Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyós viszony vagy iszony? :) fórum

Anyós viszony vagy iszony? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. anya4005 (válaszként erre: 92. - Meoo)
2013. júl. 14. 23:11
Írtam,hogy nem akarok majd az útjában állni a boldogságuknak,persze,hogy nekem is az jó,ami nekik. Nyilván lesznek surlódások,mert azért,ha nagyon nem jó valaki,csak kinyitja az ember a száját,de remélem,leszek majd addigra olyan bölcs,mint az én anyukám,és úgy tudom majd előadni a dolgot,hogy az senkinek ne fájjon!
97. kszb (válaszként erre: 96. - Minocska)
2013. júl. 14. 13:49

ez nem megbotránykoztatás kérdése! Mi is átmentünk ezen :) Elég, ha az ember csak az emlékeiben kutat... aztán jön az ödipusz szindróma kora is, meg a játékokkal is szerepjáték jön be..... És még a gyermeki szerepjátékban is része van a szexualitásnak is.....

Aki ezen megbotránykozik... hát... :)

96. Minocska (válaszként erre: 94. - Kszb)
2013. júl. 14. 13:43
Igen, így van, csak már tudatosan nem hozakodtam elő az ovis korral, nehogy végképp megbotránkoztassak valakit. :)
2013. júl. 14. 13:42
Több helyen olvastam már, hogy a fiús anyákból nagyobb valószínűséggel lesz mindenbe beleszólós, a gyerekét még mindig irányítani akaró anyós, mint a lányosakból. Olyat is hallottam már, hogy valaki tudatosan rémes anyósnak készül, mert ha ő szenvedett, szenvedjen más is. Én már eldöntöttem, hogy igyekszem majd csak annyit járni a lányaimhoz, ami még segítség nekik, nem teher. Azt csak remélem, hogy ez nem havi egy alkalom lesz, hanem valamivel több.
94. kszb (válaszként erre: 93. - Minocska)
2013. júl. 14. 13:40

nono... azért a másik nme iránti érdeklődés, még a pszichológia szerint is, már az óvis korban elkezdődik a mutasd meg neked mid van, én is megmutatom, nekem mim van dologgal.....

Csúnya is lenne, ha egy gyerek pszichoszexuálisan csak kamasz korában kezdene fejlődni....

A többi mind igaz, amit mondasz! És tök természetes már az ovis szerelem is.

93. Minocska (válaszként erre: 88. - Kisfazakas)
2013. júl. 14. 13:37

Ne hülyéskedjetek, gyerekek! A lányom most ötödikes, és tele van az osztálya frissen szövődő szerelmekkel, szakításokkal. Már nem is teszem zárójelbe, aki akarja úgyis félreérti. Itt nem a szexről van szó, ha valaki arra gondolt, nagyon benézte. Ez a szerelem és járás még teljesen ártatlan, kimerül abban, hogy elmennek fagyizni együtt, szünetben igyekeznek egymás közelében tartózkodni, bőszen súgnak a másiknak, ha kell, és azt mondják, hangsúlyozom mondják, hogy ők együtt járnak. De nem abban az értelemben, ahogy itt néhányan felfogták. Ennyi. Nyugodtan utána lehet nézni különböző pszichológiai könyvekben. Ez teljesen normális. 12-18 év közötti időszakot nevezzük tini korszaknak, ekkor kezdődik a másik nem iránti érdeklődés. Természetesen egy 12 éves nem úgy érdeklődik, mint egy 18 éves. Fokozatosan érik bele a korába. Igazi járás és szerelem majd középiskolában várható.

Lehet, indítani kellene a témának egy fórumot.

92. meoo (válaszként erre: 90. - Anya4005)
2013. júl. 14. 11:20

De a boldogságot "a csajszi" fogja nekik megadni és nem Te.Nem Te leszel az aki kiismeri az ilyen csajszikat,hiszen nem Te élsz majd velük kapcsolatban.

Én csak remélni tudom,hogy levetközöd ezt a féltékenységet majd és elfogadod azokat a lányokat akikkel a fiaid boldogok lesznek.Hiszen nem neked kell,hogy megfeleljenek!

Egyébként igazad van:én is egy "CSAJ" voltam,talán a mai napig is.És szégyelheti magát az anyósom,hiszen lassan 13 éve szeretem a fiát,most szülöm a második unokáját és még sorolhatnám, ellenben vele aki nem is keresi már!

91. ranna
2013. júl. 14. 06:51
Többen írtátok, hogy már féltékenyek vagytok a leendő menyetekre, én soha nem éreztem ilyet. Talán azért, mert lányaim is vannak?
90. anya4005 (válaszként erre: 80. - Meoo)
2013. júl. 14. 00:21
Fiús anyaként elmondhatom,nem ráülni szeretnék majd a fiaimra,csak talán sok fiút láttam fiatalon,akiknek elvette az eszét egy csajszi! Abszolút nem kezelem tárgyként őket,még akkor sem,ha esetleg neked hasonló tapasztalataid voltak életedben. Igen,nagyon féltékeny vagyok már most,de azért szeretném,ha majd boldogok lennének a kapcsolataikban.
89. ranna (válaszként erre: 86. - Minocska)
2013. júl. 13. 21:17
Ovis szerelem más. Nagyon! más. :)
88. kisfazakas (válaszként erre: 79. - Minocska)
2013. júl. 13. 21:00

Ez igen!!!

Nem is tudom mit mondjak.

Még babázniuk kellene, nem fiúzni, atya-gatya.

87. tilbog (válaszként erre: 81. - 54a7838f48)
2013. júl. 13. 18:54
Ugyanígy vagyok. Ha fejreállok, körbeugrálom, akkor is utálkozik a hátam mögött, a másik lányra szintén, a középső fia már be sem mutatta a barátnőjét, pedig évek óta együtt vannak.
2013. júl. 13. 17:57
Fogják egymás kezét, és a fiú néha elmondja, milyen szép a lányom. Ebben nincs semmi. Nektek talán nem volt ovis szerelmetek? Végig idézőjelbe tettem a szerelmet és hasonlókat, mert egyszerűbb volt, mint körbeírni. Nem értem mi ezzel a gond. Már az oviban is minden szülőértekezleten beszámoltak az ovónők az éppen bimbózó szerelmekről. Nagyokat mosolyogtunk. Tudjátok: Rossz az, aki rosszra gondol. :) És igenis most van az ideje a tapogatózásnak, annak, hogy havonta másba legyen szerelmes, legyen az hús-vér fiú, vagy egy popsztárocska. Itt az ideje, hogy szivecskéket rajzolgasson minden elérhető papírlapra. Kicsiben kell megtanulni mindent, ez így természetes. 17-18 éves korban a dolgok bizony már nem kicsiben mennek, odáig meg kell érni.
85. 54a7838f48 (válaszként erre: 79. - Minocska)
2013. júl. 13. 16:44
én ezt most olvastam végig..nem korai még ez az udvarolgatás?gyerekek hová járkálnak még egymással..vagy nem jól látom?majd olyan 17-18 éves kor körül zsongják a fiatalemberek de még ilyen kicsike korban?
2013. júl. 13. 16:24
Én nagyon szeretem a vőmet, Ő is engem, de a lányom az anyósát.....hm....
83. ranna
2013. júl. 13. 16:24
Van lány és fiú gyermekem is, eddig még akár barátnőről, akár fiú barátról volt szó, mindegyik nálunk szeretett lenni inkább, mint a másik fél szüleinél.
82. ranna (válaszként erre: 79. - Minocska)
2013. júl. 13. 16:22

Hűha, ez kicsit félreérthető, hogy abban a korban van, amikor tapogatózni kell, vagy én vagyok maradi? :(

Nálunk egyébként az anyósommal viszony van szerencsére. :)

2013. júl. 13. 16:18

sziasztok.


az én leendő anyósom gyűlöl engem.

hogy én mit összeimádkoztam,hogy szeressen engem majdan az anyósom...és ez valahogy nem jött össze.

pedig isten látja lelkem nem rajtam múlott.

mindig azt mondom,hogy nem baj,csak a vőlegényem szeressen,de belül csak bántja a lelkemet.nem tudom felfogni,hogy mit ártottam..talán csak annyit ,hogy megszülettem.


a másik menyét azt imádja,teljesen egy húron pendülnek..engem meg.(

egy vigaszom van,hogy apósom szeret és apósom szülei is.amúgy meg szerintem épp ez a baj.


kirekesztett vagyok egy olyan helyen ahová tartoznom kellene. az én leendő életem párja tegnap véletlenül elszólta magát,mert mikor mondom neki,hogy anyuka nem szeret azt mondja..dehogynem..na a lényeg az,hogy tegnap azt mondja nekem,hogy akármit is mondanak anyuék nekem csakis Te kellesz és senki más..szóval bántják miattam..


nem értem én ezt,nem az a lényeg,hogy mi szeressük egymást és boldogok legyünk?nem jobb lenne egyetértésben meglenni a szülőkkel?miért jó az anyósomnak,hogy nem akar elfogadni?

még arra se volt képes,hogy az eljegyzésünkre vegyen bármi ajándékot..előtte meg ott nyüstöltek apósommal együtt,hogy mit vegyenek,mert nehogy szégyenben maradjanak..

szóval nem értem én az életet úgy,ahogy van..(

80. meoo (válaszként erre: 79. - Minocska)
2013. júl. 13. 16:08

Nyugi!Általában a fiús anyukákkal van a gond! :-)

Mint a férjem anyja... szerencsére évek óta nincs az életünkben!

Talán a lányaidnak lesz nehéz az anyósukkal.Én mondjuk igazán nem értem miért kell a fiúkra így "ráülni",hiszen nem tárgyak-EMBEREK!

2013. júl. 13. 10:54

Én szeretem, ha a lányaim körül (10 és 12 évesek) nyüzsögnek a fiúk. Egyfajta igazolását látom annak, hogy nem vagyok teljesen elfogult és vak, a lányok tényleg gyönyörűek, és kedvesek. Viszont a nagyobbik lányom "választásával" nem értek egyet. Ovis kora óta ugyanaz a fiú a "szerelme". Az nem zavar, hogy csúnya szegény ,mert emlékszem, 14 éves koromban olyan, de olyan szerelmes voltam egy srácba, aki mindenki szerint ronda volt. Az sem baj, hogy szegények, mert én sem voltam sosem gazdag, és talán még jobb is, mintha jól el lennének eresztve anyagilag. A vastag bukszájúak gyakran olyan lenézőek tudnak lenni. A bajom az, hogy nagyon úgy tűnik, a srác mentálisan nincs teljesen rendben. Durvábban fogalmazva, hiányzik egy kereke. Dührohamai vannak, csak úgy a semmiből. Mondjuk embernek nem megy neki, legalábbis a suliban nem volt ilyen, de ajtóba rúgott már lyukat. A lányom osztálytársai mesélnek az időnkénti furcsa rohamokról. Ettől függetlenül nem tiltom tőle, pedig 12 évesen még könnyen megtehetném. Ha elhívják magukhoz a lányom, elengedem, sőt én is elhívtam már a fiút. Annyit mondtam a csajszinak, hogy nem szakad az ég a nyakába, ha másik fiú is tetszik neki, most pont abban a korban van, amikor tapogatóznia kell. Nyugodtan barátkozzon a többi fiúval is, bár mint kiderült ez lehetetlen, ha a "szerelme" ott van vele, mert elűz mellőle minden srácot.

Lehet, hogy ebből a berzenkedésből már kifigyel, hogy rémes anyós leszek, nem tudom. Az biztos, hogy jobb szertném, ha nem kellene féltenem a lányaimat a fiúiktól egy átlagos "anya vagyok és ezért féltem a gyerekeimet"-en túl.

78. tilbog (válaszként erre: 65. - 712a5d68c1)
2013. júl. 12. 16:55

Ez is szép dolog, legalább van itt pár leendő anyós, aki bevallja, elismeri ;-)



Mert kevés van régi motoros anyós aki elismeri, hogy ő is hibás.

77. 130454e42d (válaszként erre: 76. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 12. 16:13
Persze, képzeld, képes voltam elmosogatni :D
76. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 70. - 130454e42d)
2013. júl. 12. 08:56
es igaza van, amikor leszid?
75. anya4005 (válaszként erre: 74. - 712a5d68c1)
2013. júl. 12. 00:50
Gondolom!!! Na,jó éjt,megyek!
74. 712a5d68c1 (válaszként erre: 73. - Anya4005)
2013. júl. 12. 00:46
Teljesen ilyen vagyok én is. De a fiamat imádom és ez sok szituban óriási segítség.
2013. júl. 12. 00:43
Hűűű,hát én ebben rossz vagyok! Gusztustalan a stílusom,és minden az arcomra van írva,nem tudok semmit eltitkolni! Tehát,ha valaki nem szimpi,az menekül. Nyilván megpróbálnék viselkedni a fiam kedvéért,de nem sokszor!!! :-)
72. 712a5d68c1 (válaszként erre: 69. - Anya4005)
2013. júl. 12. 00:38
Téged akkor is szeretni fognak. Nálunk is volt már olyan barátnő akivel még kommunikálni is nehézemre esett. A fiam tudta, hogy nem kedvelem. Megpróbálta úgy intézni a dolgait, hogy ne okozzon fájdalmat se nekem se a lánynak. Elég jól működött. Mindenkinek megfelelt. Nem mocskoltuk egymást, nem hoztuk olyan helyzetbe a fiamat, hogy választani kelljen az anyja és a szerelme között. A fiacskám még jobban tisztelt, mint általában, mert tudta, hogy nem kis erőfeszítésbe kerül ez nekem.
2013. júl. 12. 00:36
Hát,hogy jól neveltem-e őket,majd kiderűl tizen év múlva! Fura dolog ez az anyaság...
70. 130454e42d (válaszként erre: 69. - Anya4005)
2013. júl. 12. 00:28

Ha 360 fokot fordulnak akkor ugyanott lesznek :)

Ne felejtsd el: ha jól nevelted őket nem lesz baj. Bízz bennük, a döntésükben, a választásukban. Gondolj arra, hogy a barátnővel ugyanazt a pasit szeretitek, csak másként.

Nekem az első anyósommal szar volt a viszony egész haláláig. Neki volt rosszabb.

Most mázlim van, szeretem az anyósom, és ez kölcsönös. Onnan tudom, hogy nem megjátszás, hogy alkalomadtán ugyanúgy le.basz, mint a lányát.

2013. júl. 12. 00:24
Csak attól félek,hogy jön majd egy pár hosszú comb,és a gyerekeim 360 fokos fordulatot vesznek,mikor annyi energiát fektettem a nevelésükbe! De a remény hal meg utoljára!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook