Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák! Veletek volt már úgy, hogy nem nagyon pisilt a babátok egész nap vagy esetleg éjszaka? fórum

Anyukák! Veletek volt már úgy, hogy nem nagyon pisilt a babátok egész nap vagy esetleg éjszaka? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 25. 16:32
ja, most nézem, hogy pisilt már.. azt hittem, hogy most se pisilt..
2009. máj. 25. 16:24

Én sem vagyok anyuka, de sokat feküdtem urológián, és ott bizony nagyon kellett figyelni, hogy mennyit pisil az ember. Mindig ezzel jöttek, hogy mikor voltam pisilni utoljára, ... szóval a kicsiknél nem tudom, hogy van, de lehet, hogy rá kéne nézni a veséjére..

csutkababa jól mondja, jobb félni, mint megijedni.

2009. máj. 25. 16:23
ö=9 :-)
2009. máj. 25. 16:20
ebben a melegben annyira nem is meglepő. nyáron egy csomó vizet el is párologtatunk, kiizzadunk. az nagyobb baj lenne ha egyfolytában sokat inna és sokat pisilne, az cukorbetegségre utalna, de igaz az is csak 2 éves kor után jelentkezik. ö hónapos babádnál ezt sem tartom egyáltalán valószínünek. szerintem nincs ok aggodalomra.
2009. máj. 25. 15:40
jobb felni mint megijedni, en mar nem vagyok kisbabas anyuka, de en mindenkeppen beszelnek egy dokival...
4. Dorottya84 (válaszként erre: 2. - Yrdzsi)
2009. máj. 25. 15:35
este ugye volt a 170ml,reggelire és uzsira 200 illetve 160ml(amúgy nem egy nagyeő) most ebédre is felhajtott egy 150ml vizet..........iszik ő rendesen ezért nem értem
2009. máj. 25. 15:34

Azért kérdezem mert a 9 hós kislányom egész éjszaka nem pisílt pedi este vacsira 170ml tápit bevert sőt előtte még vizecskét is..........és egész eddig max 1-2 pisi volt csak..............már volt ilyen hogy éjszaka nem pisilt de nem tudom ez jó vagy sem,nem akarok túlpánikolni semmit ezért kérdezem de ha ez így megy estig hívom a gyerek dokit.

Veletek volt hasonló?

2009. máj. 25. 15:32
Ha kevés folyadékot iszik akkor van, hogy keveset pisil.
2009. máj. 25. 15:31
Anyukák!veletek volt már úgy hogy nem nagyon pisilt a babátok egész nap vagy esetleg éjszaka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook