Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antidepresszáns gyógyszerek fórum

Antidepresszáns gyógyszerek (beszélgetős fórum)


1 2
36. Hope. (válaszként erre: 13. - 820e00bff1)
2023. márc. 12. 14:32
Szia, mennyit szedsz belőle? Nem kellett emelni? Én 3 hónapja szedek 10 mg-ot este,de mintha jönnének vissza a tünetek,igaz enyhébb formában.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Kristo_f)
2023. febr. 17. 21:25
Raszokni pedig igenis rá lehet, nagyon is könnyen
34. rosett (válaszként erre: 28. - Kristo_f)
2023. febr. 17. 20:01
Egyetértek.
2023. febr. 16. 14:19
Vitangot ismeri valaki? Növényi alapú de allitolag jó...
32. rosett
2023. febr. 13. 18:08

Szerintem ebben az esetben igen.

Közepes depresszió,szorongásos tünetekkel,extrákkal.Biztos vagyok benne.

31. bc84e599b2 (válaszként erre: 30. - Józsibirka)
2023. febr. 13. 17:39
Frontin 05 milligramm és Yarocen 40 éjszakára elalváshoz néha kell 10 mg-os stilnox ezeket szedem sajnos.
30. Józsibirka (válaszként erre: 10. - Bc84e599b2)
2023. febr. 13. 10:32
S miket szedsz?
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Kristo_f)
2023. febr. 12. 08:45

Olyan aki sosem szedte, lehet az, sőt, annak igenis erős.

Ausztriaban pl fel sem írták amikor kértem, mondta a no, egyértelmű a raszokas, egyik legveszelyesebb szer

28. kristo_f (válaszként erre: 4. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 12. 00:22

A Frontin az nagyon brutál már"

Ugyanmár, az egyik leggyengébb, hatásilag rászokás szempontból is

2023. febr. 11. 22:03
Pici korom akart lenni elnezest
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Ágio8405)
2023. febr. 11. 22:03
Hat ha nagyon vissza megyunk az időbe akkor apukam volt ilyen ( most is) egész életébe túl aggódott, de ezen nyilvan már nem lehet változtatni.. Azóta meg sajnos sok más rossz dolog, rossz döntések... Nehéz...a betegségekre vonatkozólag mindig ilyen voltam, előbb említett ok miatt, pici köröm óta így nevelt sajnos apukam... Aztán jött az első halaleset a családba, második harmadik, nagyszülők, persze voltak teljesen jó időszakok is, evek teltek el hogy semmi komolyabb szorongásom nem volt... Most legutóbb meg sajnos kovid, munka, magán élet...
25. 068c3c8b2e (válaszként erre: 17. - Vigyefene)
2023. febr. 11. 20:42
Ez nem igaz. :/ Nem terjeszteném ezt a helyedben, elég káros.
24. Ágio8405 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 20:02
Te tudod mi váltotta ki nálad? Azt az okot probáltad megoldani? Feldolgozni? Probáltál alternatív terápiákat? Szerencsére nem kell bennük hinni akkor is működnek. Családállítás, kineziológia, jó természetgyógász, akupunktúra? Millió vonal van nem csak az orvos. Igazából csak a pénztárca szab határt. Érdemes teljes pajzsmirigy kivizsgálásra is menni és hozzáértő endokrinologushoz. Sokakat ismerek akiknek a pm alulmukodes okozta az egészet és ahogy az kezelve lett jól voltak. Letették az erre szedett gyógyszereket is. Sőt sokakanak reverz t3 okozta amit itthon csak pár orvos kezel. Gyógyszer sincs itthon rá hanem kintről rendeli az Európa patika.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - K-né Zsóka)
2023. febr. 11. 17:50
Nem haragszom egyáltalán, nem szoktam, csak én úgy éreztem, úgy jött le, hogy azthiszi nem akartam változtatni, vagy akarok, de igenis akarok...
22. K-né Zsóka (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 16:48
Rendben, elfogadom amit írtál, de azt fenntartom, hogy nem bántásból írtam amit írtam. Viszont te azonnal kieresztetted a karmaidat, anélkül, hogy bármit tudnál rólam. Magadnak mondasz ellent mikor mégis ítélkezel fölöttem. Direkt írtam, hogy a gyógyszer jó mankó. Nem óhajtom ezt tovább vitatni. Úgy érzem te is olyan ember vagy, akinek minden megoldásra van két problémája.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - K-né Zsóka)
2023. febr. 11. 10:42

Pont hogy nem gyogyszert szeretnék szedni, és nem értem miért kell ilyen negatívak lenni, nem szeretem az ilyet, mert fogalma sincs hogy valaki miért lehet olyan amilyen, mi valthatta ki, gyermekkori trauma akarmi, teljesen mindegy, minden embernél más, nem vagyunk egyformák, amíg valaki könnyebben dolgoz fel dolgokat, sokan nem. Valakik erősek, valakik nem.

A legnagyobb tiszteletlenseg ez miatt bántani valakit mert nem olyan mint Ön, örülök neki hogy Önnek jo az élete és sosem volt hullamvolgyben. Persze hogy próbálkozok minden mással is,de nem mindig megy segítség nélkül. Én csak azt mondom, amíg nem ismerjük a masik ember életét, ne itelkezzunk, szerintem.

20. K-né Zsóka (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 10:32
Ne haragudj, hogy ezt írom, de nem gyógyszert kellene szedni (persze, igen komoly mankó az is), inkább az életmódodat, a gondolkodásodat kellene megváltoztatni. Miért a halált emeld ki? Miért nem egy csecsemő születésének örülsz? Félsz, hogy meghalsz? És ha félsz, örökké fogsz élni? Majd 90 évesen ha visszagondolsz au életedre, rájössz, hogy az állandó borúlátásod miatt elment melletted az élet anélkül, hogy észrevetted volna a szépet. Arról nem is beszélve, hogy egy állandóan szorongó, búslakodó emberrel együtt élni nem leányálom. Menj el sétálni, tarts kutyát, járj el otthonról, változtass. Sikerülni fog kimászni a gödörből, ha akarod!
19. vigyefene (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 10. 21:59
Gyógyszerekhez nem értek, de van egy orvos barátom, akit hallottam valakinek megjegyezni.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Vigyefene)
2023. febr. 10. 21:56
De tartós hozzaszokast elvileg ezek nem okoznak, a frontin stb igen de az ugye más csoport, az hirtelen ható szorongas oldó,előbbi antidepresszáns, legalább fél évig kell szedni
17. vigyefene (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 10. 21:22
Úgy tudom, h sajnos minden gyógyszernek van valamiféle mellékhatása.
2023. febr. 10. 21:13

Mar egy ideje bennem van ez a nagyon rossz hangulat, csak most az elmúlt 2honapban 3 ismerős halt meg, nem voltak közeliek de akkor is még érintett. Olyan semmilyen eletkedvem nincs, csak a rosszat látom mindenben, foleg mióta a kovid van... Bármikor meghalhattál eddig is de most valahogy közelebb érzem magam ehhez az erzeshez..

Nem merek tervezni semmit, csak úgy vagyok.. Kozbe persze mindenféle testi tünetek, nyaki serv, ritmus zavar stb, amik megkeseritik az életem, nem kellemes, allando fájdalommal együtt élni.. Nemtudom ezen a gondolkodás módon lehet e változtatni...

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 820e00bff1)
2023. febr. 10. 20:39
Miert kellett szedned? Volt bármilyen mellekhatasa?
2023. febr. 10. 19:32
Amúgy ritkán, amikor azt érzem a testem túltelitődött gyógyszerrel, olyankor pl az esti gyógyszerek helyett Valéria a night forte kèszítmènyt veszem be, de csak egy este,mert tudom, hogy az orvos által felírt gyógyszereimre van szüksègem.
13. 820e00bff1 (válaszként erre: 12. - Hókatica)
2023. febr. 10. 19:26
Èn 3 ève szedem a Scippát, ès semmi bajom nincs tőle. Ès èn is azt gondolom, minek szenvedni, ha nem muszáj.
2023. febr. 10. 19:11
Én SSRI-t szedek már 13 éve, teljesen jól vagyok vele. Semmi értelme szenvedni, ha van segítség!
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Bc84e599b2)
2023. febr. 10. 18:42
Mitol kezdtél el nem jol aludni?? Nekem nagyon sok ilyen extra beutes van,most, gondolhatod, alvas elott olyan mintha nem kapnál levegőt amikor épp Kihagy aztan duplán dobog... De amugy is amikor nincs ez, akkor meg más miatt nem alszok jól, allandoan pisilek stb forgolodok
10. bc84e599b2 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 10. 18:08
Értem drága! Sajnos én is benne vagyok keményen főleg a nem alvásba,így nagyon megértelek. Nekem a nem alvástól való félelem a legnagyobb fóbiám,ezért is írtam hogy nekem muszáj szednem gyógyszereket,nekem is változó a hangulatom egyszer mindenen nevetek,máskor meg sírok ha kell-ha nem :(
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bc84e599b2)
2023. febr. 10. 17:47
Ez igazából egy 160 as pulzusos roham volt, psvt gyanú, ha sokszor elojon, kateterrel megoldjak.. Csak azota nagyon sok extra van még amugy is, mióta a hulye kovid ot elkaptam 2021 delta varians jött minden... Rossz alvas stb, egyikből a másikba nehéz kikecmeregni. Mert ha keveset alszok akkor még több extra van, és így tovább...
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Tímea_)
2023. febr. 10. 17:45
Na en orbancfu teat szoktam inni, pedig nem hallottam még ilyen hatásáról, állítolag jo pedig!!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 10. 17:45

Sajnos tudom milyen a frontin anno mamam halálakor szedtem de Abba tudtam hagyni. Meg multkor egy szemet bevettem mert olyan sok extra volt hogy nem tudtam aludni kivoltam.. Apumnak van itthon... Viszont nagyon rosszul is alszok hónapok óta vagy egy eve...

Antidepresszans segíthet rajta hogy jobban aludjak???

Igazából én nem depressziós vagyok vagyis ezt úgy magyarázta a pszichológus hogy egyik jön a másik után, nálam a fő szempont a szorongás. Szorongasra gyogyszer meg ugy tudom csak a frontin, rivotril ezek, nem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook