Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyósom, apósom beleszól a gyermekeim nevelésébe, 20 éves vagyok, szerintetek éretlen vagyok még a gyereknevelésre? fórum

Anyósom, apósom beleszól a gyermekeim nevelésébe, 20 éves vagyok, szerintetek éretlen vagyok még a gyereknevelésre? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. Judita79 (válaszként erre: 1. - B.Laura)
2010. ápr. 9. 10:46

hát nekem az a véleményem, hogy a szép szóból nem fognak érteni! a barátnőm ugyan így volt, és kőkemény vitákon és veszekedéseken vannak túl, és még mindig nem sikerült teljesen tisztázni!

A párodnak meg erősen melletted kellene állnia, és lehet először neki kellene szólni a szüleinek, hogy anya, apa álljatok le, most azonnal! Próbáld őt rávenni hogy beszéljen a szüleivel, ha nem használ, akkor neked kell!!!

iszonyú nagy kitartást, és szurkolok, hogy jobb legyen!

2010. ápr. 9. 10:45
Nálunk is volt ilyen az elején, hogy pl. az első fürdetést anyós csinálta ami nekem baromira nem tetszett de megbeszéltük hogy maximum ha tanácsot kérek akkor mondhatja de szeretnék én megoldani mindent. Nem azt mondom hogy rögtön, de megértette szerencsére. Tény, hogy nem együtt lakunk ami azért nagy előny...
4. c8da8c8bb8 (válaszként erre: 1. - B.Laura)
2010. ápr. 9. 10:43
Szerintem nem kor függő a gyereknevelés. Van aki 20 évesen is elég érett, de ismerek olyat aki 30 éves és éretlen a gyereknevelésre. Egy biztos, nem jó, és szerintem nem is egészséges a szülőkkel együtt lakni. De a szükség nagy úr, és néha ki kell birni kis ideig. A pároddal próbáltad már megbeszélni a problémát. Neki kellene a szüleivel beszélni.
2010. ápr. 9. 10:42

Sajnos ilyenek ezek a mamák...

Próbáltad már megbeszélni velük a dolgot? Rendesen leülni és őszintén elmondani, hogy ez-és ez a bajod és nem szeretnéd ha megsértődnének de tartsák tiszteletben azt hogy te vagy az anyjuk...

2010. ápr. 9. 10:40
Te vagy az anyjuk, akárhány éves is vagy! Mellesleg abszolut nem vagy fiatal hozzájuk, bár nem mindennapos az tény. Nemtudod megmondani nekik, hogy örülsz hogy segítenének, DE elég?
2010. ápr. 9. 10:39
Két gyermekem van,18 voltam mikor szültem a fiam ő 2 éves,a lányom nyolc hónapos.Imádom őket egyáltalán nem bánom hogy ilyen fiatalon szültem.Férjem szüleivel lakunk,férjem nem akar elköltözni azt mondja hogy igy nem kell házbért fizetni,igy könyebb.Könnyebb az biztos,de mindenbe beleszólnak,a legidegesítőbb hogyha én mondok valamit a fiamnak vagy rászólok nekik mindig van véleményük és mindig ugy van ahogy akarják az én szavam nem ér semmit.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook