Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyagi, és hagyománybeli különbségek. Tönkreteheti a kapcsolatot? fórum

Anyagi, és hagyománybeli különbségek. Tönkreteheti a kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
66. Totesz (válaszként erre: 63. - Reménytelen?)
2010. júl. 18. 00:03

Hát ne is hagyd,hogy ő keressen neked,azért ne...

Egyébként tényleg neked kell eldöntened,mi megpróbálunk segíteni,de a végső döntést neked kell meghozni.

Apropó!Mit szeretne a párod?

65. BayBanya (válaszként erre: 63. - Reménytelen?)
2010. júl. 18. 00:02

?????????????????????????????????????

Ezt most így teljesen komolyan???????

64. hemos
2010. júl. 18. 00:01
Hivatkoznék ismét saját 53-as hozzászólásomra!
63. reménytelen? (válaszként erre: 62. - Totesz)
2010. júl. 18. 00:01
Én is ajánlottam már neki elhiheted. De úgy érzem, hogy nem találna "megfelelőt". :(
62. Totesz (válaszként erre: 52. - Reménytelen?)
2010. júl. 18. 00:00

Mit tehetnél?

Ha kitagadna anyukád és tönkre menne a kapcsolatod?

Félsz,hogy egyedül maradsz a nagy világban?Én megértelek hidd el...

Hát nem is tudom mit gondoljak...szerinted ha anyukád csak azért kitagadna,mert össze bútorozol valakivel és ha egyedül maradnál akkor sem állna veled szóba.Hát akkor úgy fogalmazok elég kemény lenne anyukád döntése,nem?

Akkor miért is akarsz neki megfelelni?

Vagy lehet az lenne a legjobb,ha ő keresne neked egy társat??

61. BayBanya (válaszként erre: 60. - Reménytelen?)
2010. júl. 17. 23:59

Nem tudom.

Csak azt, hogy én megtettem.

2010. júl. 17. 23:58
Tehát akkor szerintetek le kellene lépnem?
59. BayBanya (válaszként erre: 57. - Hemos)
2010. júl. 17. 23:58

És persze hemos által írt része is maximálisan igaz a dolognak :DDD

Gondolom, Te is tapasztaltad :))) - mennyei :D

58. BayBanya (válaszként erre: 54. - Reménytelen?)
2010. júl. 17. 23:57

Ne mond nekem, hogy egy szakítás után nem lenne ott veled senki!!!

Egy barátnő, valami rokon ...

Hidd el, lenne segítség. De ha már eleve negatívan állsz hozzá ..........


(légy realista, de ne szkeptikus)

57. hemos (válaszként erre: 54. - Reménytelen?)
2010. júl. 17. 23:56
El se hiszed, milyen jó érzés lesz, ha végül egyedül maradsz és rájössz, hogy milyen ügyesen tudsz egyedül boldogulni! Olyan büszke leszel magadra, hogy most el se tudod képzelni!
56. reménytelen? (válaszként erre: 55. - Totesz)
2010. júl. 17. 23:55
Jaj, ha már az együtt élésig eljutnánk. De itt amint már korábban leírtam sokkal kisebb dolgokat sem szabad csinálni...
55. Totesz
2010. júl. 17. 23:54
Mellesleg neked kell együtt élned a választottaddal,nem anyukádnak.
54. reménytelen? (válaszként erre: 51. - BayBanya)
2010. júl. 17. 23:54
Akarom a kapcsolatot, de nem biztos, hogy mindig minden sikerül. És ha aztán a család is kitagad? Mi is szétmegyünk? Ott maradok a nagyvilágban egyedül...
53. hemos (válaszként erre: 47. - Reménytelen?)
2010. júl. 17. 23:53
El is hiszem, hogy így érzed! De csak egyszer kell meglépned a dolgot. Döntsd el mi legyen és lépj! Anyád felé hajlsz? szakíts a pasival és kész! Inkább a magad ura lennél! Költözzetek össze! Ennyi! Hidd el, pont ilyen egyszerű.
52. reménytelen? (válaszként erre: 49. - Totesz)
2010. júl. 17. 23:53
Igen kitagadna. Hogy tehetem, hogy beleszóljon? Szerinted mit tehetnék?
51. BayBanya (válaszként erre: 49. - Totesz)
2010. júl. 17. 23:52

Így is van ... :D

Neked kell lépned - feltéve, hogy szabad akarsz lenni! ??? - ami az egyik vaciláló válaszodat olvasva már kérdéses számomra.

Most akkor igazából akarod Te ezt a kapcsolatot, vagy szeretnéd, ha a kérdésben említett problémák valóban tönkretennék????

csak Te dönthetsz !!

50. Totesz (válaszként erre: 47. - Reménytelen?)
2010. júl. 17. 23:52

Magadnak felelj meg,ne mindig másnak.

Hemosnak igaza van,a kérdés adott,de valahol ott van a válasz is magadban.

49. Totesz (válaszként erre: 43. - Reménytelen?)
2010. júl. 17. 23:49

Ne haragudj,de akkor eléggé konzervatív anyukád,ráadásul csak 50 éves ahogy írtad,az enyém 60 éves,tehát ő is egy másik világban nőtt fel,és mérföldekre nem ilyen.

És mi az hogy bele halna? Ugyan már...kitagadna?

A te életed,hogy hagyhatod,hogy ennyire beleszóljon?

48. BayBanya (válaszként erre: 41. - Reménytelen?)
2010. júl. 17. 23:48

Tény, nem jártam fősulira, mert nem akartam.

De! Engem is megkíséreltek lekorlátozni az őseim.

Szerinted mi lett az eredménye?

A 19. szülinapom előtt 2 hónappal leléptem, és mentem a magam útján.

Azóta is azt teszem ...

Persze, számíthatok Rájuk - fél évig nem beszéltünk csupán - de a magam ura vagyok.

(hozzátenném még csöndben, hogy bár nem vagyok hülye, évet kellett ismételnem negyedikben a hiányzásaim miatt, tehát úgy érettségiztem, hogy nem otthon laktam ... Apám úgy is gondolta, hogy nem fog összejönni ... aztán megmutattam neki a bizonyítványomat :DDD)

47. reménytelen? (válaszként erre: 44. - Hemos)
2010. júl. 17. 23:47
Egyik nap elmennék a párommal, másnap igazad adok a családnak, aztán a következő nap pedig elmennék a világ végére, ahol nem ismernek, se a családnak nem szólni, sem a páromnak. Ott nem kellene megfelelni stb.
2010. júl. 17. 23:46

Igen, tönkre is teszi!

Popper Péter a négylábú asztal

[link]

45. reménytelen? (válaszként erre: 42. - Totesz)
2010. júl. 17. 23:46
Ilyenekkel nincs baj, mert ő mindenben próbálná a szüleim kedvét lesni, még akkor is, ha nem fekszik neki a dolog. Hátha könnyebben elfogadnák a kapcsolatunkat, vagy azt, hogy más a világ. Dehát reménytelen...
44. hemos
2010. júl. 17. 23:46
Általában mikor az emberek feltesznek egy kérdést tudat alatt már megfogalmazták a választ is, amit hallani akarnak! Valahol legbelül neked is megvan a válasz! Mit tennél szíved szerint?
43. reménytelen? (válaszként erre: 40. - BayBanya)
2010. júl. 17. 23:45
Na az én anyukám abba halna bele, ha együtt élnék valakivel. :) Az ő változásában nem bízok, mert egy éve próbálom "nevelni", sikertelenül.
42. Totesz (válaszként erre: 37. - Reménytelen?)
2010. júl. 17. 23:45

Például az ünnepekre,hogy nálatok hagyomány a karácsonykor a szentestét "kötelezően" együtt tölteni,meg végigjárni a rokonságot,vagy kötelező nyaralás családdal...én ilyesmikre gondoltam.

Tudod amiket ti mint család csináltok együtt,és esetleg a párodnak nem "fekszik" a dolog.

41. reménytelen? (válaszként erre: 39. - Hemos)
2010. júl. 17. 23:44
Végső elkeseredésemben fordultam hozzátok, mert fogalmam sincs, hogy mit tudnék tenni. Sokszor még abba is beleszól, hogy hányszor találkozunk hetente... És lassan ez a dolog felőröl...
40. BayBanya (válaszként erre: 33. - Totesz)
2010. júl. 17. 23:43

Én is ...

sokkal komplikáltabbra számítottam ...

ez - bocsáss meg - szimplán begyöpösödés, amit sajnos nekünk kell az őseinkből kinevelni ...

hidd el, idővel megszokja ám ... :) - az enyémek is megszokták :)

(bár ... öregapám nagyon meg akar már halni pár éve, de azzal tartom életben, hogy férjhez kell még adnia. Mire a válasz : Te már voltál férjnél! - ami persze nem igaz, csak 3 évig együtt éltem valakivel ... szóval ... megszokják :D )

39. hemos (válaszként erre: 36. - Reménytelen?)
2010. júl. 17. 23:42

Nem olyan biztos ám az! Egy unoka meglágyít ám egy kemény szívet! de ne szaladjunk előre!

Te mit gondolsz, akkor mit tudsz tenni?

38. Totesz (válaszként erre: 31. - Hemos)
2010. júl. 17. 23:41
Milyen igazad van.
37. reménytelen? (válaszként erre: 33. - Totesz)
2010. júl. 17. 23:41
Mikre gondoltál?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook