Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyós problémák fórum

Anyós problémák (beszélgetős fórum)


10. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Bridge28)
2020. máj. 17. 15:34
Nem kell bizalmaskodni vele...ennyi..attòl mèg jò kapcsolatban lehetsz vele,de nem is kell mindenről beszàmolnod.
2020. máj. 17. 14:25
Hagyd rá. Lehetne rosszabb is. Nem kell, hogy egyezzen a véleményetek mindenben.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Bridge28)
2020. máj. 17. 12:30

Ha család előtt is felhozza emlékeztesd rá, hogy ezt már megbeszéltétek.

Egyébként is az, hogy nem kívántok gyermeket az a te és a férjed döntése, vele csak megosztottátok ezt a döntést.

Beleszólása nincs.

2020. máj. 17. 12:13
A szülők nehezen emésztik, hogy nem lesz unokájuk. Nálunk is évekbe telt, mire elfogadták, elhitték, hogy tőlünk tényleg nem lesz. Én anyósom is többször mondta családi rendezvényen, hogy bárcsak ##-nak is lenne gyereke, meg majd biztos lesz. Pedig párom számtalanszor elmondta, hogy nem. Ne vedd ezt ennyire magadra, és ne vele beszéld ki a fiát.
2020. máj. 17. 12:11
Adj neki még egy esélyt, szerintem. :D Ah csak viccelek, semmi gond nincs vele, amilyen a fia olyan az anyja. :D Az amugy nem zavar hogy a férjed nem valo apanak, vagy még nagyon fiatalok vagytok, nem is akartok?
5. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Bridge28)
2020. máj. 17. 12:08

Az miből jön le hogy a párod nem igazán való apának?Ezt ki döntötte el? Ez tökre hülyeség. Nem lehet tudni míg tényleg szülő nem lesz valaki.


Van rá egy ezresem, hogy igazából te nem szeretnél gyereket és van egy olyan ok, vagy ürügy ami miatt te majd mint egy áldozatként a párod miatt lemondasz a gyerekről.

2020. máj. 17. 11:56
Már megint a szegény anyósok. Szerintem nektek kellene eldöntenetek, hogy akartok-e gyereket v. sem, hiszen nektek kell felnevelnetek. Szerintem, szinte minden anya szeretne unokát. Más kérdés, hogy gyermeke nem való szülőnek, de attól még ő szerethetne unokát. (Én is ismerek ilyet.) Nincs ebben semmi ellentmondás. Örülj neki, hogy reálisan látja a helyzetet.
2020. máj. 17. 11:50
Én nem tenném szóvá. Igazából nem csinálnék belőle ügyet. Csak hangosan gondolkodott. :)
2. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Bridge28)
2020. máj. 17. 11:47

Azért én a helyedben ha akarnék, nem mondanék le a gyerekről miatta.


Anyóskád azért értett veled egyet, mert gondolok elfogadta a döntéseteket, de az nem jelenti azt, hogy nem szeretne unokákat. Valószínűleg ezért mondhatta azt, hogy nagy az udvar, mert belegondolt abba, milyen jól el lenne a kisunoka.

2020. máj. 17. 11:43

Sziasztok!


Több, mint 5 éve vagyunk együtt a párommal és nem igazán tudok kiigazodni az anyukáján.

Számomra ellentmondásos a viselkedése. A legutóbbi példa: beszéltük már négyszemközt, hogy a fia nem igazán való apának, így nem lesz gyerekünk. Ő bólogatott, helyeselt, teljesen egyetértett. Aztán meg eljöttek hozzánk és így sóhajtott fel mindenki előtt: "jaj, bárcsak szaladgálna itt 2 kisgyerek ezen a nagy udvaron!" Az évek alatt nem ez volt az első példa olyasmire, hogy teljesen másképp állít be dolgokat, sokszor poénosan, mint amit kettesben beszélgettünk. Több esélyt is adtam már neki, mert valahányszor csalódtam benne, mindig visszahúzódóbb lettem, ezt meg zokon vette. De most már ott tartok, hogy akár a család előtt is meghazudtolnám, még ha nem is hinnének nekem. Szerintetek mit tegyek? Hagyjam rá és csak legyintsek vagy tegyem szóvá neki? Nem tudom, hogy én reagálom-e túl a dolgot vagy tényleg komoly a helyzet. Sokszor érzem emiatt megalázva magam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook