Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyaként már nem jár semmi fórum

Anyaként már nem jár semmi (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2016. márc. 23. 13:12

Nem tudom, milyen és mekkora településen élsz, de nincs semmilyen lehetőséged kimozdulni? Most már sok kisebb városban, faluban is működik baba-mama klub művelődési házakban, könyvtárakban, ahol esetleg más édesanyákkal kicsit lazábban lehetsz. Hátha munkakeresésben is tudnak segíteni, vagy más jó tippet adni.


Kell a levegőváltozás, a változatosság, hogy kicsit objektívebben lásd a pároddal a kapcsolatodat, átértékeld, aztán lépj esetleg.


Írtad, hogy betegen született a kisfiad. Kapsz így plusz támogatást, emelt csp-t? Utánajártál a lehetőségeidnek? Helyi önkormányzat, civil szervezetek esetleg. Ne törődj bele a sorsodba, mozgass meg minden követ.

104. Zsófi2014 (válaszként erre: 102. - Lusza)
2016. márc. 23. 12:06
Most már biztos vagyok benne, hogy itt Neked van a legpocsékabb magánélete azert kotsz bele mindenki maseba. :D és ne tessek irigykedni..nem szép dolog!
103. lusza (válaszként erre: 94. - 4ec6f85a15)
2016. márc. 20. 12:27
Azért ezek nem olyan dolgok, a főzés, takarítás, leckekikérdezés, amik reggeltől estig tartanak.
102. lusza (válaszként erre: 87. - Zsófi2014)
2016. márc. 20. 12:24
Nekem már az elég volt, hogy írtad, biztos többet jársz körmöshöz meg fodrászhoz, mint én. :)
2016. márc. 18. 16:16

Minél tovább húzódik idôben, annál nehezebb kilépni és még nagyobb lelki sebet, sérülést hagy a lélekben.

Jómagam a radikális megoldás híve voltam.

100. 4ec6f85a15 (válaszként erre: 96. - Csipkerózsika)
2016. márc. 18. 15:48
Csunya dolog ugye??? En si ezt gondolom, de azt sosem gondoltam, h ez velem is megtortenhet! Mit mondjak, mindkettonk apja ugyanezt csinalta, talan en tudatalatt valasztottam hasonlot, o meg amit latott otthon, ugy viselkedik! Igen, ha valakivel ossze vagy zarva es mar nem vonzodsz hozza, de nem akarod, hogy azert bantson, mert nem...., akkkor felaldozod magad, h csend legyen, hogy legalabb ez ne legyen vitaforras, ivas targya, h biztos megcsalsz, ha nem , akkor miert nem akarod, neked nem hianyzik? Hat de, csak nem veled! A nok nem napi szuksegletkent elik meg, hanem a szeretet reszekent, ha az nincs, akkor az mar csak ahogy mondani szoktak, hazastarsi kotelesseg! Es igen, azt nem szeretnem, hogy a lanyom is igy valasszon majd tudatalatt! Egy gyerek mar nem ep, a masikat nem hagyom!!!!!!!!!
99. Csipkerózsika (válaszként erre: 98. - 31bc25d879)
2016. márc. 18. 15:07
Az. Az meg még szörnyűbb, hogy ilyen kapcsolatokban, ilyen családban nőnek fel gyerekek...
98. 31bc25d879 (válaszként erre: 97. - Csipkerózsika)
2016. márc. 18. 14:52

Csak a fórumindító első cikkét olvastam a hozzászólásokat nem. Igy nem tudtam, hogy már itt tart a dolog. Sajnálatos:(

Szörnyű, hogy ilyen kapcsolatok, házasságok vannak.

97. Csipkerózsika (válaszként erre: 93. - 31bc25d879)
2016. márc. 18. 14:49

Hát, szerintem már késő leülni. Sokkal korábban kellett volna. Itt már jó ideje eldőltek az erőviszonyok. Ugyan mit mondhatna neki, mikor a pali már a haját tépi meg karmolja?!

Ha mondjuk összepakolna és elköltözne egy-két hónapra, akkor még változhatna valami.

96. Csipkerózsika (válaszként erre: 88. - 4ec6f85a15)
2016. márc. 18. 14:45

Medveanyám....

Nem volt mire fogni... gyorsan túl vagyok rajta...? Szépen kezdődött a lányod élete, na.

Azért adott a sors fiút, hogy megvédjen az apjával szemben???

Bakker.

95. M0ncsa (válaszként erre: 91. - Zsófi2014)
2016. márc. 18. 14:00
Ha nem cserelned le, akkor tokeletes. Attol meg lehetnek hibai, az enyemnek is vannak ;)
94. 4ec6f85a15 (válaszként erre: 92. - Insecure)
2016. márc. 18. 13:39
Amikor csak ugy elmesz otthonrol, nem kerdezik hova mesz, meg miert? Olyankor, amikor nem vagy otthon, ki foz,meg csinalja a leckekikerdezest, hazimunkat, stb vagy nalatok ez nem elvaras, h te csinald? Segitenek a nagyszulok?
2016. márc. 18. 11:10

Már, hogyne járna! Ne butáskodj. Egy család nem egy emberes. Tessék le-, és kiosztani a feladatokat. Csináljátok meg együtt amit meg kell (mosás, főzés, bevásárlás) - így hamarabb végeztek- aztán irány a kikapcsolódás. Kinek mi a fontos és kit mi lazít el, kapcsol ki. Erre KELL, hogy idő legyen. Egyszerűen muszáj, mert frusztrált és kiégett leszel pár év múlva.

Már ne haragudj, de a férjed részéről ez nagyon bigott és szűk látókörű gondolkodás mód, hovatovább sértő is.


Ülj le vele, beszéljétek meg, hogy neked is vannak igényeid, vágyaid. Te ahhoz még nagyon fiatal vagy, hogy így élj.


Nagyszülők nincsenek akik tudnának segíteni néha?

Mennyi idős a gyerek?

2016. márc. 18. 10:22

Hát lehet, hogy én nyertem a főnyereményt, de két gyerkőc, munka mellett én napi szinten futok (a férjem is, én reggel, ő este) nyelvet tanulok (ami most már inkább regényolvasás, filmezés) és zongoraórára járok (igaz ezt az egyik gyerekkel együtt és néha elvisszük a másikat is) és mindennap gyakorolok, lehetőleg a gyerekek jelenlétében, hogy hasson rájuk. Hetente egyszer biztosan elmegyek moziba, és kb. kéthetente egy este barátnőzök. Időnként magyarul is olvasok regényt és ha olyanom van, elmegyek otthonról csak úgy, mert épp arra vágyom. A férjemnek is megvan a maga hobbija, nem korlátozzuk egymást semmiben. Mi minden nap megbeszéljük, hogy ki merre meddig hogyan mit csinál. Sok közös programot csinálunk négyesben, jövünk-megyünk, mozgásban vagyunk, keveset vagyunk otthon. Persze ennek vannak anyagi vonzatai is, de mi az átlagnál sokkal kevesebbet költünk felesleges dolgokra - pl. ruha, cipő, új drága autó, hogy irigyeljenek a szomszédok, fodrász, köröm stb. - viszont az átlagnál sokkal többet élményekre. Biztos vagyok benne, hogy sokan furán néznek ránk és az életstílusunkra, de nagyszerűen működik. 2 pulcsiban csináltam végig a telet, viszont rengeteg helyen jártam abban a két pulcsiban.

Kb. negyedévente spa-ba megyünk az egyik barátnőmmel család nélkül és a férjem örül, hogy jól érzem magam, őszintén.

A fórumindító által felvázolt probléma teljességgel elképzelhetetlen számomra, én biztosan nem tudnék úgy élni.

91. Zsófi2014 (válaszként erre: 90. - M0ncsa)
2016. márc. 18. 09:39
Az biztos! Az enyém tökéletlen sajnos, de azért nem cserélnem le! ;)
90. M0ncsa (válaszként erre: 87. - Zsófi2014)
2016. márc. 18. 08:56
Az enyem is tokeletes. Lehet, hogy a tied a tokeletlen? :p
2016. márc. 17. 22:39
Bocs megint ramentettem! Szoval el is koltoztetnek babastol,ugy h ratok sem talal!Segitenek talpraallni,munkat keresni,stb. Ingyenesen hivhato a krizisvonal szama,ami bantalmazott noknek szol fe ajanlom a NANE egyesulet Miert marad? c. Olvasmanyat is,keress ra a google ban h miert marad? Kidobja majd s olvasd el! Aztan olvasd el a tarsfuggo szemelyiseget is a neten s rajossz h a parod beteg! Esetleg a papaja hasonloan bant az anyjaval,gondolom elvaltak? Ezt latta otthon ez a termeszetes,hat nem! Csak gondolj a te gyerekedre! Szeretned h bantsak,vagy o bantalmazzon? A szuleid nagyid mit szol ehhez a bantalmazadhoz? Tufjak egyaltalan? Csak jelzem: az emberNEM fog megvaltozni,mert agressziv szemelyiseg!Varhatsz te barmire,de nem o a herceg es attol h gyerek van meg nem kell egyuttmaradni,mert az a gyereknek nem jo!!!!! Pakolj es szabj felteteleket,ha ugy sem jo,pakolj orokre a krizisvonal segit elkoltozni! Tedd meg a gyerekert,magadert!!!! Meglatod konyorog majd a joember,de kutyabol nem lesz szalonna!!!!!
88. 4ec6f85a15 (válaszként erre: 81. - Mazsinka)
2016. márc. 17. 22:27
Amint irtam,1 alkalmas gyerek volt,az evek soran sokszor kitertem a dolog elol,de aznap nem volt mire fogni,hogy miert nem lehet,iskolaban volt a gyerek,mi meg otthon,egesz nap nem tudsz nemet mondani!Ha megteszed azt mondja van valakid? Inkabb engedsz,csak ne gondoljon faszsagot,gyorsan tul vagyok rajta,aztan egy idore megint beken hagy! Szoval mint azt is mondtam voltak jo napok is,amikor jozan,akkor egy kezesbarany,segit,sut-foz,takarit,barkacsol stb. De mikor ital kozelebe kerul...Ugy jellemeznem,mint egy kettos szemelyisegu paranoias skizofrent,mintha egy mssik ember lenne! Magam sem tudtam kiigazodni sokaig rajta,hogy ez most mi? Szoval epp azon kezdtem gondolkodni,h milyen jo lenne meg egy kislany,mivel elsore is azt vartam,de fiam lett,akkor meg nem tudtam miert,de sajnos kedves Ori90,majd kesobb tapasztalod te is! A sors azert adott fiut,h sajnos csunya dolog,de megvedjen az apjaval szemben! Gondolom neked is ezert lett fiad,s nem lanyod,majd meglatod! Nekem a fiam elott 1 evvel lett volna egy babam tole,de akkor ugy alltunk,h nem tarthattuk meg,o lany lett volna,talan ezert buntet minket egymassal a sors! Szoval akkor azt mondtam soha tobbet nem teszek ilyet,aki meg akar szuletni az jon! Mivel ritkan voltunk egyutt,kb 2-3 havonta,igy azt mondtam minek szedjem a gyogyszert,s kltsek a semmire? Akkoriban mar a fiu is kezdett nagy lenni es erezte a draga,ha nem vesz vissza magabol,akkor ugrik a csalad,hisz a gyerek mar egyedul is latogathatja,igy kezdett jol viselkedni,na de aztan en is gondoltam jo lenne megis egy lany,csak gari nem volt ra,h az lesz,meg ugyis szultem volna meg egyet,akkor miert mastol tegyem,jobban szeretem,ha a tesok egy alombol vannak,ugyis a noe a gond! De igazabol erveket allitottam fel ellene es mellette,h most mar van eletem,elmehetek egyedul 40 percet futni,szegeny gyerekmek nem kell mellettem bicikliznie ha az apja otthon van,csak mert en sportolnek,mert ha nem volt otthon en nem hagytam egyedul a fiut! Jonnie kellett velem,mert ennyi nekem is jart mar akkor,!Tehat gondoltam milyen jo,h most mar lassan lehet eletem miert kezdenem elolrol a pelenkatol,megint 10 ev borton,de ugy voltam vele,34 evesen,h nem leszek mar fiatalabb,egy gyereket meg akarok,most azonnal mashoz mem tudok hozzamenni,eltartana megint egy darabig mire ezt lezarnam a masikat kitapasztalnam es ha az is hulye,csak az en idom vesztegetem,igy vegul is megis amellett dontottem,h jo lenne,de neki nem szulok! Aztan jott az az egy nap amikor a fonokom hazakuldott mivel tul sok tuloram volt es a kislanyom megoldotta a hezitalasom egy csapasra! Nem bantam meg,o egy gyerek,az en gyerekem,az h az apja dilis,arrol o nem tehet,az apjat ki tudom en zarni az eletembol,de nem a gyerekem fogom kizarni amiatt,mert en rosszul dontottem! A sors ha igy rendelte,h neki pont akkor meg kellett gogannia az nem lehet veletlen! Annyi szeretet van benne,amit sehol sem lattam,sir,ha sirni lat,pedig ilyen ritkan van! Kerdezi szomoru vagy? Megolel,puszil,simogat!A draganak mondtam mar,h te csak egy papir vagy amin konnyen lehet segiteni,de a csaladom az vér,amin senki nem valtoztathat!!!! Sajnod az ember ha szeretethianyos,csinal maganak szeretetet,megpedig kis apro lenyek formajaban,amik egesz eleteben korbeveszik FELTETEL nelkuli szeretettel! A kerdesetekre ez a valasz! A topikinditit ne bantsatok,mert tudom mit erez es meg nagyon sokaig nem fog lepni es ezt tudja a parja is,ezert tesz meg vele mindent amit lehet,mert tudja nincs hova mennie! A gyerekre nagyon rossz fogni,neki csak az lesz rossz,ha azt latja h azok akiket o szeret bantjak egymast!!!olyan tores lesz benne,h soha nem hozod helyre,ha azt latja h az anyukajat bantjak es ezt az apja teszi!akkor mit varjon masoktol? Mindenkinek erzekeny pont az anyja!gondold el mit el at! Mikor 6 eves lesz majd sirni fog s megkerded mi baja,azt feleli majd mindketten rosszak vagytok,mas szuloket akarok! Te ezen beraghatsz,de gondold at milyen neki hallgatni azt ahogy veled bannak es gyerekkent nem tehetsz semmit! Egy zatkozott csendes gyereked lesz,aki soha nem beszel majd az erzelmeirol,h ot mi bantjacsak elfogadja ami van,egy darabig! 8 eves lesz,amikor eloszor kozetek mer allni,igaz ugy fog remegn,mint a kocsonya,de megteszi,erted,az anyjaert!Akit neked,nektek kellene megvedeni,nem forditva!Szegyen,ugye? Olyan dolgokat fog otthon tapasztalni,amit soha nem kellene meg csak hallania sem,mert az a normalis,nem ez! Egy rettego,anyjat felto szorongo gyerek valik belole,aki nem mer majd sehova sem menni jo szivvel,nehogy addig otthon veled tortenjen vmi! Ha veszekedtek nem mer majd elaludni,a szobajabol gyakran kijon,pl viz ivaswc urugyen,h megnezze nincs-e meg baj veled! 12 eves lesz amikor eloszor mer rendort hivni az apjara es ezt tobbszor is meg gogja tenni,ha ugy erzi o mar keves megvedeni,vagy fel! Ezt a sorsot szanod a pici gyerekednek???? Tudom nem hiszed,meg majd lesz valami,majd valtozik hat nem fog!Egyre rosszabb lesz,elviselhetetlen felelemben fogsz elni es csak kerulgetitek majd egymast a lakasban,orulsz ha nincs otthon! Na ez az ami nem minta a gyereknek,szulol attol lehettek h nem eltek egyutt es a gyerek CSAK akkor boldig,ha azt latja,h nyugalom biztonsag,harmonia,szeretet veszi korul!Ha eten kivul mast lataz mar nem jo neki es ezert TE FELELSZ! Ne tegyel ra akkora terhet h neki kelljen megvedenie a sajat apjatol,mert abbol nagy baj lesz!Ha te nem tudod fellnottkent magaf megvedeni hogyan varhatnad ezt egy gyerektol,meg ha nem varod is,ugy erzi neki tennie kell valamit es ha tehetetlen vegleg osszetorod, ugye szeretned boldognak latni a gyereked? Es magad? Miert ezt a sorsot szanod magatoknak? Ha beletorodsz,elfogadod! Senki nem segit rajtaf,vsak te!Az elso lepes a legnehezebb,de utana mar minden konnyebb!Ha azt akarod,h az legyen ami neked jo,akkor pakolj ossze es menj,van krizisvonal,mivel melod nincs
87. Zsófi2014 (válaszként erre: 83. - Lusza)
2016. márc. 17. 21:25
Úgy látom ennek a témának Te lettél a szakertoje ugyhogy nem vitaznek Veled. Hulyekkel amugy sem szoktam. Orulok, hogy neked tökéletes ferjed van, kifogtad az egyetlen a Foldon. Szevasztok!
86. lusza (válaszként erre: 85. - Ori90)
2016. márc. 17. 21:09

Te úgy gondolod, hogy életed végéig otthon fogsz ülni egy kisgyerekkel? :) Már csak azért sem lesz így, mert ő növekedik. :)


Ha úgy érzed, hogy a párod mellett soha nem mehetsz majd el tanulni, szórakozni, soha nem lesznek barátaid, négy fal közé leszel zárva, akkor gondolkodj el azon, hogy ilyen életet szeretnél-e.


Én a helyedben nagy energiát fektetnék a munkakeresésbe, hogy ne legyél kiszolgáltatott, sem fillér nélkül, próbálnék nyelvtanulásra koncentrálni. Ha pedig már közösségbe megy a pici, elkezdhetsz tanulni.

85. Ori90 (válaszként erre: 84. - Lusza)
2016. márc. 17. 20:37
Mindenki igyekszik.A változtatásról meg csak beszélni könnyű,főleg egy ilyen helyzetben.Se a hátterem,se az előrelátható jövőm nem olyan,hogy fejest ugorhatnék valamibe.Plusz még él bennem a családi összhang képe,az,amilyen akkor volt,amikor még nem született meg a fiam.A stressz mindenkire másképp hat.Próbálom ezt hinni,de közben meg tudom,hogy igazatok van.De akarhatom én a szép új életet,ha nem látom az utat.Köszönöm a sok történetet és tanácsot.Biztos,hogy végig fogom gondolni,és próbálom magamra vetítve is elképzelni.Talán okulok,ha meg nem,magamra vessek nem? :/
84. lusza (válaszként erre: 77. - Ori90)
2016. márc. 17. 19:41
Próbáld magad összeszedni, mert sokan vannak kisgyerekkel, kevés alvással, kevés szabadidővel. Nem maradsz így, és nem kell úgy megélni, hogy tehetetlen vagy. Gondold át, hogy mitől éreznéd jobban magad, min változtatnál, és csináld úgy. :)
83. lusza (válaszként erre: 79. - Zsófi2014)
2016. márc. 17. 19:29

Nem értem, mit hisztériázol, te írtad ezeket:


"Nekem neha beszol a ferjem , ha epp magammal torodok, de nem erdekel!"

"A ferjem vergodese meg leginkabb neki rossz, nem nekem."


Lehet, hogy a te házasságodban normális, hogy beszól, amikor épp magaddal foglalkozol, szerintem meg senki házasságában nem normális ez. Kivéve, ha a nő szarik a gyerekekre, a férjére, akkor érthető, ha beszól.


Én sem szólnék be a páromnak azért, mert éppen nem dolgozik, nem a gyerekekkel foglalkozik, vagy nem velem, hanem például lazít, barátokkal van stb. És fordítva sem. Nem is értem, egyeseknél hogy jön ez elő "beszólásként".

82. Csipkerózsika (válaszként erre: 81. - Mazsinka)
2016. márc. 17. 19:03
:l Jogos.
81. Mazsinka (válaszként erre: 74. - 4ec6f85a15)
2016. márc. 17. 18:52
Sajnálom, ami veled történt, de lenne egy kérdésem: mi a fenének született meg a második gyerek két éve ettől az embertől, ha előtte 18 évig tűrted a f.szságait?
80. Csipkerózsika (válaszként erre: 77. - Ori90)
2016. márc. 17. 18:10

Erőt kellene gyűjtened, aztán lelépni. Mit sajnálsz otthagyni, egy bántalmazó férfit? Azzal nem vagy kisegítve, annál szálegyedül is sokkal jobb lenni. Énrám csak egyszer emelne kezet bárki, többet nem látna, az biztos.

Az a gáz, hogy épp most cseszed el az életedet és még látod is, tisztában is vagy vele. Ezért írta valaki, hogy nem sajnál.

Olyan vagy, mint az, akinek az élet megrugdossa a bokáját és ő leül és nézi és kesereg. NEM lesz SENKI, aki ebből a szarból kihúzna, egyedül kell kimásznod belőle, elvégre bele is egyedül másztál. És nem pislogni meg sajnálkozni kell, hanem fel kell venni a kesztyűt... Hát nincs benned egy csepp büszkeség sem? Erre vagy jó? Rabszolgának, ágyasnak meg boxzsáknak?! Gondolkodj már! Milyen párkapcsolati mintát mutattok így a fiadnak? Ha már most bántalmaz a párod, a gyereked ebbe fog felnőni. Azt fogja gondolni, hogy a nő nem ember és nem érdemel tiszteletet. Pont úgy fog majd bánni a nőkkel, ahogy a "párod" veled, ha nem változtatsz valamin, de gyorsan...

79. Zsófi2014 (válaszként erre: 66. - Lusza)
2016. márc. 17. 17:17

Te ki a fene vagy?? Eloszor is, nem kértem tanácsot, válaszoltam egy kérdésre. Másrészt engem támogat a ferjem mindenben, de szenved, ha a gyerekekkel egyedül marad, nem tud mit kezdeni velük. Van ilyen.Lehet, hogy a Te ferjed (ha van) egy fantasztikus ember és egész nap a kedved lesi, na az én ferjem ilyen nyafogos néha.Ezentúl lehet, hogy többet jarok kormoshoz és fodrászhoz , mint te. Másrészt assszem kicsit összekeverték a forumnyitoval.Engem meg soha nem kértek számon, hogy miért nem a hazimunkaval torodok. Egyszerűen az én ferjecskem szenved a kolkoktol. Amit még is ertek. En is szenvedek néha tőlük, hisz akinek van ekkora (1 és 2,5 eves ) gyereke az tudja milyen..nincs megállás. Csak én csendben teszem a dolgom akkor is, ha leginkább megszűnni lenne kedvem.Ez a különbség a férfiak és nők közt! :D

Egyébként van olyan házasság ahol nem szólnak be neha egymásnak?? Marmint a Tieden kivul!? :D

Engem soha, senki nem fog korlatozni semmiben, akkor én ki is lépnek abból a házasságbol. Elég emancipalt vagyok..

Remelem kimerítő választ kaptál a hulye kérdésedre.

78. túrógombócka (válaszként erre: 77. - Ori90)
2016. márc. 17. 14:57

a hajadat tépte? karmolás?

menekülj tőle. akár a szüleidhez, hátha segítenének ilyen esetben.

77. Ori90
2016. márc. 17. 14:45

Kedves Dorian1!

Köszönöm a történetet.Azt hiszem,most komolyan meggondolom,de igen,az van,amit írtál.A gyerek apja,még bízok(belül tudom,minek is..?),de még kell egy kis idő,hogy eldöntsem.Velem is előfordult,hogy a hajam tépte a gyerek előtt,sőt az arcomon viselem a karmolásnyomot,amit a legutóbbi után hagyott...Én nem vagyok normális..Ezt így leírva látni különben sokkal rosszabb,mint ahogy az ember megéli ezt.Persze ez olyan dolog,ha valaki tanácsot kérne tőlem ebben a témában,minden habozás nélkül ugyanezeket mondanám neki.Menekülj!De én valahogy nem tudok.Nekem nem volt családom.A dédimamám nevelt fel,amíg tudott.A szüleimmel nincs szoros kapcsolatom(személy szerint,a babához persze jönnek,segítenek cipőben),ezért én azt szerettem volna mindenáron,hogy teljes családot adhassak a fiamnak.Kezdem felfogni,hogy ez bármi áron nem adható meg.Ő sem lesz boldog,ha én nem vagyok...Gondolom.Amúgy valaki írta,hogy nem sajnál.Nem azért írtam,hogy bárki sajnáljon.Totál el voltam keseredve,nincs kihez fordulnom.Jó tanács,kis biztatás kellett volna.Egy lökés,ami bárhogy várom,nem jön.Mindig visszalépek,nem akarom elhagyni,pedig el kéne.Lehet,úgy járok,mint te,még ha most elolvashattam is,ami még rám vár ebben a kapcsolatban.Az ember mindig bízik és csak akkor hagyja abba,ha már az utolsó csepp is kicsordult abból a pohárból.Amúgy a fiam naponta csak 1 órát alszik,plusz este 10-kor lefekszik,de addigra hulla vagyok,szóval nekem nincs napközben 2-3 órám,a fórumot meg úgy nézegetem,hogy a gyerek közbe rajtam ugrál...Most is.Nem vágyom szánalomra,szóval félreértés ne essék,de mikor az ember körül nincsenek barátok,pont azért,amit Dorian1 is leírt,plusz nem is ismerek itt még szinte senkit,mert nem járogattam el..hova?Minek?Kihez?...és persze hogyan...Hol keressen végső soron az ember vigaszt,mikor a párjában nem talál,társasága meg nincs?Csak megnyugvást szerettem volna,vagy csak valakit,aki "meghallgat" és elolvassa...Tudom,más is van így,sőt,van,akinek rosszabb....Nem akarok panaszkodni.Most épp jó kedvem van...

2016. márc. 17. 13:33

Nem számít, hogy mit hisz. Sem az, hogy mit mond. Te már rengeteget bizonyítottál, nagyszerű feleség, anya vagy és még le is diplomáztál közben, pedig nem segített. Talán itt lenne az ideje, hogy egy ilyen lelki terrorista véleményét teljesen figyelmen kívül hagyd. Abszolút nem számít, mit mond. Meg sem kell hallgatnod. Te úgyis tudod az igazságot, mindenről.

Azt úgyis hiába várnád, hogy ő azt elismerje, sosem fogja. Csak tippelek, de úgy sejtem, olyan emberekből lesz a családban ilyen "Hitlerpalánta", akik az életben nem igazán tudnak érvényesülni, mert nincs meg a tehetségük vagy a kitartásuk, illetve sehol semmiben nincs igazán hatalmuk, ezért otthon zsarnokoskodnak a család felett...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook