Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyagcsere típus, hormondominencia tapasztalatok fórum

Anyagcsere típus, hormondominencia tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11. Ani0601 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2018. okt. 4. 11:51

Én sem lepődtem meg az eredményen.

Végülis elég, ha az ember figyel a szervezetére és látja, h mi-milyen hatással van rá.

10. Ani0601 (válaszként erre: 9. - Jimm)
2018. okt. 4. 11:50

Kedves vagy, köszönjük.

Nem fogok elmenni ilyen 'vizsgálatra', egyenlőre csinálom a diétát, ahogy kitaláltam. Minél kevesebb cukor (bevallom a kávét nem tudom nélküle meginni, viszont azt nagyon szeretem) és fehér liszt.

Május óta -12 kg.

100 kg-ról indultam és kihagytam egy hónapot, mert megállt a fogyás. Egy hónapra feljebb vittem a kalória bevitelt, mivel csökkenteni már nem akartam.

9. jimm (válaszként erre: 6. - Ani0601)
2018. okt. 1. 21:56
Az orvosi előtt én is végeztem biológus szakot. Hidd el, semmi köze hozzá. Persze kicsit azért hitelesebb, mint a másik. Ez mind pénzlehúzás lányok. Ha kell, megkeresem nektek az eredeti angol kérdőívet, amit lekoppintottak. Töltsétek ki, aztán ha lesz időm, energiám, le tudok ülni gép elé, segítek INGYEN elindulni egy úton. Hisz szívesen segítek, de személyes találkozókra már nincs kapacitásom.
8. Guruljka (válaszként erre: 5. - Ani0601)
2018. okt. 1. 14:57

Én ráadásul magamtól is tudom, hogy szénhidrát típus vagyok. Nyilvánvaló volt már abból is, hogy sosem hiányzott, ha nem volt hús.

Az lepett volna meg, ha a teszt mást hoz ki.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Ani0601)
2018. okt. 1. 14:23
Na jó, de attól hogy leírok valamit... érted...
6. Ani0601 (válaszként erre: 3. - Jimm)
2018. okt. 1. 07:06

Igen, sokan vannak, akik tanácsadók, szakértők. Őket nem is tudtam soha komolyan venni.

Ennek is elég pénz-lehúzós szaga van, de ez elmélet tényleg jónak tűnik.

Pl a Boglárka azt írják, h biológus. Persze, ő attól nem orvos de mégis hitelesebbnek tűnik.

2018. okt. 1. 07:01

Kitöltöttem a kérdőívet kíváncsiságból. Fehérje típus jött ki eredménynek. Aztán volt a videós elemzés, ahol mondta a srác, h ez a teszt csak 60% pontos. Természetesen el kéne menni hozzájuk.

A srác elég unszimpatikus. A videót totál áthatja a marketing,nem éreztem úgy, hogy nekem szólna, ha értitek mire gondolok.

Boglárka amúgy szimpatikus lenne. Elvileg 25.000 egy ilyen mérés.

A Metodic komolyabbnak tűnik, de az drágább is.

2018. okt. 1. 01:48

[link]


Itt van pár vélemény.

3. jimm
2018. szept. 30. 06:09
Az alapötlet nem rossz, egy külföldi módszert koppintottak le. Kérdőív kitöltés van, emellett ha egy részletes orvosi vizsgálattal és egy jó anamnézis felvételével, testösszetétel meghatározásával ad egy orvos tanácsot, több értelme van, mint ennek a pénzlehúzásnak. Eleve a biorezonancia gépek sokba kerülnek, orvosi felhasználási lehetőségük megkérdőjelezhető. (Mondom ezt orvosként, epp természetgyógyász képzésre járok) Vannak még magukat edzőnek, táplálkozási tanácsadónak hirdető “senkik”, akik súlyos 10 ezrekért online tanácsot adnak. Mégis hogyan? Diagnózis feltétele, hogy megvizsgáljam az illetőt és részletesen kikérdezzem a korábbi kórtörténetéről. És eleve diagnózist orvos állíthat fel.... 10 éves gyakorlatom van életmód-tanácsadásban, én így csinálom.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Ani0601)
2018. szept. 30. 00:22

Én feliratkoztam a BodyWakes hírlevelére, de bármit írnak, mindig pénzösszeg a vége, még mielőtt konkrétumokat mondanának.

Most egy 3 órás videó megnyitási jogosultságáért kérnek kedvezményesen közel hatezret.

Még a legelején meg kellett volna néznem egyébként egy 20 perces videót, de nem bírtam végig, mert a pasas olyan feltűnően begyakorolt mozdulatokat használt, hogy ez idegesített.

Érdekelne engem is, ha lenne valami konkrétum, mert az alapötlet nem tűnik elsőre rossznak.

2018. szept. 29. 17:55

Nagyon kíváncsi lennék egy ilyen anyagcsere típus illetve hormondominencia mérésre.

Metodic, Bodywakes hírdet ilyet pl.

Hogy zajlik egy ilyen mérés?

Tapasztalatok?

Tényleg beválik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook