Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyukámnak fekély van a bokáján, már több hónapja. Ötletet, segítséget kérnék, mit tehetnénk? fórum

Anyukámnak fekély van a bokáján, már több hónapja. Ötletet, segítséget kérnék, mit tehetnénk? (tudásbázis kérdés)


30. smudlaagi54 (válaszként erre: 21. - Aranka vagyok)
2009. szept. 14. 18:12
A Granuflexet,és a propolisz cseppet is használtam,nekem a Granuflex jött be.Vízhatlan kívülről tehát zuhanyozni is lehet vele.
2009. szept. 14. 17:57
Állitólag az ezüst colloid nagyon jó ilyen sebekre,nem engedi elfertőződni,és elősegiti a gyógyulást.
28. Zsuzsi56 (válaszként erre: 14. - 3c2c8696c4)
2009. márc. 26. 21:33

KEDVES DÖMIKE


Visszaolvastam fekélyről szóló hozzászólásokat. Szóval azt mondod, ha érszükület miatt van 85 éves anyósom lábfején, a nagylábújj mellett (bütyökrészen) egy nagyobbacska fekély, aminek felén már látszik a csont, tényleg nem gyógyul meg? Ma voltunk a sebészeten, elkeserített az orvos. Azt mondta, fennállhat a vérmérgezése lehetősége is. Vagy sebészi beavatkozással amputálás is várható. Semmit nem is írt fel az orvos, csk kötszert és kész. Mit szólsz hozzá?

2008. dec. 1. 21:27

Sziasztok megint.

Voltam gyógyszertárba és a Catrix por megszünt.

És anyukám volt új bőrgyógyásznál, és kiderült nem is lábfekélye van, hanem fertőzés tette ilyenné a lábát, vagyis ellenkezelték a Másik kórházban. Le is fényképezték és állítólag mivel félrekezelték fel is jelenti az egyik kórház a másikat.

2008. nov. 26. 21:08

Sziasztok!


Igen, láttam a válaszokat és a telcsi számot, rögzítek mindent, csak estig dolgozom a napokban és nem jutok géphez.

Megveszem a Catrix port is.

A könyvet is keresni fogom, habár a lámpa nem tudom bírná-e az anyukám, egy fajta lámpát nem bírt.

Köszönöm mindenkinek: Ari

2008. nov. 26. 19:24
A Bioptron készülékkel teljesen meg gyógyul nekem is volt,és a készülékkel nagyon szépen be gyógyult igaz nem 1-2 hónap alatt hanem 7-hónap kellet mivel a fekély bentről indult kifelé gyógyulni és annak a váladéknak ki kell jönni .A készülékkel lehet kérni vagy megvásárolni Dr DEÁK SÁNDOR könyvét ami útmutató hogyan és mire lehet még használni a készüléket, mert nem csak a fekélyt kell kezelni hanem a vesét is és különbözö színnel még hatásosabb.
24. NOA (válaszként erre: 4. - Aranka vagyok)
2008. nov. 26. 14:27

Catrix a por neve amiről irtam végre megtaláltam.

Ahogy ráteszed már pár óra alatt bevarrasodik.

2008. nov. 26. 09:15
Prof.Daróczi Judit!Szent István Kórház!Csodát művel,tapasztalatból mondom!!!
2008. nov. 26. 08:47
Aranka szia nem tudom figyelted-e Krisztó tud neked segiteni beszerezni az aloes termékeket, vedd fel vele a kapcsolatot,kivánok addig is minden jot! és szép napot,kedves édesanyádnak is!
2008. nov. 25. 21:15

Köszönöm a válaszokat, csak most jutottam géphez.

Az aloe-s termékekhez hogy jutok hozzá??

A Granuflex tapaszt sem használta még, és a Propolisz cseppet sem.

Megveszünk mindent, csak használjon.

Köszönjük szépen az eddigi válaszokat

20. Illike
2008. nov. 25. 17:17

Ha cukros,és azért fekélyes, akkor diéta is kell.

DE,ha nem,akkor a nyers krumpli reszelve mindig frissen rátéve nagyonjó gyógyító hatással bír...

A cukros betegnek viszont gyógyító(véglegesen)a supergreens, de a fekélyt is meggyógyítja!!

A természetes szereket részesíteném előtérbe...

Mindenesetre gyógyulást kívánok!!

szeretettel: Illike

2008. nov. 25. 14:18
Én csatlakozom az elöttem szólóhoz csak kiegészíteném még a " zöld" krémmel.Az ismerősöm anyukájának teljesen helyre hozta.Csak ha tehetitek erősítsétek az immunrendszerét is.Tudok segíteni a beszerzésben is.
2008. nov. 25. 14:11
Elnézést kérek Aranka,hogy a bokálya helyett bikája lett ,sajnos nem olvastam vissza amit irtam,mégegyszer bocsánt a hibáért.
2008. nov. 25. 14:05
Szeretnék segiteni annak az édesanyának akinek a bikája fekélyes.Az aloe First naturál Soothing Spray,nagyon jol gyógyitja ezt a betegséget,tiszta szivvel merem ajánlani,ha már kezd hártyásodni a beteg terület van mellé egy fajta krém ami szintén aloes, hámositó,az ugy nevezet zöld krém.Felkell keresni egy aloe-val foglalkozót aki betudja szerezni Önöknek ezeket a dolgokat.Természetes alapanyagokat tartalmaz.Nekem segitett!a cime ahol utána tud nézni: FOREVER LIVING PRODUCTS HUNGARY Ltd.Jo egészséget!
2008. nov. 25. 07:07
Nekem is volt kétszer lábszárfekélyem,mind a kétszer szerencsésen begyógyult.Nekem a Granuflex tapasz jött be,de a Propolisz cseppet is használják rá,most hirtelen meg nem tudom mondani melyik kórházban.Kipróbáltam,csip mint az állat.Ehhez még azt kell tudni,hogy a méz a legerősebb antibiotikummal egyenlő hatású.
15. emrus
2008. nov. 25. 06:48

Az eggyik ismerősömnek is volt és orvos addíg tisztította, kezelte, míg teljesen begyógyult.

Sokáig tart, és nagyon, nagyon tisztán kell tartan

ez Pápán volt, és nagyon jó az orvos aki kezelte.

14. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 13. - 3c2c8696c4)
2008. nov. 24. 21:37

Most olvastam vissza....nem cukros az anyukád.

Viszont ha szűkületes,akkor semmilyen kenőcs,tapasz,lámpa nem fog segíteni.

13. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 10. - Aranka vagyok)
2008. nov. 24. 21:32

Szia Aranka!

Elég sok fekélyes lábat láttam már....okok: cukorbetegség(nagyon nehezen gyógyul a cukrosok lába)Helyes diétával,szükség esetén inzulin adásával szépen normalizálni lehet a cukorszintet.

Érszűkület(rossz vérkeringés miatt lelassul a gyógyulási folyamat). Érsebészetet ajánlom,minél hamarabb, különböző eljárásokkal megtudják állapítani hogy hol a bibi. Infúziós terápia,vagy egy kis beavatkozás,amivel értágítást érnek el,vagy műtét.

Nagyon szép eredményeket lehet elérni ezzel. Ne halogassátok,körzetorvosi beutalóval lehet menni a szakrendelőbe. Írj ha van eredmény!!!

2008. nov. 24. 19:45

Érsebészet, fekélyrendelés.


A fekély nem napok és nem hónapok alatt gyógyul be. Én láttam már nagyon csúnya lábszárfekélyeket, amik nem gyorsan gyógyultak. Sajnos kezelem is őket...

11. caravell (válaszként erre: 7. - Aranka vagyok)
2008. nov. 24. 19:40

Igen. kb. 10-12 nap.

Lámpáztuk mi is, használtunk mindenféle csodakenőcsöt, alga lapokat, aloe verától a reiki-ig mindent...

2008. nov. 24. 19:23
A lámpát meg nem bírja, azon is túl vagyunk
2008. nov. 24. 19:22

Azért szeretnék hozzá szólni erre egy gyógyulási mód van a Bioptron lámpa /zepter/-től lassan gyógyúl de használ a lámpa elég drága de lehet bérelni is én mindenre ezt használom. sebre arcüreg gyuladásra és még sok másra is jó.

Mielőbbi gyógyulást kivánok Varga Aranka.

2008. nov. 24. 19:20
keress meg személyesen, megirom én hogyan kezelem
2008. nov. 24. 19:12
Be is kellett neki feküdnie?
2008. nov. 24. 19:09

Mindenképpen elégtelen a keringés - ez lehet cukorbetegségtől érszűkülettől, vénás pangástól... sokmindentől. Az én édesanyámat hasonló problémákkal eredményesen kezelték az István kórház bőrgyógyászatán, ott nem csak a sebkezeléssel, hanem a háttérkeringés helyreállításával együttesen oldják meg a problémát. Nem tudom, máshol milyen "divat" van, neki ez bejött, ott erre specializálódtak.


Gyors gyógyulást kívánok!

Cara

2008. nov. 24. 19:08

Most nem is az ár miatt írom, de egy lap tapasz 1200 ft, és semmi javulás, a sok tisztítások, stb.

Mindég nedvesen van hagyva, mert ezt mondták.

Már 3 bőrgyógyásznál voltunk, háziorvosnál is, belgyógyászat. Nem cukros egyébként anyukám

2008. nov. 24. 19:06

Már volt orvosnál, nem is egynél.

Külömböz orvosságok, kenőcsök, tapaszok, de semmi eredmény. Mondták hogy hosszú idő, de fáj neki nagyon és a seb sem halad "összefele"

2008. nov. 24. 19:06

Mindenképpen mutassa meg orvosnak. Ki kell vizsgálni, mert több oka lehet. Vénás keringési elégtelenség, cukorbetegség stb.

Vannak speciális szerek a kezelésére, házilag ne próbálkozzon, mert rosszabb lesz.

2008. nov. 24. 19:03
Orvos, a lehető leghamarabb.
2008. nov. 24. 19:02
Anyukámnak fekély van a bokáján, már több hónapja, valami ötlet segítség valakitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook