Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anti aging tornáról mit lehet tudni, hol tartanak ilyet? fórum

Anti aging tornáról mit lehet tudni, hol tartanak ilyet? (tudásbázis kérdés)


15. Jucus70 (válaszként erre: 13. - 3e0ba54fb8)
2009. márc. 16. 08:30

Vera sehol ? Torna sehol ? Legalább van okom lazítani.

Pusz Jucus

14. Jucus70 (válaszként erre: 13. - 3e0ba54fb8)
2009. febr. 8. 12:45

Nagyon köszönöm.

Reméltem, hogy viccelsz. A nővérem azt mondta, hogy jól fenékbe billent, ha az ő lapjáról levelezgetek. Hát... meg is érdemlem...

Mégegyszer köszike.

pusz Juc

13. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 12. - Jucus70)
2009. febr. 8. 12:33

Relax! Ismered ezt a jelet? ":D"

Ha összefutok a Verával megkérdezem, bár mostanában nagyon korán kelő lett, mert már nincs ott a kocsija, amikor én indulok.

Egyáltalán nem haragszom a tesódra.

12. Jucus70 (válaszként erre: 10. - 3e0ba54fb8)
2009. febr. 8. 12:25

Na, újra itt vagyok, már a saját lapomon.

Semmi gond, ha haragszol a tesómra és nem tudsz segíteni.

Majd keresgetek tovább. Azért köszi.

Pusz Jucus

11. kisstoth (válaszként erre: 10. - 3e0ba54fb8)
2009. febr. 8. 12:05

Ő a nővérem (Mari), és most épp nála vagyunk. Be volt kapcsolva gépe, épp a Hoxán és én garázdálkodtam.

Szólok Neki, hogy kerested. Az igazság az, hogy nem rég jött ki a kórházból, mandulaműtétje volt, és nem nagyon tudta az üzeneteit megnézni.

Szia Jucus

10. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 8. - Kisstoth)
2009. febr. 8. 11:53

Ja, hogy te vagy az???? Neked neeeeeeeeeeeeeeem :))

mert nem válaszoltál a kérdésemre, hogy elégedett vagy-e az új bankoddal?


:D

2009. febr. 8. 11:47
Na, most a nővéremtől kapni fogok, az ő hoxájából írogatok. Jujj...
8. kisstoth (válaszként erre: 7. - 3e0ba54fb8)
2009. febr. 8. 11:46

Komoly ? Nagyon köszönöm, de aranyos vagy !

Pusz Juc

7. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - Jucus70)
2009. febr. 8. 11:22
Verocska itt lakik a szomszéd utcában, ha összefutok vele, megkérdezem neked.
2009. febr. 8. 11:20

Igazad van, türelmes vagyok. Bár néhány levelet írtam már az elmúlt néhány évben a 2testőrnek, de egyikre sem kaptam választ. Pedig elég türelmes vagyok..

Az Oxygén Wellnest megnézem. Azt hiszem már Újpesten is van egy.

Pusz Juc

5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - Jucus70)
2009. febr. 8. 10:34
Várj türelemmel. Gondolom ezer levelet kapnak. Addig is írd be a google-ba, hátha kiad néhány wellness termet. Szerintem az Oxygen-ben biztosan van, talán a MOM-ban is, ők elég újítóak.
4. Jucus70 (válaszként erre: 3. - Kijózanító)
2009. febr. 8. 10:31

Köszönöm szépen.

Ehhez kapcsolódóan bemutattak a Tv -ben egy tornamódszert. Annak az elérhetőségét keresem.

Ha megkérdezitek, hogy miért nem kérdezem meg őket, hát megtettem. Írtam levelet, de válaszra sem méltattak.

2009. febr. 8. 10:26

Az „anti-aging” – az öregedés elleni eljárások - a laikusok és orvosok szerint egyaránt a 21. század legfőbb irányzatává fog válni. Hamarosan lehetőség nyílik majd az életkornak mintegy 150 évre történő kitolására. Ennek hátterében a genetika területén napvilágra került új ismeretek állnak, melyeknek segítségével talán lehetőség nyílik az élet meghosszabbítására.


Tudatosan egészséges életmóddal és megelőző kezelésekkel egy férfi várható átlagos életkora a mi kultúrkörünkben 75 évről (1996) kb. 85 évre emelkedhet, természetesen kiváló egészség mellett. Az anti-aging fogalmán belül megkülönböztetünk ún. naptári ill. biológiai életkort. Miközben (naptári) éveink száma előrehalad, anélkül, hogy azt befolyásolni tudnánk, viszont van – ahogy azt az anti-aging szakemberek mondják – egy biológiai életkorunk is. A biológiai életkorhoz tartozik a sejtek és erek állapota, a potencia, a rövid távú memória, a tüdő rugalmassága és az általános megjelenés.. A biológiai életkor fontos tényezői kérdőíveken, akár számítógépes elemzéssel is ellenőrizhetők.


Az anti-aging koncepció amerikai orvosoktól indult ki. Eltekintve a számos orvos által a középpontba állított hormonkezeléstől, itt nem másról van szó, mint a klasszikus megelőző szereknek a célpontba helyezéséről, mint egy útmutatás egy egészséges életstílushoz, ahogy az a wellness-koncepcióban is megtalálható. A biológiai életkor lehető legmagasabban történő tartásához lényegében négy anti-aging stratégia kerül alkalmazásra: mozgás, táplálkozás, mentális technikák és hormonterápia. A modell a korai felismerésen, és az életkorral járó betegségek elkerülésén alapul.


Tudósok megállapították, hogy nem ez a négy tényező az, hanem a következő hét, mely a hosszú életet befolyásolja: mérsékelt alkoholfogyasztás, dohányzásról való lemondás, egy stabil párkapcsolat, rendszeres sport, arányos testsúly, a problémákhoz való pozitív hozzáállás és depressziómentesség. Az endogén depresszió az egyetlen tényező, mely nem befolyásolható.

2009. febr. 8. 10:22

Sziasztok !

A tv2 2 testőr című műsorában (január 25) volt egy ún. anti aging torna. A tv2 riporter Tóth Andrea is ezt csinálja. Nagy labdán ülve kell nagyon érdekes mozgásokat végezni, fém zsínórra erősített súlyokkal. Na, most jól leírtam... Minden testrészt megmozgat, mégis gerinckímélő.

Ha valaki tud segítsen, hol lehet megtalálni ezt a tornát, vagy hol keressem.

Köszi Jucus

2009. febr. 8. 10:19
Anti aging torna

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook