Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antibiotikumtól hallucinált már valaki? fórum

Antibiotikumtól hallucinált már valaki? (tudásbázis kérdés)


9. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Nicator82)
2015. nov. 23. 21:46

Idős korban lehet olyan fura szürke foltokat látni, meg fekete kis csíkokat, ami az öregedéssel jár.


Ez van, sajnos.


Nekem is vannak ilyenek, főleg ha kifáradok, nehezet cipelek, ideges vagyok, utána mindig több jön elő.

A szemorvosom szerint ez ilyen korban (63), természetes már.

2015. nov. 23. 21:41

Nem tudom mi lehet az infúzióban, de amikor a nagymamám bekerült, ő is hallucinált tőle.

Anyukám meg is tiltotta az orvosnak (aki elismerte, hogy ez jellemező mellékhatás, de "majdelmúlik"), hogy tovább adják, mert semmi hasznos nem volt benne, mindenkienk adták eszetlenül.

Ahogy kiürült a szervezetésből, abbamaradtak a furcsaságai is szerencsére.

2015. nov. 23. 21:39
Attól is lehet, de nagyon ritka mellékhatás.
6. 3b097083af (válaszként erre: 1. - Nicator82)
2015. nov. 23. 21:38
Szemproblemaja is lehet ami ilyen tunetekkel jar.
2015. nov. 23. 21:37
Làzasnak màr nem làzas. De ebből az antibiotikumból 2-szer kap infúzióba 1 nap.
4. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Nicator82)
2015. nov. 23. 21:30

Szia,

igen, hallucinalhat az antibiotikumok egy bizonyos csoportjatol, ilyen pl. az amoxicillin, de masok is lehetnek. En konkretan ettol hallucinaltam, es nem sokkal kesobb a fiamat vittuk pavor nocturnus miatt a neurologiara, ott kerdezte a neurologus, hajlamos-e valaki a csaladban alvajarasra, hallucinaciora, neki emlitettem meg, inkabb poenbol, hogy en igen, antibiotikumtol. Gondolhatod, hogy leesett az allam, amikor rakerdezett, mit szedtem, es kozolte, hogy igen, attol siman elofordulhat hallucinacio mellekhataskent.

Persze a betegtajekoztatora nem irtak ra.


Szoval igen, ha hajlamos ra, es olyat kap, hallucinalhat antibiotikumtol. Ne aggodj, par nap, es elmulik (ha attol van).

2015. nov. 23. 21:27
magas láztól is lehet
2015. nov. 23. 21:25
A láztól és öregségtől inkább.
2015. nov. 23. 21:22
Nagypapàmról van szó 82 éves. Remegéssel,làzzal került korhàzba és erős antibiotikumot kap. Nagymamàm szerint pókhàlókat hajszálakat làt. Mama szerint nem volt ott. Nem tudom Mamàm szeme nagyon rossz vagy Papa làt olyat ami nincs ott. Nagyon aggódom értük. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook