Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anya nem akarja fórum

Anya nem akarja (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
135. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 130. - 9536810fa1)
2011. dec. 20. 15:39
Ez csak rajtunk múlik!
134. adbefc7882 (válaszként erre: 133. - Sly7105)
2011. dec. 20. 13:01

Rendben, igazad van, mert a finomkodás tényleg nem egyenlő a tutyimutyisággal, ezt aláírom :)))

Lehet, nekem azért jó a szenvedély az ágyban, mert alapjáraton nagyon bújós, szeretgetős, cirógatós természetű vagyok pl: ha összebújva filmet nézünk. Vagy Ő már alszik, én még ébren vagyok, akkor cirógatom, simogatom :)

De az tuti, hogy a szexuális érintkezés nekem egyenlő a szenvedéllyel :O)

133. Sly7105 (válaszként erre: 132. - Adbefc7882)
2011. dec. 20. 12:37
Nem bizony, nem vagyunk egyformák. És ebben csak az a jó, ha megtalálod a hozzád hasonlót, aki ugyanígy gondolja, ugyanígy szereti. Azért én a finomkodást, cirogatást nem tartom egyenlőnek a tutyimutyisággal, de persze ez is nézőpont kérdése :) Van, amikor nagyon jó tud lenni a viharos, mindent elsöprő szenvedély, de vannak olyan időszakok, amikor az ember kicsit lassabb, finomabb érzelmekre, érzésekre vágyik. De már megbeszéltük..., nem vagyunk egyformák! :):)
132. adbefc7882 (válaszként erre: 131. - Sly7105)
2011. dec. 20. 12:00

Őszintén?

Hát, én nem erre lettem beállítva :D

Szeretem, ha lényegre törően, szenvedélyesen összebújunk és a Férjem is imádja. :)

Úgyhogy nem hiányzik.


A mindennapi életben meglehetősen sok romantikában van részem, kényeztet a Párom, sokszor összebújunk,úgy tv-zünk, vagy együtt főzünk, ilyenek. De amikor az "ágyjelenetre" kerül sor, sokkal többre értékelem a szenvedélyességet, mint a tutyimutyiságot :)

Hiába, nem vagyunk egyformák.

131. Sly7105 (válaszként erre: 128. - Adbefc7882)
2011. dec. 20. 11:56
"Hé"! és sosem hiányzik a romantika, a gyengédség? :)
130. 9536810fa1 (válaszként erre: 129. - 38c05a6ad0)
2011. dec. 20. 11:44
Nem, csupán a tisztességes normális férfiak (ha vannak ;)) általában kifogják a csapodár hölgyeket és fordítva... :) Milyen szép is lenne az élet, ha mindenki a saját értékeinek/értéktelenségeinek megfelelő párt választana. :))
129. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 108. - 9536810fa1)
2011. dec. 20. 11:42
Azért a nők se olyanok, vagy ez személyes tapasztalat.
2011. dec. 20. 09:10

Szia!

Elolvastam az egészét, a hozzászólásokkal együtt.

Egy mondat nagyon bántotta szemem, ez volt az:

'A nők nem szeretik a gyors szexet előjáték nélkül.'

Pff... Na ne általánosítsunk...

ÉN személy szerint rosszul vagyok az ilyen félóráig-óráig csak csókolózunk/simogatjuk/becézgetjük egymást,végeláthatatlan előjátéktól... És én eleinte pont emiatt nem akartam a férjemmel szexelni.. Aztán egy este egy ilyen tutyimutyi simogatós/előjátékos szex előtt kiakadtam és elmondtam, mire vágyom, azóta minden isteni, nem találnék nála jobb szeretőt sosem...

Szóval ebben a helyzetben azért nehéz tanácsot adni, mert nem ismerjük a feleséged habitusát, nem tudjuk, az életben visszafogott, vagy szenvedélyes-e.Talán egy picit errefelé is vizsgálódnod kellene.

2011. dec. 20. 06:02

Velem előfordult ilyen egy előző, 8 évig tartó kapcsolatomban. Nekem sem volt kedvem a szexhez. Utólag pontosan meg tudom nevezni az okait:

1. belefásultam a mindennapokba, unalmassá vált - és egy idő után már a virág nem volt elég, hogy feldobja. Belefáradtam a monotonitásba. Nem éreztem magam nőnek, csak egy embernek, aki éli a mindennapjait. A szoknyát lassan felváltotta a nadrág, és olyannyira mélabús lettem, hogy kerültem mindent, ami a nemiséggel kapcsolatos (valahogy túl komollyá váltam, holmi önfeledt hancúr nem fért össze az én komoly életemmel).

- a másik: - sajnálom leírni - de unalmassá vált a partnerem is. Mint férfi. Egyhangú volt, hogy minden mozdulatát ismerem, mindig tudtam, hogy éppen mi következik, és mérget mertem rá venni, hogy most már örökre az enyém. A szex is rutinná vált, minden a megszokott forgatókönyv szerint történt.

Aztán egyszer feljött egy nagyon kedves barátnőm.

Formás kis fenekén csak úgy feszült a nadrág. És mit láttam? A párom (az unalmas és örökre az enyém) zavarba jött, majd ügyetlenül megnézegette a szeme sarkából kedves vendégem idomait.

Abban a percben feléledt bennem a versenyszellem, az elvesztésétől való félelem, újra férfi lett a szememben, aki megnéz egy másik nőt is.

Onnantól megváltoztam. Ismét meg akartam hódítani (nem, mintha valóban szükség lett volna rá), de ez a változás kizökkentett.

Nem mondom, hogy taktikázz, mert veszélyes is lehet. Viszont a nőknél is létezik a kihívás öröme. Szóval fene tudja... Ha egy icipicit, csak éppenhogy nézelődsz, vagy sokat mosolyogsz az eladókra, a virágokat pedig ritkítod, és szóba sem hozod a szexet egy darabig, akkor lehet, hogy mindkettőtök életét feldobod végül. Vagy elég egy kis parfüm munkába menet, egy új ing, ilyesmi.

Nem biztos, hogy az egyértelmű, kitartó hódolat hozza meg az eredményt. Lehet, hogy Anya is örülne a kihívásnak. Újra tennie kellene valamit, újra küzdhetne, hogy meghódítson. És ez igencsak fel tudja dobni egy nő kedvét. :)

126. hte23
2011. dec. 19. 22:40

Én is igy voltam.

1. Stressz, depi, pajzsmirigy probléma.

2. Túlzott akarás, noszogatás nálam pont az ellenkezést váltotta ki

3. igaz, én már undorodtam tőle, csak szétraktam a lábam.

4. Semmi odafigyelés nem volt a részéről. Nem törődött velem, jó vagy rossz, nem érdekelte.. illetve megkérdezte, de nem is figyelt arra, én mit is szeretnék, nekem hogyan jó. A végén már nem is mondtam, illetve csak azt magamban: legyen már vége.


Különélünk, válunk. Sokáig azt hittem frigid vagyok. Kiderült hogy NEM. Csak nem ő az aki kell...

125. Ami. (válaszként erre: 124. - Zsurcika)
2011. dec. 19. 20:40
Reméljük a felesége is fogja!És lesz bátorsága megmutatni neki.Egyébként én azt csinálnám mielőtt megyek munkába elé tenném h olvasgasson,hogy utána legyen ideje gondolkozni a nőnek.És ha hazaér délután meg megkérdezni h neki mi a véleménye róla,esetleg valami megoldás nem e jutott eszébe,vagy mit tudna tenni érte.
124. Zsurcika (válaszként erre: 122. - Ami.)
2011. dec. 19. 20:23
Ebben egyet értek:))Végre valaki aki értékeli hogy egy férfi megmenteni akarja a házasságát!!
123. Zsurcika (válaszként erre: 116. - Sportsman)
2011. dec. 19. 20:21
Mi a párommal 32 éve nevezzük egy mást anyának meg apának, de e miatt még sosem volt gondunk a szexel.Más jellegű dolgok pl.munkahelyi probléma a ,fizikai fáradtság az eltudta venni a kedvet tőle kis időre.Javasolnám hogy keressetek fel egy pszichológust ő biztosan tud segíteni. Egy külső kapcsolat tutira tönkretenné az egész házasságot.Szép tőled hogy Te megmenteni akarod és nem mindjárt másikat keresni!Nektek szakemberi segítség kell nem mindenféle mese habbal.
122. Ami.
2011. dec. 19. 19:56
Ha én lennék a feleséged és meglátnám ezt a fórumot,tök odáig lennék h mindent próbálsz megtenni kettőnkért,és hiába tanácsolják h csalj meg,nem akarsz,mert szeretsz.Ezen után én tuti a karjaidba kötnék ki.Szerintem mutasd meg neki,nekem imponálna h ennyire meg akarod oldani a gondunkat,és nem akarsz elhagyni.Jót tenne neki,ha olvasná a véleményeket.
121. tücsimücsi (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2011. dec. 19. 19:21

A saját dolgaidat is ilyen könnyen intézed?

Ebben az esetben :Megoldáskeresés nuku, jöjjön egy harmadik?

120. c4de233d89 (válaszként erre: 116. - Sportsman)
2011. dec. 19. 19:17
a szerepeknek nincs köze ehhez, ha megvan a vágy akkor többféle szerep mellett az odaadó feleség szerepe is elfér...nincs senki aki meg/felrázhatná... barátnő, anyukája hogy nem lesz ennek jó vége és hogy te is ott vagy és vannak igényeid, vágyaid és megérdemled hogy figyeljen rád
119. Sly7105 (válaszként erre: 114. - Sportsman)
2011. dec. 19. 19:11
Persze, nincs ezzel semmi baj, ha így szoktátok meg. Ez tényleg két emberen múlik, és a megszólítás a legkevesebb, ami szerepet játszik... Mindazonáltal én sem szólítom a férjemet apának,ő sem anyának, de más egymásnak kitalált becenevekkel illetjük egymást, vagy akár név szerint is. De valóban nem ezen múlik.
118. Lhara (válaszként erre: 111. - C4de233d89)
2011. dec. 19. 16:15
Hááát... ez nagyon jó kérdés, mert aki még fiatalon kell hogy elgondolkozzon ezen, annak lehet, hogy tényleg sokat segít az, ha kiboncolgatjuk. Mi értelme... Nem is tudom. Lehet, hogy semmi, de lehet, hogy ez volt maga az életünk értelme. Az hogy nekünk ezt így kellett megélni... és megtettük. Egy biztos, nem volt unalmas élet.
2011. dec. 19. 15:53

Először ,mikor olvastam a fórumcímet, azt hittem, egy gyerek kér valamiben tanácsot:)

Az elejét elolvastam,hát...

Próbálj meg nőként,és nem anyaként ránézni,és éreztesd is vele!

116. sportsman (válaszként erre: 115. - 9536810fa1)
2011. dec. 19. 15:51

nyilvánvaló, ez ugyanígy megvan a másik oldalon is. probléma csak akkor van ha olyan dolog megy a másik rovására, amelynek visszafordíthatatlan kimenetele lehet. egyszerűen fogalmazva, valahol a prioritásokkal van gond... és talán a "nemakarással".

vagy nem tudom.

115. 9536810fa1 (válaszként erre: 114. - Sportsman)
2011. dec. 19. 15:36
... a Nő életében (is) szerepek vannak, az anya, a feleség, a testvér, a dolgozó nő, a háziasszony...stb. időnként valamelyik túl nagy szerepet kap valamelyik másik rovására... sajna... Ritka az a NŐ, aki mindet egyformán működtetni tudja.
114. sportsman (válaszként erre: 113. - Spinneli)
2011. dec. 19. 15:31

ezt a dolgot mar tisztáztuk az elején, hogy csak itt írtam "anyát", egyébként a nevén szólítom.

másrészről nem értem miért baj ha egy anyát anyának szólítanak, attól nem veszik el a nőiessége.

van 2 gyereke, tehát anya. mindamellet egy nagyon csinos nő. szerintem ezzel nincs semmi baj.

113. spinneli (válaszként erre: 1. - Sportsman)
2011. dec. 19. 15:13

első körben, lehet nem anyaként és apaként kéne definiálni egymást, hanem férfinak és nőnek.

Úristen...

112. Sly7105 (válaszként erre: 103. - C3f39fd03b)
2011. dec. 19. 15:08
Egyetértek! A nők abszolút érzelmi-lelki lények. Ott kell rendbe tenni mindent először, utána jöhet a viharos ágyjelenet :)
111. c4de233d89 (válaszként erre: 110. - Lhara)
2011. dec. 19. 14:35
ha ez a vége mi értelme volt?
110. Lhara (válaszként erre: 107. - 9536810fa1)
2011. dec. 19. 14:34
Na jaaaa! Az már igaz!!! Csak nem mindegy ki, milyen módon teszi. Miért felborítani, ami még csak inog. Ehhez az én jó uram ért jobban nálunk. Én a kitartást és a probléma megoldás békés formáit részesítem előnyben. Hidd el, tudom miről beszélek ennyi évi gyakorlat után. Állandóan ezen kellett dolgoznom a sok év alatt és csak most jutottam el odáig, hogy már-már feladom és én borítok, de rendesen. Evvan.
109. c3f39fd03b (válaszként erre: 104. - E383e52b5e)
2011. dec. 19. 13:52
Ez kb. cseberből vödörbe megoldás lenne..
108. 9536810fa1 (válaszként erre: 106. - 38c05a6ad0)
2011. dec. 19. 13:51

Ez így van... és sajnabajna az élet olyan amilyen, az ilyen férfiak szoktak úgy járni, hogy ha ő nem teszi meg, majd megteszi az asszony... :/

(bocsiiii, ez csak zárójeles akart lenni)

107. 9536810fa1 (válaszként erre: 105. - Lhara)
2011. dec. 19. 13:50
Múltkorában mintha még arról szólt volna a fáma, hogy meg kell adni a testnek, amit megkíván! ;)
106. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 96. - Sportsman)
2011. dec. 19. 13:49
Tíz évvel korábban se tetted volna meg, mert te ilyen vagy és ez így is jó.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook