Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyatej leadása fórum

Anyatej leadása (beszélgetős fórum)


2013. dec. 31. 18:17

Sziasztok!


Debreceni anyuka vagyok, és felesleges anyatejjel rendelkezem. Hivatalos tejadó voltam, leleteim negatívak.

14. Kávészünet (válaszként erre: 13. - Andi0225)
2013. márc. 5. 16:41

Szia!

Írtam privát üzenetet.

2013. márc. 1. 16:08
sziasztok! 2012.09.24-én született a kislányom, és naponta kb 6 dl tejem marad meg...a fagyasztóban már kb 60 l van...az összes vizsgálati papírom megvan, és az eredményeim is jók lettek.
2012. máj. 7. 14:47
pénzért, vagy ingyen?
2012. máj. 7. 14:43

Sziasztok!


Valaki ad anyatejet Miskolcon?

2011. nov. 11. 13:52
Én is odaadtam valakinek, aki mesélte hogy nincs teje, mondtam, hogy nekem van lefagyasztva, dátumozva, steril zacskóba csomagolva, felesleges tejem, ha elfogadja, ingyen odaadom. Küldte a férjét, és elvitte. Ha pénzt akarsz kérni, akkor tényleg gyűjtőben kell gondolkoznod, mert akkor már legyen rá valami hivatalos "garancia". Mert azért a bizalom nincs mindig meg. Pesten jól lehetett vele keresni... :-) Abból vettem a számítógépemet! :-)
2011. nov. 11. 11:32

Ne add fel és ne keseredj el!

Addig is fagyaszd le 150-200ml-es kiszerelésekben, az a legkeresettebb mennyiség. És biztos találsz olyat aki később átveszi, addig meg gyújtsd. :-)

8. szuszuek (válaszként erre: 7. - Titati)
2011. nov. 11. 10:57
sajnos nem nagyon találok! :(
7. titati (válaszként erre: 4. - Szuszuek)
2011. nov. 11. 10:52

Interneten nagyon sokan keresnek tejet!

És sokan fagyasztva is átveszik!

Nekünk pl több vidéki tejtesónk is volt, Szegedről és Debrecenből is feljöttek Budapestre a tejért, mert vidéken nem volt :-(


Írd be a google keresőbe:

pl. "anyatejet keresek"

6. szuszuek (válaszként erre: 5. - Miramira77)
2011. nov. 11. 10:48
nem tudom milyen oldalon keressek :(
2011. nov. 11. 10:46
A helyedben, így interneten keresnék egy anyukát, aki adna a babájának. Ha nem iszol, cigizel, nem eszel puffasztót, esetleg elmondod milyen allergéneket fogyasztasz... Én simán vttem volna így, de mivel még volt tejem, csak pótolnom kellett, nem jutottam hozzá, és utána már nem is gondolkodtam benne.
2011. nov. 11. 10:45

igen,itt is kb ez a helyzet!

védőnővel beszéltem,és hát eléggé nem tetszett neki az ötletem :(

azt mondta megkérdezi a dokit,hogy tud e valakit akinek lenne rá igénye,és kora délután hívjam vissza!


a legjobb az lenne,ha én kerítenék valakit!de ez nem ilyen egyszerű :(

3. titati (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2011. nov. 11. 10:43

Szia én ugyan budapesti vagyok, így az anyatejgyűjtőbe adtam le a vizsgálatok után. Vidéken meg ha jól tudom "anyatej misszió" van akik közvetítenek.

De sokan keresnek privátban is tejet, nézz utána a neten, és akkor ki lehet hagyni a gyűjtőt.

Sokan ne is szeretik a gyűjtős tejet, mert azokat összeöntögetik, meg hőkezelik és nem sok marad benne :-( Jobb a közvetlen tej.

2011. nov. 11. 10:42
Én míg Pesten laktam tejadó voltam, és ott nagyon jól meg is volt szervezve. A második gyerekemmel viszont már Kecskemét közeli kis településen voltam szoptatós anya, és nem kellett a tejem, mert könnyebb felíratni a tápszert, mint lepapírozni egy tejadó anyát. Szóval már a védőnő sem volt túl segítőkész. Így lefagyasztottam rengeteg tejet, de nem hiába. :-)
2011. nov. 11. 10:37

sziasztok!

érdeklődnék,hogy valaki ad le tejet ilyen anyatejgyűjtő állomáson?


elég sok tejem van,viszont én vidéken Komárom - Esztergom megyében lakom.

szívesen adnék le tejet,hisz tudom,hogy vannak bőven akik rászorulnak,bizonyos okok miatt,és ugye inkább anyatej,mint tápszer!


természetesen ennek különböző vizsgálatokat kell elvégezni,és a tejet is bevizsgálják!


sajnos vidéken,elég nehéz leadni,mert itt nem annyira elterjedt,pedig hát ingyen kapják,ha az orvos felírja!


van aki ad le?illetve van aki kapja a tejet?tapasztalatok?


van olyan aki lead tejet,illet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook