Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukámnak fórum

Anyukámnak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anyukámnak

17. mint (válaszként erre: 16. - Fdc01a5d38)
2010. febr. 22. 18:12

Koszonom szepen,igazan jol estek a szavaid.

Gratulalok a kisbabatokhoz,kivanom,hogy egeszsegben boldogsagban neveljetek :)

Elnezest,hogy csak most reagaltam,de idaig nem vettem eszre,hogy irt valaki :(

2009. dec. 20. 19:58
Gyönyörüek a gyerkőcök,gratulálok!:)
2009. dec. 20. 19:54

Szia!

Sírtam...akár én is írhattam volna.Én is külföldön élek,és nagyon hiányzik a család.Megszokni nem lehet.Sokan a környezetemben nem értik miért nem érzem itt jól magam,hiszen "megvan mindened"?!Nemrég született meg az én "ELSŐ KIS CSODÁM",így egy kicsit még nehezebb,bár napi szinten beszélünk skype-n a szüleimmel.IMÁDOM!! :)A tesómék ráadásul egy másik országban élnek,ők is nagyon hiányoznak.Köszönöm az írásodat,ajánlani fogom anyukámnak :) Minden szépet és jót kívánok Neked,a JÓ ANYUKÁNAK,és az ő anyukájának is!

14. mint (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2009. máj. 12. 10:37
:DDDD Legjobbnak......
2009. máj. 11. 21:07
Köszönöm! Jól esett.
2009. máj. 6. 09:08

Nagyon szép a vers, főleg mert szívből jött :)

Gratulálok a cikkhez. Anyukád biztosan nagyon örült neki :)

Nagyon szépek a gyerekeid :)és aki ilyen verset ír, annak a szívében sok szeretet van, így csak jó anya lehet :)

11. mint
2009. máj. 5. 15:33

Sziasztok!

Mindenkinek koszonom a kedves hozzaszolasokat.Elnezest,hogy csak most reagaltam,de sajnos nem volt netem.

2009. máj. 5. 15:24
Nagyon kedves cikk, őszinte és szép. Örülök Nektek!
2009. máj. 5. 14:50

Drága Mint, nagyon szépen írsz anyukádról és a kettőtök kapcsolatáról.

Büszke vagyok arra, hogy ilyen két kedves és egymást ennyire szerető embert ismerhettem meg Bennetek.

A gyerekeid, mivel ugyanazokat az értékeket kapják Tőled, ahogy Te anyukádtól és ezt adod tovább, szintén ilyen jó viszony lehet csak közöttetek is hosszú életetek során.

2009. máj. 4. 13:25
Nagyon szép volt ez a cikk, remélem még nagyon sokáig szerethetitek így egymást!
2009. máj. 4. 12:51
Gratulálok a cikkedhez! Mivel ismerem Édesanyádat, és Téged is valamennyire, tudom, és bizton állíthatom, hogy Te is vissza fogod kapni, mind ezt a jót, amit Édesanyád adott, tanított.Csodálatos Anyukád van!!!! Én is szeretem!
2009. máj. 4. 09:47

Szia!

Örülök, hogy íg érzel édesanyád iránt. Az hogy szeressen és viszont szeress két ember kell.

Biztos te is jó lánya vagy édesanyádnak és jó anyukája a gyermekeidnek. Kívánom, hogy sokáig tudjátok egymást szeretni!

2009. máj. 3. 21:04
Szia! Jó cikk, gratulálok a szép családodhoz. Nekem is nagyon jó a lányommal a kapcsolatom, már ő sem lakik itthon messzire ment,Szegedről Pestre. Ezt még elviselem, sőt ahhoz, hogy boldogulni tudjon kellett is. De azt már nem bírnám ki, ha külföldre menne. Remélem ez nálunk sosem fog előfordulni!
2009. máj. 3. 18:24
Szia tényleg nagyon szép amiket leirtál.Én is nagyon szeretem az anyukámat.Nagyon jó a kapcsolatunk bármiben számithatok rá,és ez nagyon jó érzés!Minden téren támogat és segit ahol csak tud.Ezért is kérem a jó istent hogy sokáig legyen közötünk,békében egézségben.Mert édesanya csak egy van és becsüljük,szeressük őket,mert ennyivel tartozunk nekik.
2009. máj. 3. 18:04

Szia! Jó volt olvasni a cikked! Örülök, hogy ilyen boldogan és őszintén tudsz írni az anyukáddal való felhőtlen kapcsolatotokról :-)))

Kívánom neked, hogy hozzád is írjanak ilyen szépet a gyermekeid! :-)))

2009. máj. 3. 17:26

Szia! :)

Tetszett a cikked. Megható, hogy külföldről is ilyen jóban tudtok lenni. Nekem sajnos kb. fél éve megromlott a kapcsolatom anyukámmal, amit rettentően sajnálok! Jóvá tenni nem lehet, és az idő sem gyógyítja egyikőnk sebeit sem... Pedig azt hittem, hogy ez velünk soha nem fog megtörténni... hát, nem így lett :(

1. mint
2009. máj. 3. 17:03
Sajnos a sors nagyon messze sodort bennünket édesanyámtól, de mégis a kapcsolatunk ily messziről is erős és elszakíthatatlan.
Amikor gyerekek vagyunk, sokszor arra gondolunk, hogy szüleink túl szigorúak velünk, nem engednek a barátainknál maradni addig, ameddig mi szeretnénk és úgy gondoljuk sokszor, hogy mindezt csak ellenünk teszik.

Ugrás a teljes írásra: Anyukámnak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook