Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyaként izgalmas nő és társ maradni fórum

Anyaként izgalmas nő és társ maradni (beszélgetős fórum)


9. 274c9996b8 (válaszként erre: 5. - Ec63a7fc29)
2010. nov. 3. 12:51

Ezzel kb minden anya igy van , volt es lessz !

Nagyon nagy a megterheles a nökre ,anyakra szerintem.

2008. okt. 30. 12:35

igazából tök nehéz..a nőknek igénye van arra,hogy csinos legyen,adjon magára..mert tényleg ezt nézik meg először egy nőn,és alakítanak véleményt..

nehéz a gyerekkel otthon lenni,egy új szerepbe,mellette rendet,tisztaságot tartani,ennivalóval várni az apát,és még rengeteg dolog van,amit meg kell tenni..én nem kértem segítséget terhesen sem,és szülés után sem,mert utána ugyanúgy nekem kell megcsinálnom mindent,egyedül!

ez egy ördögi kör,aminek sosincs vége,és a nők cipelhetik életük végéig ezeket a dolgokat..nehéz..szerintem ha van hobbink,azt kell időnként tenni.baba nélkül,csak magunkban.

2008. okt. 29. 18:31

Én is sokat gondolokodok ezeken, hogyan megoldható...

Pedig még csak 3 hónapos a kisfiam.

Szóval kíváncsian várom a tapasztalatokat én is.

Az időbeosztással vannak nagy gondjaim, de addig már eljutottam, hogy napi fél órám általában jut "magamra" ami egyelőre az internetben merül ki, már ez is kikapcsolja kicsit az agyam.

6. Ndia (válaszként erre: 1. - Lucus)
2008. okt. 29. 11:45
Nehéz, és kimeríthetetlen témát indítottál. Nagyon ügyesen kell beosztani az időt. Minden napra legyen legalább egy óra, amit magaddal foglalkozol. Akár egy forró fürdő, arcpakolás, akármi. Főzést meg kell próbálni hétköznapokon le -egyszerüsíteni,gyorsan elkészíthető kajákra.Nagyobb gyereket be kell vonni néha segíteni, kicsit rá kell szoktatni hogy néha járókában eljátszon egyedül.Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2008. okt. 8. 00:06

Hm.


Anya, szerető, szakács, cukrász, takarítónő, stb... mindezt kiválóan, s egyszerre???


Nekem nem megy.

Hol ebben, hol abban vagyok jobb.


...s van, amiben rém béna vagyok.:((

2008. ápr. 26. 13:55

sziasztok

Mayka kitartást. nekem egy kislányom (a következő babűt jövőre tervezzük) van de néha ő is úgy le tud fárasztani nap végére:-)

Lucus nálunk az a helyzet röviden, hogy nagyszülői segítség ritkán van, így még nehezebb megoldani a dolgokat, de nem lehetetlen.

szerintem fontos a közös családi program, ha más nem egy közös séta, kirándulás.

az is fontos hogy kettesben is tudj kimozdulni pároddal, ami nálunk sajnos elég ritka:-( de ha este elalszik manó és van energiánk akkor beszélgetünk, kártyázunk, borozgatunk, a lényeg hogy kettesben is legyetek.

most hogy kicsit nagyobb a lányom, rá tudom bízni apjára, így egyedül is (gyerek nélkül) is ki tudok otthonról mozdulni, pl. fodrász, kozmetikus.

nekem sokat segített szülés után a sok séta, friss levegő, és igyrkszem nem elhanyagolni magam, bizots ti is sok olyan anyukát láttatok akik...

3. a5e77950a3 (válaszként erre: 2. - Zsuika)
2008. ápr. 26. 13:43
Sziasztok!Lehet,hogy mégis lesznek hűdebonyolult helyzetek.Mi idén leszünk 9 éves házasok 2 gyerekünk van ,a kisebbik 2 éves múlt.Rettentő eleven,teljesen lefáraszt nap végére a mai napig is,ha beteg akkor még rosszabb a helyzet.Folyton hisztizik ,éjszaka nem alszik stb.A férjem este 6 után ér haza,akkor lenne időnk egy kicsit beszélgetni ,vagy együtt lenni stb,de általában ő is fáradtan jön haza eszik fürdik gépezik egy kicsit aztán már éjszaka van.Most szeretnénk egy 3. babát,de vagy én vagyok holt fáradt vagy ő.Nem egyszerű az élet.....
2. zsuika (válaszként erre: 1. - Lucus)
2008. ápr. 26. 12:38

Szia!


A kérdés engem is foglalkoztat...még van néhány hét a babó születéséig, de ezeken a dolgokon én is szoktam gondolkodni!

Reméljük azért nem lesz olyan "hűdebonyolult", hiszen a régi énünk is megmarad, csak közben társul hozzá egy új szerep!


Nagyon gyönyürű a kislánykád, gratulálok hozzá!

És ahogy elnézlek, szerintem hipphopp regenerálódtál a szülés után, úgyhogy szerintem nincs félnivalód! ;-))

2008. ápr. 23. 18:02

Sziasztok,


Azért nyitom ezt a topikot, mert anya szerepben is szeretném megőrizni önmagamat, mind a magam, mind a társam számára. Ezzel kapcsolatban kérem, hogy osszátok meg velem a gondolataitokat.


Hogyan lehet könnyedén megélni az anyaságot?

Hogyan maradhatunk gondolkodó, a külvilgra nyitott, szexuálisan vonzó tásak?

Hogyanhangoljuk össze az anya és a feleség zserepet?

Mit tehetünk családunk és önmagunk boldogsága ügyében?

Hogyan oldjuk meg esetleges gondjainkat?


Olyan hétköznapi dolgokra, tevékenységekre, pillanatokra vagyok kíváncsi, ami Nálatok a harmóniát jelenti.


Várom a hozzászólásaitokat!


Köszi_

Lucus

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook