Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anya lettem :-) fórum

Anya lettem :-) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anya lettem :-)

2014. aug. 31. 09:52
Sziasztok. Látom sajnos bele tudnak kötni egy szép szülés élménybe... hát erre emlékszem mert ilyen volt! Nagyon sajnálom azt aki nehezen szül de! van ilyen is. Mi az h akik már szültünk? 19. ik hozzászólás? Én is szültem vagy ez mert gyors könnyű volt nem szülés???? A kedves hozzászólásokat köszönöm! Burkot azért repesztettek hogy még aznap beinduljanak a fájások. itt szokás :-)
2014. ápr. 26. 18:34
Gratulálok a babához neked és a párodnak is.Remélem nem sokára én is megtapasztalhatom ezt az érzést is.Nekem is erőt anak ez ilyen írások.
2014. ápr. 25. 20:13
Gratulálok a Babához, sok orometek teljen egymásban :)
2014. ápr. 25. 20:12
Aranyos kis rózsaszínfelhős történet. Jót mosolyogtam.:) Akik már szultunk, tudjuk, hogy azért nem minden pillanata ennyire vattacukros, még szerencsés esetben sem, de mégis szivet melengetőbb ilyen beszámolót olvasni a történtekről, mint vértócsás, húscafatost, aminek minden betűjéből árad az anyuka sokszor sajnos nagyon is valós szenvedéseinek emléke, amit egy kevéssé empatikus és humánus orvosnak vagy noverkenek "köszönhet", vagy egyszerűen csak a balszerencsenek.
2014. ápr. 24. 16:44

Gratulálok, sok boldogságot.

Szép történet :)

2014. ápr. 23. 20:20
Gratulálok az angyalkádhoz!Ez a legszebb dolog egy nő életében,hogy világra hozza a gyermekét.Soha nem felejti el,hogy mit élt át és milyen boldog volt mikor megláthatta a picurkáját,akit 9 hónapig hordta a testébe.Ismerte őt,mert mindig tudta mit csinál ott bent,de most már kint van és elhozta a boldogságot.Ez egy életen át tartani fog!Legyen nagyon boldog ANYUKA!Egészséget és erőt kívánok a továbbiakban.Egy nagymama.
16. littlediamond (válaszként erre: 1. - Kismancs86)
2014. ápr. 22. 21:41
Gratulálok! Nagyon jó volt olvasni, hogy ilyen könnyű szülésed volt. Én még előtte állok, így szedem az igét :D...és csak reménykedem én is hasonlóban!!!
15. ILI.
2014. ápr. 22. 17:57
Gratulálok! Jó volt olvasni, mint a mesében, olyan szép szülésed volt. :)
2014. ápr. 22. 16:39

Gratulalok a babahoz! Szerencses vagy igazan, hogy ilyen konnyu szulesed volt! En 24 orat vajudtam, nem volt kompikacio mentes, de ennek ellenere szeretnenk kistesot a jovoben! :)

Mindenkinek a sajat maga szulese a "legszebb" es ez igy van rendjen! :)

2014. ápr. 22. 15:53
Ettől függetlenül gratulálok a fórum indítónak,és sok boldogságt kívánok
12. Fiúsmami (válaszként erre: 4. - Mazsinka)
2014. ápr. 22. 15:43
Ez így igaz,helyettem fogalmaztál.Az első gyerekkel 28 órát vajúdtam,első 10 óra 10 perces utána 18 óra 5 perces fájásokkal,nem kaphattam fájdalom csillapítót.Akkor megfogadtam soha többé nem szülök.A második gyerekkel 2 perces fájásokkal kezdődött egyből 10 órát vajúdtam.Kb 3 óra vajúdás után kaptam EDA-t,ja mondom ez igy már más tészta :).Persze mikor a 4 kg-os baba kidugta a kis buksiját hú na at senkinek se kívánom.De a végeredmény csodás :)
2014. ápr. 22. 15:32
Akármilyen fájdalommal jár, minden bizonnyal minden anya igazi boldogságként éli meg és leginkább a szép pillanatokra fog emlékezni. Az én szüléseim már rég voltak, a fiam 22 éves, a lányom 14, de születésük napja életem két legszebb napja volt, így gondolok vissza rá, és így is érzem. Minden várandós anyukának sok boldogságot kívánok első, második, akár harmadik babájának az érkezéséhez!
10. milcsi7 (válaszként erre: 9. - Yaweb)
2014. ápr. 22. 13:58
Bizony! ;)
2014. ápr. 22. 13:46
Gratulalok. En multhet szerdan szultem masodjara horrorisztikusan. Igazan szerencses vagy. Barcsak ilyen lenne a szules mindannyiunknak de a legtobbunk nagyon megszenvedi. Szerintem ez nem irigyseg. Ez teny. Eme borzalmas szules ellenere bevallaljuk a 2. vagy 3. babat, ugye lanyok? :-)
2014. ápr. 22. 12:20
tök jó ilyet is olvasni! gratulálok! :)
2014. ápr. 22. 11:55

Azért nem kell leszólni a cikk íróját. Engem megesz a sárga irigység. :D Nekem horrorsztori iszonyathosszú szülésem volt, amivel nem is riogatnám a hoxa népét. Miért ne lehetne ilyen is? Szerencsés? Igen! Jó neki! Bárcsak nekem is ilyen lenne majd most a második.

Gratulálok a babócához!

6. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Mazsinka)
2014. ápr. 22. 10:52
Hát ez valóban csak szerencse és semmi más. A legtöbben nem ússzuk meg ilyen könnyen, ha igaz, amire emlékszik a cikk írója:)
2014. ápr. 22. 10:21

Gratulálok!!

miért kellett burkot repeszteni, volt valami gond a babával? nekem 2 hétig volt 2 ujjnyi, de senki nem akart indítani ezért.

4. Mazsinka (válaszként erre: 2. - 841dda9c93)
2014. ápr. 22. 09:56
Az nem ügyesség kérdése, hogy valakinek nem fáj a szülés. Az az ügyes, aki iszonyatos fájások közt nem esik szét, mint egy kártyavár. Őt szerencsésnek nevezik.
2014. ápr. 22. 09:55
Gratulálok! Jó egészséget Nektek! :)
2. 841dda9c93 (válaszként erre: 1. - Kismancs86)
2014. ápr. 22. 09:45
Gratulálok! Tényleg nagyon ügyesek voltatok! :) Bár még nekem messze van az a pillanat, de remélem, hogy mi is ilyen ügyesek leszünk! :) Sok Boldogságot! :)
2014. ápr. 22. 09:08
Végre én is leírom a szüléstörténetem ahogy azt meg fogadtam, amikor én merítettem erőt innen a sok irományból. Tehát egy hétfői nap, szeptember 16-án bementem a kórházba nagy bizakodva, hogy aznap szülni fogok. Hát nem így lett, el is keseredtem, mert az orvosom azt mondta, hogy itt 2 hétig még biztos nem lesz baba... 39 hetes voltam.

Ugrás a teljes írásra: Anya lettem :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook