Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anti Müllerrian hormon fórum

Anti Müllerrian hormon (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
190. Panna07 (válaszként erre: 189. - Lariona)
2021. júl. 24. 21:51
Sajnos erről nincs infóm.
189. Lariona (válaszként erre: 188. - Panna07)
2021. júl. 24. 13:36
Köszönöm a választ. :) Nem lehet már gyermekem, egyéb problémák miatt voltam kivizsgáláson, a félelmem az, hogy a magas értékről nem csak pcos-t, hanem petefészek daganatot is olvastam.
188. Panna07 (válaszként erre: 187. - Lariona)
2021. júl. 24. 13:11
Szia! Elég magas értéked van, egybe is esik a PCO-val, akkor szokott ilyen magas lenni, foglalkozni különösebben nem kell ezzel az értékkel. Ha babát szeretnél, akkor inkább a női hormonokkal kell foglalkozni, pl Ösztrogén, FSH, LH aztán hogy van-e rendes peteérésed. De persze a pajzsmirigy értékeknek is rendbe kell lenni a teherbeeséshez es megtartáshoz, meg az IR-t is kezelni kell.
187. Lariona
2021. júl. 24. 12:35
Sziasztok! Tudna nekem valaki infót adni az eredményemmel kapcsolatban?81 pmol/l lett az AMH és azt írja, 36 fölött pozitív. Mire számíthatok, mit kell jelentsen ez? Pcos, ir, autoimmun pajzsmirigy és IGT már diagnosztizálva lett, de ez a hormon utólag lett kiértékelve. Köszönöm előre is!
186. Sbuxdyna (válaszként erre: 185. - Maju)
2018. szept. 11. 08:24
Több mint egy éve próbálkozunk már. Tavaly szeptemberben sikerült, de elment egy mióma miatt, amit nem sokkal a vetélés után ki is vettek. Azóta semmi sajnos. Két hónapja kezdtünk el vizsgálatokra járni, vagyis csak én mert a párom még nem volt. Nálam az derült ki, hogy pajzsmirigy gyulladásom van (anti tpo 1300) enyhén magas T4 szinttel (22 a felső határ, nekem 19. Erre a doki azt mondta vehető jelzésnek) kicsit magas prolaktin és alacsony progeszteron szint párosul ehhez. Néztünk még egy rakás hormont ezek mellé plusz pco-t és inzulin rezisztenciát, utóbbi mind rendben van. A ciklusom 27-29 nap között szokott jönni normál vérzéssel. Első körben barátcserjét javasolt az endokrinológusom illetve progeszteron terhelésre megyek majd, meg egy újabb tsh, t3, t4, anti tpo kombóra, hogy megnézzük mi a helyzet az első eredményhez képest. Addig nem akar gyógyszerezni és én sem szeretném.
185. maju (válaszként erre: 184. - Sbuxdyna)
2018. szept. 10. 21:41
Ez elég jó eredmény. Mióta próbálkozok? Milyen vizsgalatok voltak eddig?
2018. szept. 7. 10:12

Sziasztok,


mi is régóta próbálkozunk..


Az AMH eredményem 5,36ng/ml lett. Hétfőn megyek vissza a dokihoz, de addig is érdekelne, hogy ez most jó vagy nem jó?


Köszi!

183. Cs.eva
2018. jún. 18. 16:27

Sziasztok! Ma kaptam meg a Amh eredményt ami 1.35 lett.

Ha jól olvastam ez jól működő petefészek?

Mar több éve nem esem teherbe..

Szervileg rendben vagyok, egy petevezetekem van.

Jövő hónapban megyek meddőségi centrumba, remélem hamarosan lesz babàm. 😊

182. TinusK
2016. márc. 16. 19:25
Üdv mindenkinek. Olvasgattalak titeket,látom ritkán jártok erre...azért irok egy picit. Az én AMH 0,01....lejjebb már nem is lehet...nem lepődtem meg hisz nem menstruálok csak párhavonta egyszer. Meddőségibe járok mert nekem ugyan van de a férjemnek még nincs gyereke.Hosszú èvekig szedtem figamzásgátlót,mikor abba hagytam szembesültem a korai petefészek kimerüléssel. Doki azt mondta teljesen esélytelen a lombik,viszont mivel egészséges vagyok a petesejt donáció lehetségesIgy 40 évesen hát legyen....a sógornőm azonnal igent mondott. Ezt is el lehet fogadni...az anyaság a pocakban kezdődik és nem kell túl gondolni...ha csak ez az esély maradt akkor meg kell ragadni pozitivan és pozitivan. Mindenkinek sok sikert !!!! :)
2015. dec. 18. 11:57
a forgácsban folytatjuk, és kaptunk egy esélyt!
2015. dec. 18. 11:56
0,1 müler, de a bmc-ben haza küldtek,
179. Ildia (válaszként erre: 177. - Essti)
2015. nov. 21. 10:28
Volt már aki 0,01 AMH értékkel spontán teherbe esett.Ne keseredj el,bízz magadban és a kapcsolatotokban.Te is leszel még édesanya.És engedj meg még egy gondolatot: Ha mégis petesejt donorra lesz szükség,az a kisbaba akkor is a tiétek lesz,mert Ti nevelitek szívvel-lélekkel.
178. Ildia
2015. nov. 21. 10:24
Én olyat még nem hallottam,hogy az életkor előrehaladtával az AMH érték emelkedett volna. Az folyamatosan csökken sajnos.
177. Essti
2015. nov. 21. 07:53
Sziasztok!33 èves vagyok ès nemrèg gögös doki a pri-ben elèg durvàn közölte a hírt,hogy a leleteim láttàn annyira roncsolòdott a petefèszkem ès olyan mint egy 50-60 èves nönek..:(lombikot mondta meg se pròbàljuk mert 0%esèlyünk van ,de ha mègis megpròbàlnànk akkor petesejt donorra lenne szüksègem es 1%,hogy megmaradna...Sírva mentem ki a rendelöböl,egy vilàg omlott össze mennem. Leleteim : Lh/fsh hányados 0,36, Fsh 9,0 , lh 3,2; prolactin 243,ösztradiol 84,7; tesztoszteron1,6;szabad tesztoszteron index 0,015; Shbg 107,8;dheaso4 6,09 ; progrszterin 21. Nap 3,8.Amh sajnos 0,06. Köszönöm véleményeiteket .szép napot mindenkinek!
176. szözsi
2014. nov. 27. 20:16
Sziasztok. Én évek óta küzdök hormon problémával,de sajnos csak most hallottam és jutottam el AMH vérvételre. Nagyot csalódtam a hagyományos orvoslásban mert rá kellett jönnöm hogy nem az az érdekük hogy mi meggyógyuljun. Ezért én is inkább a természetes gyógymódokat keresem. Hallotatok már a Somatoinfra vizsgálatról? Az országban egy orvos csinálja,én is most készülök hozzá. Az AMH m 0,1lett. Remélem tud majd segíteni az orvos.
175. palaneopsis (válaszként erre: 174. - NLbaby)
2014. nov. 10. 20:51
Köszönöm a segítséged. Sok petécske nem lett, de a minőség a lényeg azt monják. :) Igazad van, nem költök most így rá, ha a doki nem mondja. Van kiadásunk így is bőven.
174. NLbaby (válaszként erre: 173. - Palaneopsis)
2014. nov. 6. 16:26
Tudtommal tb-re nem csinalnak ilyen vizsgalatot. Amugy pedig ha az FSH erteked normalis, es lettek szep szamban tuszoid, akkor en nem koltenek az AMH vizsgalatra. Nem derulne ki belole ugysem semmi. Max annyi, hogy mennyire kell siessetek a lombikozassal. (de az meg megy ugyis a maga utjan)
2014. nov. 6. 13:24
Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, ezt az AMH-t ezt hol csinálják, kell e beutaló. Több sikertelen lombikon vagyunk túl. Nagyon köszönöm, a segítséget előre is.(Győr környéke)
2014. okt. 4. 10:17
megvan az új amh-m, most o,7 lett. remélem nem az a szar gyógyszer nyirta ki a petesejtjeimet egy életre. most csak erre tudok gondolni, hogy ettől ilyen alacsony. elképzelhető, hogy csak a jelenlegi rossz minőségét jelzi? mert hogy károsodtak a gyógyszertől, de a többi, ha megérik az egészséges lesz egy idő után? már csak ebben reménykedem.
171. maju
2014. okt. 3. 07:27
Szia.Szerintem ez nem olyan rossz, az fsh kicsit magasabb mint kéne, de olvasd el alattad a hozzaszolasom. Várd meg az e redmenyt, ha nem csinaltattal fsht azt is erdemes, meg az egész hormonsort egy ciklus alatt 3., 21.napiakat, mert abból jobban látszik. Keress egy másik dokit is masodvelemenyre. Én 29 vagyok, de már nem tudtam tovább várni, elmentem lombikra, fshm 12 volt amhm 1, 3,lombikdoki szerint elég rossz, nehezen voltam stimulalhato, 1 megfelelő petesejt lett és sikerült elsőre. A sima dokim szerint meg szuper az amh, mivel ittam inofolicot, szerinte attól változott. De nem kell elkeseredni, mert sokan vannak akik a tidednel kevesebb amhval spontán teherbe esnek. Mostanában a dokik nem tartjak mervadonak az amht, mert nem sokat tudnak rola, van aki azt mondja, , hogy az adott hónap petefészek kapacitását mutatja. Bocs a hosszusagert.
2014. okt. 2. 22:40

VAn itt olyan nő, akinek az AMH-ja javuló értékeket mutatott évekkel később? úgy értem, befolyásolhatja ezt lelki, idegi állapot, esetleg gyógyszer szedés?


nekem 21o2-ben o,9 volt, és holnap megyek az újé, hogy megnézzem most mennyi. nagyon félek hogy rosszabb lett az eredmény. Egy dologban reménykedem, hogy akkoriban nagyon rosszul voltam lelkileg, és idegileg ki voltam, és hogy akkor azért volt olyan alacsony. Gyógyszert is szedtem, valami antidepresszánst irtak fel akkoriban. lehetséges hogy a gyógyszer miatt volt olyan alacsony, mert károsodtak a petesejtjeim? szerintetek a lelkileg rossz korszak, és ezek a gyógyszerek végleg ki tudják nyirni a petefészket? vagy elképzelhető, hogy azóta javult, ha esetleg ezzel van összefüggésben? az az érdekes, hogy az FSH-m 7,1, ami elég jó, tehát nem lehet POF-om szerintem. ezek a hormonszintek hogy lehetnek összefüggésben? segitsetek légyszi.

169. maju
2014. febr. 19. 14:31

Sziasztok!


Kicsit beleolvastam a fórumba,mert mi is már régóta próbálkozunk babával,endóm is van vagyis most nincs.Tegnap voltam dokinál,visszavittem a hormon leletek.Ránézésre jók,de ugye az FSH nálam is 15,3,AMH 0,3 és az ösztradiol is alacsony,ez is összefügg az AMHval.

LSK műtét során mindkét petevezetőm átjárhatónak bizonyult,de ezen értékek miatt azt tanácsolta,hogy keressek fel egy dokit aki inszemes,lombikos témában jártas. Hát eléggé nem ezt akartam hallani. Viszont pénteken esedékes a peteérés és egy 17mm tüszőm van,10mm méhnyálkahártyával.

Most nem tudom örüljek?

Javasolta nekem az Inofolicot,állítólag egy kicsit segít az AMH értéken,nem tudják,hogyan,de segít.Már régebben olvastam másik fórumon,de nem szántam rá magam az ára miatt.

Nekem a dokim írta fel a hormomvizsgálatot,IR vizsgálatót és fizetnem kellett elég szépen pedig kórházban csinálták.

2014. febr. 17. 17:25

Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy Szegeden hol lehet erre a hormonra levetetni vért? Csak a Kaáliban?

Ha még nem tartok ott, akkor is csak úgy besétálhatok, és kérhetek vérvételt erre?

Köszi a válaszokat!

167. Holdsugár83 (válaszként erre: 166. - Almafa8)
2013. júl. 23. 13:28
Első lépés a hormonok és az IR rendbetétele,addig nem sok értelme van belevágni :(
166. Almafa8
2013. júl. 20. 20:03
Még nem volt soha lombikom, most szeretnénk belevágni, nem tudom ilyen értékkel lehet-e...?
165. Holdsugár83 (válaszként erre: 164. - Almafa8)
2013. júl. 20. 13:52
Lombikoztok?
164. Almafa8 (válaszként erre: 163. - Holdsugár83)
2013. júl. 20. 09:14
Hát még én sem hallottam ilyet. A PCOS sajnos elég sanszos, vannak rá utaló jelek a hormonsoromban és IR-em is van. Bár egyik sem ennyire durva, mint az AMH!
163. Holdsugár83 (válaszként erre: 161. - Almafa8)
2013. júl. 20. 07:28

Az elég magas,még nem hallottam ekkora értékről :S

PCOS nincs véletlenül?

2013. júl. 18. 15:08
Nekem 0,3 és spontán babát várok :-)
161. Almafa8
2013. júl. 18. 13:16
Nekem 15,9 lett az AMH-m. Találkozott már ilyennel valaki?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook