjszaka is), mert ha elkezd nehezen lélegezni, akkor azonnal beavatkozás kell(ett volna). Szerencsére ő már néhány hónapja meggyógyult.
2011. okt. 21. 22:07
Anyukámnak vizet találátak a tüdejében. A hétvégén leesett a létráról és elrepedt a bordája. Nem kaptt vízhajtót... Kellett volna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook