Anyás? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 9. 20:18
Köszönöm szépen a válaszokat!Nagyon bízom benne, hogy ez valóban csak egy átmeneti állapot :)
3. noozimanoo (válaszként erre: 2. - Dominós)
2013. aug. 9. 08:24

Ez így teljesen igaz!


Esetleg még annyit lehet, hogy a mamák menjenek hozzátok, és mondjuk együtt a nagyiékhoz. A közös odaút alatt le is telik a 'nemszeretem' időszak.

2013. aug. 9. 07:07
Normális. Kinövi. Gyorsan kell búcsúzni, nem szabad hosszan magyarázkodni. Ha szerinted jó helyen van, ne legyen lelkiismeretfurdalásod. A nyagyszülők se vegyék magukra.
2013. aug. 9. 06:31

Előre is bocsánatot kérek, mert nem tudok csak estefelé visszajönni megnézni a válaszokat.

A kislányom 2 éves múlt, már bölcsis, imádja, soha nincs hiszti, reggel bemegy, délután repül felém. Ami aggaszt, hogy a bölcsi előtti időszaktól megváltozott a többi emberhez való hozzáállása. Itt főleg a mamákra gondolok. Addig nem volt semmi gond, mentünk, örült, szaladt, ha nekem dolgom volt, akkor csak mondtam neki, hogy mennem kell, Ő meg integetett.

Kb 4 hónapja oltári hiszti után hajlandó csak bemenni a mamákhoz. Kell neki egy jó 20 perc, amíg rájön, hogy ismeri a helyet, szereti a mamát és tatát, utána már nincs gond, anyósomnál ott is alszik, igaz kérdezi, hogy mikor megyünk érte. Ilyenkor a mama elmondja, hogy tudod, amikor megígérték. Ilyenkor megnyugszik, játszik tovább.

De akkor miért hisztizik előtte? Most még ok, mert nyár van, elvagyunk anyáéknál a játszón, anyósomnál a kertben, mire megnyugszik, de mi lesz télen ?:) Anyósommal nincs is gond, azt mondja, hogy kinövi a csaj, de az anyukám kész van, magára veszi az egészet.

Esetleg tapasztalt már ilyet valaki? Mitől ijedhet meg? Induláskor mindig elmondom, hogy hová megyünk, végig is kmmentálja az utat, hogy "mindjárt odaérünk" "itt a játszótér" "nagyapóval buszoztunk" szóval nem az látszik, hogy gond lenne, de amikor odaérünk, akkor nagyon sajnálom a nagyszülőket :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook