Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák, hol vesztek magas pamuttartalmú gyermekharisnyát? fórum

Anyukák, hol vesztek magas pamuttartalmú gyermekharisnyát? (tudásbázis kérdés)


10. grizus
2014. febr. 21. 02:23
Engem a felnőtt harisnyák is érdekelnek, mert allergiás vagyok a műszálra.
9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Pogi105)
2014. febr. 18. 23:28
Nekem is a h&mesek valtak be leginkabb :)
2014. febr. 18. 14:44
Müller, C&A, H&M - én itt veszem mindig kislányomnak, még egyszer sem csalódtam,viszont a 3 közül talán a H&M-es harisnyák a legjobbak méretileg, nem szorítja a pocakját és tényleg pamut.
2014. febr. 18. 08:57
brendon harisnya nagyon jó, nem nyúlik szét egy használat után, jól tart, jó az orrvarrása, marha drága, de megéri. 1800.-
2014. febr. 14. 18:32
Köszönöm, megnézem a H&M-ben a hétvégén :-)
2014. febr. 12. 23:41

Nekünk az H&M vált be, ugyan nem a legolcsóbb, de a legjobb minőség. És mivel a lánykám elég masszív, fontos hogy rugalmas is legyen, a C&A harisnyái pl. csak vékony gyerekre jók - mint minden ruhájuk szinte :/

Múltkor nagyon jó volt az Aldiban is, bambuszt tartalmazó rugalmas pamut, igaz nagyobb méretek voltak, én felnőtt XS-t tudtam venni a gyereknek.

2014. febr. 12. 23:30
Köszönöm szépen, tényleg, C&A-s zoknink van és nagyon jó minőségű. Megnézem a Brendonban is. Most már én is komoly készletet fogok fenntartani belőlük :-)
2014. febr. 12. 20:29
Én is a lidlből, brendonból, aldiból veszem a harisnyákat, amikor van, akkor veszek inkább többet.
2014. febr. 12. 20:28
C&A
2014. febr. 12. 20:20
KIK-ben most vettem 80% pamuttartalommal jelölt kislányharisnyát, de csupa műszál. Auchanban tapasztalatom szerint kínai áru van, műszálasok. Kínaiban ugyanezért nem vennék harisnyát. Tesco-ban 40-50% pamuttartalmút találtam csak, illetve 1 csomaggal, super soft jelzéssel 70%-at. Az elég jó minőségű pamut, de nem volt több sajnos. Az Aldi/ Lidl gyermekharisnya nagyon jó, de csak nagyon ritkán van felénk. Segítsetek, hol tudnék jó minőségű gyermekharisnyát venni és mennyibe kerül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook