Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyagi, és hagyománybeli különbségek. Tönkreteheti a kapcsolatot? fórum

Anyagi, és hagyománybeli különbségek. Tönkreteheti a kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. júl. 17. 23:07

Most úgy konkrétan mire is gondolsz??

2010-et írunk. Ma már szinte képtelen dolog lenne, ha a hagyományok, - na jó, az még talán :) - de ha a pénz, és az anyagi szint, az életmód különbsége egy pár közé állhatna.

Természetesen minden csak rajtatok áll, hiszen ha Ti nem hagyjátok, hogy mindez szétválasszon benneteket, akkor nem is fog :D


Csöndesen megjegyezném, hogy az én kicsiny falumban is voltak hagyományból fakadó elvárások.

Konkrétan mindenki NAGYON CSÚNYÁN nézett arra a leányra, aki más falu, esetleg város fiát választotta magának társul. Mert hiszen itt is akad épp elég szép szál legény ... - ez volt a szöveg.

Ezzel ellentétben viszont ha a fiúk "idegen" leányzót vittek haza, annak egyenesen örültek, sőt, újongtak miatta az 'öregek', hogy bár gyengül, de mégis frissül a vérvonal :D


Szóval nyugi ... ezt sosem fogjuk megérteni ... de mindig tehetünk ellene :DDD

2010. júl. 17. 23:06
khmm.. beleolvastam egy régebben nyitott fórum témádba... így már más a leányzó fekvése:-((
4. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Reménytelen?)
2010. júl. 17. 23:05
Van esély. Azt kell megtudnod, neki mi a fontos. Mit értékel egy emberben. Ha a pénzt..felejtős. Ha nem az számára a fontos, akkor nem lesz(ezzel)gond.
2010. júl. 17. 23:05

valaki csinált egy ilyen topicot tavaly, érdemes lenne rákeresned.. sok okos fejtegetést olvastam ott...

de rövidre fogva: igen, el tudom képzelni.. nem a másik anyagi helyzetét szeretitek, hanem a lényét:-)

2010. júl. 17. 23:04

Na ne viccelj! Sose szabad valaminek véget vetni, csak mert valószínüleg nehéz lesz!

Annyi mindenen múlik, hogy jó lesz e egy kapcsolat! Bele kell vágni, aztán majd kisül valami!!!

2010. júl. 17. 23:01

Sziasztok!

A párom és én kb egy éve vagyunk együtt. Egyelőre nem írok részleteket. Én kis faluban élek, ahol ugye vannak hagyományok, elvárások, ő nagy városban, ahol szabadelvűség van. Az én szüleim, mint manapság szinte mindenki minimálbérből élnek, az ő szülei milliomosok. Hetente nyaralás stb. Szerintetek van esély arra, hogy normális közös életünk legyen? Vagy inkább felejtsem/felejtsük el az egészet? Segítsetek légyszíves!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook