Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antibiotikum tartalmú orrcsepp okozhatja azt, hogy nem nagyon érzem az ízeket és a szagokat? fórum

Antibiotikum tartalmú orrcsepp okozhatja azt, hogy nem nagyon érzem az ízeket és a szagokat? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 25. 19:01
De most még is arra jutottam, hogy az AB-s csepp okozhatta ezt...mert előbb megszagolgattam a parfümjeimet, mind édes illatú, és mégis mindegyikben annak az AB-s cseppnek az undoritó keserű szagát éreztem...szerintem még le lehet rakodva az orromban, és ez befolyásolhatja ezt a szagló-izlelő zavart....nagyon remélem, hogy kitizstul hamarosan (már pár napja nem használom), mert rohadtul idegesitő!
11. 9242a6388c (válaszként erre: 10. - Linda111)
2012. márc. 25. 18:44
Sajnos az nem túl jó...Most már ne használj semmit, illetve ha nem javulsz, fordulj orvoshoz!
10. Linda111 (válaszként erre: 8. - 9242a6388c)
2012. márc. 25. 18:39
Ebben lehet valami, mert mielőtt orvoshoz mentem, az orrcseppet amit én vettem, elég sokat használtam, mert amikor kezdett eldugulni az orrom, mindig fujattam bele :/ Többször, mint ahányszor a használati utasitásra rá volt irva...
2012. márc. 25. 18:35
Nekem olyan volt, hogy 3 éve a parlagfű szezonban elkezdtem irgalmatlanul tüsszögni és azóta nem érzem a szagokat egyáltalán...azzal biztattak, hogy vagy elmúlik vagy nem.
8. 9242a6388c (válaszként erre: 6. - Linda111)
2012. márc. 25. 18:34

Valószínű a túlzott orrcsepp használat, a cseppek nagyon igénybe veszik a nyálkahártyát.

Idő amire az regenerálódik.

7. c1e9612cd3 (válaszként erre: 6. - Linda111)
2012. márc. 25. 18:34
inkább most húzódott rá a szaglóhámodra, + az ízlelőbimbókra a nátha. Nem az AB orrcsepp a bibis. Majd elmúlik, ahogy jössz kia betegségből.
2012. márc. 25. 18:30

Nagyon erősen el volt dugulva az orrom, erre kaptam a cseppet, meg allergiás náthára való tablettát is. Előtte már kb. 1 hétig intenzivebben folyt az orrom, használtam is egyszerű, vény nélkül kapható cseppet, de egyre rosszabb lett, mindig el volt dugulva, azután kaptam az antibiotikumosat. Azért gondolom, hogy ettől van, mert előtte nem volt semmi ilyen gondom, még amikor náthás is voltam, akkor is éreztem rendesen minden ízt és szagot, hanem amióta azt az antibiotikumosat használtam, annak olyan brutális keserű szaga-ize volt, hogy napokig azzal volt tele az orrom, mindenben azt a keserű izt éreztem, és most pár napja jöttem rá, hogy sok izt és illatot alig érzek. Ill. sokszor akármilyen átlagos illatot vagy szagot is keserűnek érzek (olyannak mint a csepp volt). Ugyhogy ezért gondolom, hogy a csepp utóhatása (legalábbis remélem hogy csak azé).

Esetelg volt már valakinek ilyen tapasztalata??

2012. márc. 25. 18:30
Szerintem orrcsepptol is lehet... de pl. az orrpolip egyik jellegzetes tunete ez.
4. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Linda111)
2012. márc. 25. 18:28

Miért kaptad? Mióta használod?

Valóban lehet a betegségtől is amire kaptad.

2012. márc. 25. 18:26
Bármilyen orrcsepp használatától lehet.
2012. márc. 25. 18:23
Én inkább a betegségre gyanakodnék, amire az orrcseppet kaptad.
2012. márc. 25. 18:19
Antibiotikum tartalmú orrcsepp okozhatja azt, hogy nem nagyon érzem az ízeket és a szagokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook