Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukákat keresek, akiknek a gyerkőce beszédzavaros fórum

Anyukákat keresek, akiknek a gyerkőce beszédzavaros (beszélgetős fórum)


13. anyuccci (válaszként erre: 11. - R75)
2010. szept. 7. 15:41

Ő is tudja hogy baj van,mert engem kért meg hogy kicsit figyeljek oda...

Na de Nekem is 3 gyermekem van és bármit mondok nem fogadja meg...Így hogy segítsek???

Azt nem akarom hogy elvegyék tőle a kicsiket...

Szerintem ezért is nem engedte a kislányt a védőnő oviba,mert ő is ettől fél...

12. anyuccci (válaszként erre: 1. - 3f9ba9c224)
2010. szept. 7. 15:39
Te legalább foglalkozol a gyerekkel.Szerintem ne aggódj...Még nincs lemaradva,ha mást nem veszel észre rajta akkor nincs gond.Majd amikor ő úgy érzi hogy itt az ideje akkor elkezd majd dumálni...:)
11. R75 (válaszként erre: 10. - Anyuccci)
2010. szept. 7. 15:39
hát ha tényleg ennyire rossz helyzetben vannak a gyerekek, akkor a védőnőnek kéne szólni, neki kötelessége lenne vmit tenni...
10. anyuccci (válaszként erre: 8. - Arrival)
2010. szept. 7. 15:36

Igazat adok Neked csak nem tudom ha a te szomszédodban lennének ezek akkor is így vélekednél?

Én nagyon sajnálom azt a két gyereket!!

Mert szerintem csak foglalkozni kéne velük...de ezt az anyuk nem teszi.:((

9. anyuccci (válaszként erre: 6. - R75)
2010. szept. 7. 15:34

és hozzá tenném hogy megint terhes....

3 hónapja volt egy vetélése amivel nem akart kh-ba menni.Mikor már úgy nyitott ajtót hogy ki sem egyenesedett a görcsöktől én szóltam a védőnőnek.

Amúgy nem lenne vele semmi gond,csak szerintem nincs türelme foglalkozni a gyerekekkel.Viszont nagyon rossz ezt nézni...

8. arrival (válaszként erre: 5. - Anyuccci)
2010. szept. 7. 15:33
Szerintem mindenki foglalkozzon a saját gyerekével,
2010. szept. 7. 15:31
Az én legnagyobb lányom 3 éves koráig csak azt mondta, hogy "Apa". Az oviban középső csoport óta foglalkozik vele a logopédus, szerencsére már egyre szebben beszél. Ha nincs más gond vele, akkor én még nem aggódnék ez miatt.
6. R75 (válaszként erre: 5. - Anyuccci)
2010. szept. 7. 15:31

Az én lányom is halandzsázik (júliusban volt 2éves), de remélem azért ez még nem olyan nagy baj... és nekem is van ismerősöm, akinek a fia ugyanebben a korban már 16mondókát tud... de szerintem felesleges összehasonlítani a gyerekeket...


A szomszédodhoz nem nagyon tudok hozzászólni, nehéz eset...

2010. szept. 7. 15:29

A szomszédom kislánya borzasztóan halandzsázik.Ő beszél folyamatosan csaknem lehet megérteni mit mond.Még a saját anyja sem érti...

De ami a legrosszabb hogy szerintem az életkorától durván egy évvel le van maradva.

Miből gondolom?

A kisfiam csak 2 hónappal idősebb de folyamatosan beszél,simán lépcsőzik és önálló.

Míg a kislány nem lépcsőzik mindenben az anyjának szól...A védőnő szerint is gondok vannak vele ő nem is engedte oviba.

Nem tudom hogy segíthetnék Nekik,mert eddig bármit mondtam az anyjának semmit sem fogadott meg.Félek ha ezt sokáig húzza elfogják venni tőle a gyerekeket...Van gy fia is aki 15hónapos de még nem jár,csak kúszik....

A véleményetekre kíváncsi lennék...

Hogy segíthetnék szerintetek??

4. R75 (válaszként erre: 1. - 3f9ba9c224)
2010. szept. 7. 15:27
Én úgy tudom, ha oviba megy, akkor majd logopédus úgyis fog vele foglalkozni, talán majd ő tud segíteni...
2010. szept. 7. 15:23
A sogorom 4 eves koraig egy szot nem szolt. Amikkor elkezdet beszelni egesz mondatokat mondot
2. arrival (válaszként erre: 1. - 3f9ba9c224)
2010. szept. 7. 15:21

Egy ismerősöm gyereke 4,5 éves koráig egy szót sem szólt, azóta meg be sem lehet fogni a száját.

3 évesen még nem gond.

2010. szept. 7. 15:20
Kisfiam novemberben lesz 3 éves, és még nem beszél. Jártunk pszichológusnál 2,5 évesen. Ő azt mondta, minden oké, várjunk még fél évet. Az apán és a nen kívül nem mond mást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook