Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anti-Valentin nap?! fórum

Anti-Valentin nap?! (beszélgetős fórum)


7. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 6. - Fiatal nő)
2010. febr. 14. 11:50
felolem mindenki unnepeljen ugy ahogy akar :-)mi nem tesszuk. megegyeztunk parommal, még sexelni se fogunk ma :-))) hiszen mki azt teszi :-) aztan az ev tobbi napjan meg marjak egymast..- tisztelet a kivetelnek... Szoval Boldog Valentin napot Mkinek! :-D
2010. febr. 14. 09:26
A Valentin-nap az ajándékboltosok ünnepe. Nő és Anyák napján nincs ennyire kicicomázva, túlgiccsezve semmi. Nem is volna akkora baj ez a Valentin nap, ha nem ekkora üzlet lenne. Akiknek minden napjuk Valentin nap, nincs szükségük ilyen felesleges hülyeségekre. :-)))
5. ibike22 (válaszként erre: 1. - 98a882c496)
2009. júl. 15. 14:37

"Ezek szerint a nõnap is csak egy ilyen hülye ünnep lenne?"


...meg a karácsony, meg a gyereknap?

2009. febr. 17. 13:06
Igazad van, a kedvesség kiemelhetõ 1-1 napon, jobban mint máskor. Õrülök, hogy írtál :) Majd ha mi is szülõk leszünk, akkor az apák napja is számba lesz véve. Szerencsére az én párom is kivétel, nagyon figyelmes és minden alkalommal meglep valamivel, sokszor még hétköznap is hoz egy sütit, vagy egy virágot, hogy mosolygóssá tegye a napomat. Az ilyen pillanatok érik meg az egészet :D
2009. febr. 17. 10:40

Szia!

Én is örülök minden ünnepnek. Annyival is kevesebb a hétköznapok, szürke napok száma. A férfiak meg amúgy is elfelejtik a párjuk névnapját, szülinapját. (A férjem kivétel. :-D )

Egyébként én kiscsaládommal az Apák napját is megünneplem jún. 1. vasárnapján. Efy kis kedveskedéstől csak még jobb lesz a hangulatunk és szebb lesz az életünk. Nem igaz?

2009. febr. 16. 13:17

Úgy látszik, ha õszintén kifejezem a tényeket, akkor már senkinek nincs kedve hozzaszólni. Pedig a fórumot azért indítottam, mert a boldog napokhoz hozzajárulnak ezek a "giccsesnek" vélt napok is. Az anyák-napját miért szeretik jobban? Az édesanyák sem egy napig kell tisztelve legyenek és megajándékozottak.


Szomorú, hogy nincsenek vélemények...

2009. febr. 16. 11:33

Nem tudom megérteni ezt a sok szvazást és fórumot ami arról szól, hogy ki miért utálja a Valentin napot... Ez egy aranyos szokássá vált az utóbbi idõben, amikor a szerelmesek egy kisebb meglepivel kedveskednek. Ez nem azt jelenti, hogy a szerelem egy napra van korlátozva!


Ezek szerint a nõnap is csak egy ilyen hülye ünnep lenne? Nõnek lenni sem egy napig jó, és nem csak azon a napon vágyunk a kedvességre...


Ezek az egy-napos ünnepecskék egy kis kedvet hoznak azokba a szürke 7köznapokba...mert valljuk be, akinek van párja, aki szerelmes, az jobban érzi magát mert érzi, hogy az a nap különlegesebb. Aki nem tudja értékelni, az vagy egyedül van, vagy csak elunta nagyon az életét mert nem tud örülni az apró dolgoknak.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook