Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák akik kapják a GYOD-ot, segítenétek? fórum

Anyukák akik kapják a GYOD-ot, segítenétek? (tudásbázis kérdés)


febr. 28. 05:50
Sziasztok Pest megyében kapott valaki gyodot?
febr. 28. 05:49
Sziasztok Pest megyében már kapott valaki gyodot
2023. aug. 24. 16:41
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, ha valaki tud ebben segíteni, mert hivatalos úton semmi érdemleges választ nem kaptam . Van aki egyszerre kap gyodot és gyest két külön gyerekről van szó.
2022. júl. 23. 07:30
Sziasztok mi nálunk egy hete lett beadva a A gyod iránt a pair mennyi idő az elbiralasa köszönöm a segitseget
2022. máj. 23. 20:51
Szép napot 24éves a fiam 70/sz egéség károsodott meg kapom rá a gyodot?
5. brandy85 (válaszként erre: 4. - Brandy85)
2022. márc. 21. 16:16
Nekünk Gárdonyi Tóparti szakambulancia állapította meg az autizmust.
4. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 21. 16:13
Szia! Én is most intézem a gyodot,autista a fiam. Kell egy nyomtatványt kitöltenie a szakorvosnak és azt kormányablakon keresztül elküldeni a máknak. Fontos,hogy 6 éven aluli gyermeknél NEM háziorvosnak hanem szakorvosnak kell kitölteni. Jár az emelt csp-is és barna kártya is utazásnál 90%-os jegyet vehetsz.
2022. márc. 21. 12:57

Kérelem nyomtatvány, plusz a szakorvos kell kitöltsön egy igazolást.

Remélem közgyógy-ot már kapjátok, a gyermek után. Jogosult vagy rá.

Nem tudom merre laktok, de a megyei kormányhivatal a honlapján köteles a nyomtatványt közzé tenni. De a hozzád legközelebb eső kormányablakban is adnak.

Intézd mihamarabb szerintem.

2022. márc. 21. 12:48
Szerintem erre tuti megkapjátok. Milyen BNO kódja van, illetve a ti esetetekben milyen szakorvos az illetékes? Ő kitölti a GYOD igénylőt (neten rá tudsz keresni a formanyomtatványra), azt pedig levélben vagy epapíron fel tudod adni.
2022. márc. 21. 11:48

Kislányom féloldali agyi bénulással született, achilles-szalagja túl feszes, ezért csak lábujjhegyen tud menni. Neurológus szerint autista gyanús, de ezt csak 3 éves kora után tudják megállapítani, viszont minden jel arra utal.Speciális cipőt kell hordania,ami felér a térdéig, 2 tépőzáras. Önellátásra képtelen, nem szobatiszta, nem beszél, tápszeren kívül mást nagyon ritkán fogad el. Kérdésem az lenne, hogy a GYOD elbírálásának mi a menete, lenne-e esélyünk megkapni? Emelt családi pótlékban részesül, ennyit találtam hogy ez szükséges hozzá szakorvos véleménnyel, de mi másra van még szükség, mi ennek a folyamata?

Előre is nagyon köszönök minden segítő választ!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook