Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anya lettem, hitted volna?! fórum

Anya lettem, hitted volna?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anya lettem, hitted volna?!

2011. máj. 4. 12:35
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat a történetemhez,nagyon aranyosak vagytok mind,most nem tudok neveket sorolni:-)De köszi tényleg!Én is hasonló jókat kivánok nektek és akinek a pocakban szintén van lakó azoknak viszont egy nagy kalappal:-)
2011. máj. 3. 10:17

gratula :)))

most biztos ki leszek osztva :), de akkor sem értem miért kaptál infúziót?miért kellett a dokinak kézzel-lábbal nyomnia kifelé azt a kis "gombócot"? olyan szépen bújt ő önállóan is kifelé :)

azért remélem a kistesó is könnyen, gyorsan és ügyesen bújik majd elő!

sok boldogságot mindkettejükhöz!

2011. máj. 3. 07:55

Jajj de cuki történet! Azért a vége csak nagyon jó lett!


GRATULÁLOK!

2011. máj. 2. 22:59
Gratula :-)
2011. máj. 2. 21:14
gratula :) mi kishugit várunk, 21 hónap lesz köztük, az enyém is másfél éves :)
2011. máj. 2. 21:08
Aranyos történet volt, jó egészséget kívánok az egész családnak! :)
2011. máj. 2. 20:31

Gratulálok a cikkhez, a cikkben szereplő kislurkónak és aki jelenleg még a hasadban gubbaszat!!!!!

Hát remélem, hogy hasonló sztorit írhatok én is, ha majd elhatároztuk magunkat a párommal. Ő 30évesen már apuka akar lenni, addig még két év van. Szóval, ha isten is úgy akarja, akkor jővőre már bele kezdhetünk a baba projektbe.

2011. máj. 2. 20:00
Gratulálok!:)
2011. máj. 2. 19:23

Gratulálok!!!

Az én Fiam is másfél éves lesz,mikor a kis

tesó érkezik. Pasiuralom :)))))

2011. máj. 2. 19:12
Egy Csöppség mindent megér! Legyetek boldogok!!
2011. máj. 2. 17:09
Ez nagyon szép történet volt, meg is könnyeztem! :)
2011. máj. 2. 16:45

Gratulálok, főleg, hogy te ezt könnyű szülésnek élted meg!

csak tudnám, hogy miért kaptál oxitocint. Az rontotta el az egészet. Attól lettek olyan fájásaid, attól múltak el a tolófájásoknál. Az azért nem a nagykönyvben megírt menet, hogy a doki nyomja ki a gyereket a hasunkból!

2011. máj. 2. 16:16
Nagyon jó volt olvasni, a sok szenvedés meghozta gyümölcsét. Köszönöm a történetet és sok boldogságot kívánok nektek! :)
2011. máj. 2. 16:08
Kitti lányom születéstörténete

Amíg az ember nem lesz maga is szülő, addig nem érzi át, mi az élete igazi értelme. Sodródni, szórakozni persze nagyon jó és kell is, amíg tehetjük. De van egy határ, amikor ez már kevés ahhoz, hogy teljes legyen az élet. Hölgyeim! Akkor kell férjhez menni és babát szülni!

Ugrás a teljes írásra: Anya lettem, hitted volna?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook