Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyatejes büfifolt fórum

Anyatejes büfifolt (beszélgetős fórum)


12. mberta
2009. máj. 26. 09:20
Nagyon köszönöm nektek! Kipróbátam a szappant és működik!!! :)
2009. máj. 22. 23:44
Vörösbort, eperpacát, cseresznye levet, barackfolyást és füvön csúszást is sikerült láthatatlaná tenni.
2009. máj. 22. 23:43
Én frissiben, vagyis még mosás előtt persil color géllel szokta bekenni. És azzal hagyom álni. Ha van időm kézzel átdörzsölöm, amíg nem halványodik és dupla (hosszú kétszeres mosópor felhasználással) programmal 30 fokon kimosom. Még nem csalódtam. Viszont a már kimosott ruhákból nehezebben sikerült eltüntettni, ha elfelejtettem bedörzsölni.
2009. máj. 22. 23:30
Szia!Én úgy szoktam mosni az olyan rucikat aminél félő,hogy nem jön ki a folt/meggy,cékla,őszibarack.../,hogy beáztetom vanishes és az amway által direkt babuciknak gyártott mosószeres vízbe,és utána a többi ruhájával együtt kimosom.Persze az a leghatásosabb,hogy egyből a folt keletkezése után minél hamarabb beáztatja az ember,de a saját kisfiamból kiindúlva,ő 2 és fél hónaposan utált öltözni,de ezzel a módszerrel nem csak frissen jön ki a folt.
8. mberta (válaszként erre: 7. - Dus)
2009. máj. 22. 13:39
Nagyon köszönöm! Remélem, beválik a módszer. Nektek is minden jót kívánok! :)
7. dus (válaszként erre: 6. - Mberta)
2009. máj. 22. 13:14

Szia.


Én 1/2 éves korig a mosógép programját ugrasztva öblítőszer nélküli dupla öblítéssel mostam. Először csak egy kisruhát vagy textilpelust próbálj meg Clorox-al, alaposan öblítsd ki és ha nincs semmi baj a babádnak, akkor nyugodtan használhatod.

Nálunk nem volt baja, de a babák bőre érzékeny és nem egyforma!


Remélem tudtam segíteni! Gratulálok a kisfiadhoz!

6. mberta (válaszként erre: 5. - Dus)
2009. máj. 22. 13:09

oké! kipróbálom! ezek a szerek nem ártanak a babának (allergia és társai)?

már 2 és fél hónapos a kisfiam! :) sokszor bukik egy picit és attól lesz folt a ruhákon.

5. dus (válaszként erre: 4. - Mberta)
2009. máj. 22. 13:01

Szia!


Én amíg a fiam kicsi volt, Persil géllel mostam. A szappannal bedörzsöltem a kisruhát és kevés vízbe leáztattam. És áztatás után úgy szappanosan tettem be a mosógépbe.

Azóta Ariellel mosok és mivel a fiam 2 éves lévén mindennek összekeni magát, zöld dobozos (klórmentes) Cloroxot használok. Ez mehet színesre is, nem fakítja, nem szedi ki a színt, de a fehéret is szépen tisztítja! Igaz, kicsit drága, de nem kell belőle sok. Azt rákenem a nedves ruha foltjára és hagyom állni, majd úgy be a mosógépbe. Ebből a mosáshoz a mosószerhez is adhatsz, szépen lehet mosni vele. Próbáld ki!

Mekkora a babád?

4. mberta (válaszként erre: 2. - Dus)
2009. máj. 22. 12:56
Szia! Fehérből és a világosabb színesekből és főleg a nyakánál és a kis kezénél. Ja, és a textilpelusokból sem jön ki, pedig 90 fokon mosom őket. A szappant hogyan kell használni? Csak bedörzsölöd mosás előtt a ruhát és kész? Milyen mosószert használsz?
2009. máj. 22. 12:50
Nem tudok javasolni semmilyen tisztítszert, sajnos.Mi pont ezért előkét használtunk a büfiztetésnél,vagy textilpelust!
2. dus
2009. máj. 22. 12:49

Szia!


Én háziszappant használtam, de szerintem bármilyen mosószappan segíthet!


Színesből vagy fehérből nem jön ki?

2009. máj. 22. 12:48
Sziasztok! Légyszi segítsetek, hogy nektek mivel jön ki az anyatejes büfifolt a kis ruhákból. Már sokmindennel próbáloztam, de sajnos nem sok eredménnyel. :( Nagyon köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook