Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyós bajok avagy anyósom egy boszorkány! fórum

Anyós bajok avagy anyósom egy boszorkány! (beszélgetős fórum)


1 2
20. 3f2a864951 (válaszként erre: 19. - Moonlight13)
2013. jan. 5. 12:44
Kulon eltetek az anyjatol, vagy egyutt vele?
19. moonlight13 (válaszként erre: 18. - 3f2a864951)
2013. jan. 5. 12:41

Márpedig az én férjem teljesen az anyósom hatására rendezte a cirkuszokat, úgyhogy továbbra is fenntartom a "nézd meg az anyját..." mondás helyességét!

És igen, szerettem a férjemet, nem véletlenül mentem hozzá, és szültem gyereket!

2013. jan. 5. 12:34

Ha nem jo az egyutteles az anyossal, vagy kulon elve is pokolla teszi az eleteteket, akkor sem OHOZZA mentetek felesegul es aki elsuti azt az elmesseget, hogy "nezd meg az anyjat, menj hozza a fiahoz", az NEM szereti a parjat.


Az ilyen helyzeten lehet es kell is valtoztatni, de az a gunyos, egyesek reszerol a ferjuket semmibe vevo hangsuly, amellyel "mama pici fianak" nevezik parjukat, a tisztelet teljes hianyarol tanuskodik.n

2013. jan. 5. 12:28
sziasztok, csatlakozom,utálom az anyósom, mindenbe beleköt, ha sapka van rajtam, azért ha nincs, akkor azért:( szerencsére már nem tartjuk vele a kapcsolatot, mert a párom beolvasott neki és kivágta. de addig borzasztó volt:(
16. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Ercsikeh)
2013. jan. 5. 12:22
Az anyósok mindig szemetebb emberek mint az édesanyák. Ez matematikailag paradoxon, hiszen aki emitt anyós, amott édesanya.
15. moonlight13 (válaszként erre: 11. - F64f0d9a69)
2013. jan. 5. 12:03

:) :)

Én megpróbálok nem olyan lenni! Remélem, sikerül! :)

14. era06 (válaszként erre: 10. - Ercsikeh)
2013. jan. 5. 11:44
Van egy rossz hírem. Akkor is belefog kötni mindenbe, sőt még jobban. Közösen kell takarékra tenni.
2013. jan. 5. 11:31
ma szombat van, meg kell röptetni
12. cabe23552e (válaszként erre: 11. - F64f0d9a69)
2013. jan. 5. 11:08

Na na. Vigyázz. Volt nekem sok kapcsolatom. A komolyak esetén az anyósnak valót is ismertem. Nos, volt - hidd el - akivel irtó jó volt együtt lenni. Általában az tapasztalatom, hogy ha az anyós/anyósnak való fia szereti a lányt, akkor ő is szereti az illetőt.

:((

Ha az előző vőlegényemhez mentem volna hozzá, nagyon jó anyósom lett volna. Boldog vagyok, hogy a férjem a férjem, de nagy veszteség, hogy ilyen barom az anyósom.


Szerintem abba a hibába esel ,hogy azt hiszed, mindenki egyforma ,sé mindenkivel lehet értelmes ember módjára beszélni. Hát nem. Próbáltam. Még rosszabb lett. Igenis van, akivel nem lehet "megbeszélni a problémákat".

2013. jan. 5. 11:02

:))

Ti is lesztek még anyósok!


Az anyósok általában nem sárkányok. Aki igen, azt pedig messzire el kell kerülni.


Meg kell próbálni békét kötni, hátha sikerül! El kell beszélgetni vele erről.


Egy anyós, aki szereti az anyósát! :D

Nektek is sok szerencsét kívánok!

2013. jan. 5. 10:58
Minden vágyam hogy egyszer legyen egy házunk és a párommal elköltözzünk és nyugodtan éljünk,nem kell más baját károgását hallgatni! Ha takaritok észre se veszi,de mindenbe beleköt ez mér így mérnem úgy,áhh!
9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Cabe23552e)
2013. jan. 5. 10:57

Most, ennyi idő után, lehet, hogy megpróbálnám semmibe venni, bár ehhez a férj aktív közreműködésére is szükség lenne!

Milyen igaz, a "nézd meg az anyját..." mondás! Fiúra is ugyanúgy, mint lányra! :D

2013. jan. 5. 10:54

Csatlakozom. Sose gondoltam volna, hogy ennyire meghatározó, hogy hova házasodik az ember. Majdnem olyan fontos, minthogy milyen a férj.:(

Ha valaki tudja, hogy kell semmibe venni, figyelmen kívül hagyni, akkor ossza meg velünk.

2013. jan. 5. 10:54
El kell viseljem h mindig kiabál,mindenért,nincs egy nyugodt perc sem...csapkolászik káromkodik,az agyam kivan.
2013. jan. 5. 10:52
Nekem meg vele kell h éljek mert nincs sajna házunk:(
5. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Pankakukac)
2013. jan. 5. 10:51
Nekünk csak a házasságunk ment rá az anyósom mesterkedéseire! A gyerekemen pedig 21 éve nem látta!
2013. jan. 5. 10:38
Nem tudom, hogy anyósom boszorkány-e, minden esetre nagyon-nagyon-nagyon sok gonosz dolgot megtett már velünk. Hogy velem megtette, az nem érdekelne, ha a saját fiát és a kicsike fiamat nézné valakiknek.
2013. jan. 5. 10:32
Hmm nekem jelenleg nagyon jó anyósom van! De előző kapcsim majdcsak azért adtam fel. Sajnos sok anyuka várja el, h a drága kis fiának ki legyen nyalva a kis feneke.
2013. jan. 5. 10:32
Fúúúj, ezek a ronda anyósok:-((((
2013. jan. 5. 10:28
Olyanok írjanak akiknek megkeseríti az életüket az anyósuk! Sajna sok van ilyen,főleg anyós-meny felállásban!én azóta utálom magamban mióta kifejtette h nem bír.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook