Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Annyira utálom, amikor itt valaki feltesz egy kérdést,... fórum

Annyira utálom, amikor itt valaki feltesz egy kérdést,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 24. 18:25

Látom azért mást is zavar.

Amikor kikerül egy olyan kérdés ami kikereshető bárhol,mindig azt hiszem biztos nem tudja hol kell,hát ha én meg tudom,akkor belinkelem segítek neki.

Vagy van amikor nem link megy, hanem hosszadalmas pötyögés,ami ráadásul 2szer elszáll mire sikerül,jól esne egy ok,köszi,főleg úgy, hogy már előttem 5en leugatták miért lusta,miért nem ő néz utána.

10. de82bd5a12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 24. 10:46
Teljesen igazad van, legalább annyi, hogy köszönöm szépen a segítséget, én mindig meg szoktam mindenhol köszönni azt, amikor valaki segít.
9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 24. 09:45

Nem egyszer küldzem privátban linket, nyomtatvány sablont, jogszabályt, kézzelfovható segítséget. Nem hálálkodásért, na de na...egy böff jelzésből legalább tudnám, hogy megkapta.

Nem csak itt jellemző ez. Munkám során küldök emailben olyan iratokat, amiért szabályszerűen a kedves ügyfélnek be szokás jönni. Hótt süket, semmi visszajelzés...

8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 24. 09:40
Ez a jobbik eset...többségük névtelenség leplébe burkolózva a segítő szándékra visszavakkog durván. Anonimoknál nagyon elszalad a paci, tegnap viszketett a billentyűzetem, hogy virtuálisan nyakon csapjak egyet. Frászkarikáért ír ki megosztó témát, ha nem bírja a kritikát.
7. 785c64a729 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 24. 09:30
igazad van, annyira jellemző ez hogy sokszor az az érzésem, hoxa automata tesz ki kérdéseket tök random
6. semleges (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2022. okt. 24. 09:08
Így van, de különösebben engem sem zavar.
5. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 24. 07:48
Jogos. A minimum egy köszönöm lenne, ha nem tudott az ember segíteni, akkor is.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Sütikee)
2022. okt. 24. 07:01

Mert a válasz kell neki.

Minimum egy köszönöm illene, legalábbis jól esne. Vagy esetleg odabökné hogy valami másfajta választ várna... de nem mindenki járt illemórára, vagy nem volt gyerekszobája. :))

2022. okt. 23. 22:13
Én sem értem, akkor minek kérdez...
2022. okt. 23. 21:57
Sztem is zavaró

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook