Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyák napi műsor! Segítség! fórum

Anyák napi műsor! Segítség! (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 14. 13:13
Mi lett a műsorral?
23. alfoldi13 (válaszként erre: 19. - Mohonc)
2009. márc. 30. 15:45

igazad van...

egy egy szép zenedarab aki tud valamit épp a sulianyagok is jók és akor egy egy szép gondolatpéldául az anya és a szülő novella ha ilyen nagyokat igazitasz... de kovácskati szája énekari előadásból is gyönyörű...

22. mohonc
2009. márc. 30. 15:44

Azért szép példát mutatunk nekik mi, felnőttek úgy országosan.

Sajna a jó példa kevés, és nem olyan izgalmas, mint a rossz.

21. c42aaaac41 (válaszként erre: 20. - Mohonc)
2009. márc. 30. 15:27
Hol rontottuk el?Én nem szeretném,ha a fiam is így élne!
20. mohonc (válaszként erre: 18. - C42aaaac41)
2009. márc. 30. 15:18

Én valahol nagyon sajnálom őket. Céltalanok és nagyon kevesüknek van valami terve, és még kevesebb képes ezért tenni is.

Egyébként tényleg félelmetesek, mint "jövő".

19. mohonc (válaszként erre: 17. - Alfoldi13)
2009. márc. 30. 15:15
Az a helyzet, hogy 14 évesek. Nadányi Zoltán már necces, de kösz.
2009. márc. 30. 12:02

tragikus,hogy ezek a kallódó fiatalok a jövő nemzedéke!Lesz ezekből ember valaha?!

nem irigyellek,mint tanárt!

2009. márc. 30. 08:57

nadányi Zoltán Anyu verse...

ének pedig nagyon sok van a neten is...

mindig akad nálad néhány fénykép...

mama...

édes jó anyánk érted mondunk hő imát...

azt gondolom ha időd engedi két napon át olvashatod az erre való dolgokat és hallgathatod...

16. mohonc (válaszként erre: 15. - Vaczila)
2009. márc. 30. 08:33

Kösz. Én nagyoknak valót nem találtam. Megköszönném, ha írnál konkrétumot is.


Bár, lehet, hogy leteszek róla, mert az előző héten kicsit nagyon kiakasztottak. (lógás, részegség, szex a buszmegállóban....) - ide anyáknapja??? Az én energiáim is végesek. El vagyok keseredve!

2009. márc. 30. 07:14
A neten rengeteg verset és jeleneteket is találsz. Ha meg nem szeretnek énekelni, be lehet iktatni valamilyen zenét, az is nagyon sok letölthető, esetleg arra valamilyen mozgást. Csak azért nem írok konkrét ötleteket, mert én az ovis korosztálynak szoktam műsort összeállítani, de nagyoknak való is rengeteg van.
14. mohonc
2009. márc. 20. 05:35
Persze, hogy szeretik, csak nem tudják/nem akarják kimutatni. Mert az olyan "ciki".
13. c42aaaac41 (válaszként erre: 10. - Mohonc)
2009. márc. 19. 19:06
Azért csak szeretik az anyjukat!? Meg kell kérdezni őket,hogy ők mit adnának szívesen a pénzen kívül.Talán ha a véleményüket kéred,akkor könnyebben rá tudod vezetni őket erre az egész dologra!
12. Manhattan22 (válaszként erre: 11. - Manhattan22)
2009. márc. 19. 18:13
*mond, bocsi...
2009. márc. 19. 18:11

Esetleg, irass bveluk fogalmazast az edesanyjukrol...Kinek, mit jelent, mit mondd el rola...Felolvashatjak. Igen tanulsagos lenne...:)

A terites, kaja keszites jo otlet, nemtom, szendvicsre, teara, vagy sutire gondoltal-e...Virag mindenkepp legyen:) Ha cserepes, az kulon jo, ha gondozzak, sokaig megvan:)

10. mohonc (válaszként erre: 8. - Kandi)
2009. márc. 19. 18:05

Sajnos problémás egy csapat. Zöme a "lógok a haverokkal" szintjén van. Sajnos. Megspékelve agresszív beütésekkel, és túlfűtött szexuális viselkedéssel.

Szóval nem egy jólnevelt, mosolygós csapat, de mégis kezdeni kell velük valamit.

9. correct (válaszként erre: 7. - Mohonc)
2009. márc. 19. 17:59
Amíg a szülők kajolnak, nézhetik a műsort :D Mint egy bár :D ;)
2009. márc. 19. 17:57
Meg kell kérdezni őket mit csinálnak iskolán kívül. Egyik zenél, másik táncol, bűvészkedik... verset ír. Gondolom mindegyiknek van valami hobbyja, kedvenc időtöltése a "...lógok a haverokkal" -on kívül :)
2009. márc. 19. 17:57

Köszönöm!

Konkrét verseket vagy színdarabokat is szeretettel várok!

Janikovszky Éva jó ötlet.

Énekelni nem fognak, az tuti. :)

Én még arra gondoltam, hogy a gyerekekkel együtt készítenénk valami kaját, szépen megterítenénk és vendégül látnánk a szülőket.

2009. márc. 19. 17:49

Szia!

Nincs konkrét ötletem, de emlékszem rá mikor én általános iskolás voltam egyik évben (7.,8. osztályban) rendhagyó módon nem énekeltünk és verset mondtunk hanem tornabemutatót tartottunk (tesi tagozatos voltam). Emlékszem,hogy nagyon tetszett a szülőknek és elment a híre a városban.

5. correct (válaszként erre: 1. - Mohonc)
2009. márc. 19. 17:48

Egy színielőadás nagyon jó lenne!

Ahol eljátszani kell szerepeket! Nem feltétlenül konkrétan anyák napi téma, csak szórakoztató, és anyák napi téma meg a délután elején, és a végén :)

2009. márc. 19. 17:46

Szia!

Janikovszky Evanak van 2 konyve, az Orulj, hogy fiu, s az Orulj, hogy lany:) Felvaltva, fiuk-lanyok elmondhatnak:)) Zenenek meg mindenkeppen magnot (Cserhati Zsuzsa, Kovacs Kati, Katona Klari, Koncz Zsuzsa, de biztos van a NETen egy csomo...) vegyel be, szerintem...14 evesen olyan ciki volt enekelnem:DDD

2009. márc. 19. 17:45
Nyolcadikosak de ez az utolsó,hogy együtt szerepelhetnek!Szerintem egy szerepjáték versekkel és énekkel nem okoz gondot!
2. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - Mohonc)
2009. márc. 19. 17:45
Én még emlékszem a mi utsó (8.os)anyáknapjánkra.Minden csaj és anya bőgött.Nagyon megható volt...Keress valami jó kis verseket és azt adjátok elő de lazán.idézeteket regényekből,drámákból..Legyen egy kicsit színdarab jellege,és ezt még a gyerekek is élvezni fogják.Csak hagyjátok el a sztenderd verseket és énekeket!Annyi szépség van a világirodalomban.Kerestess a gyerekekkel olyat ami nekik tetszik!Nem lesz átlagos az biztos!
2009. márc. 19. 17:40

Felsőbb utasításra 14 éves, 8-os osztállyal anyák napi műsort/délutánt kell szerveznem.

Szerintem kinőttek belőle, de valamit muszáj kitalálnom. Szeretnék valami hozzájuk illőt.

Van valakinek épkézláb ötlete?

Kösz! Kösz! Kösz! Kösz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook